[bsa_pro_ad_space id=5]
W telewizji amerykańskiej CNBC wyświetlono materiał (poniżej w jeż. angielskim) o nowym projekcie, który narodził się w umysłach globalistów, którzy alarmują o ociepleniu klimatu, albo walczą z klimatem. Wśród pomysłodawców i fundatorów inicjatywy pojawia się m.in. środowisko Billa Gatesa oraz Alfred P. Sloan Foundation, która była powiązana z niemieckim reżimem nazistowskim w czasie II wojny światowej.

Realizacja projektu SCoPEx (Stratospheric Controlled Perturbation Experiment), powiązana z Harvardem, miałaby polegać na regularnym rozpylaniu nad całą ziemią substancji chemicznych w warstwie stratosfery, które przyczyniłyby się do mniejszego natężenia promieniowania słonecznego na naszej planecie. Do tego celu wykorzystane byłyby pojazdy lotnicze, których konstrukcja miałaby być finansowana przez uczestników projektu w najbliższej przyszłości. Tego typu eksperymenty oparte na bardzo wątpliwych podstawach naukowych, jeśli nie rzec wprost na kłamstwie sponsorowanym, są bardzo niebezpieczne dla wszystkich ludzi na ziemi.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Informacje o fundacji Alfred P. Sloan’a możemy znaleźć na portalu angielskojęzycznym truthwiki [LINK]. Wynika z niego, że Alfred Sloan, powiązany z koncernem General Motors i Opel był wielbicielem Adolfa Hitlera i polityki rasowej. Włączył się w projekt eugeniczny, znany w Stanach Zjednoczonych jako “Human Genome Project.” Środowiska te były zaangażowane m.in. w działania depopulacyjne w Afryce (szczepienia dla kobiet pozbawiające płodności), są powiązane z największym na świecie producentem szczepionek, koncernem Merck i środowiskami promującymi działania eugeniczne.

Wśród sponsorów programu, oprócz Alfred P. Sloan Foundation można również znaleźć inne mniej znane fundacje w Stanach Zjednoczonych: J. Baker Foundation, The Blue Marble Fund, OW Caspersen Foundation, Thw Crows Nest Foundation, The William and Flora Hewlett Foundation, Constance C. and Linwood A. Lacy Jr. Foundation, The Open Philanthropy Project, Pritzker Innovation Fund, Ronin Private Investments LLC, The Tansy Foundation, Teza Technologies LLC, VoLo Foundation, The Weatherhead Center for International Affairs.

Temat zmian klimatycznych wywołuje gorące spory. Znani klimatolodzy podważają tezy stawiane przez zwolenników globalnego ocieplenia. Niektóre z tych tez publikowaliśmy na naszym portalu.

Alarm w USA podnosi znany portal NaturalNews, który został już określony przez gigantów technologicznych, promujących agendę globalistów jako 'fake news’ i 'conspiracy’, gdy tymczasem okazuje się, że to, o czym wspominali przez ostatnie kilka lat publicyści tego portalu (geoengineering), okazuje się obecnie realnym planem działania.

Za: cnbc, naturalnews.com

Fot. kadr CNBC


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Fundacje – narzędzie wywrotowe kapitalistycznych elit Ameryki

Prof. W. Bojarski: Orientacja w trudnej rzeczywistości globalnej (cz.1)

Suwerenność energetyczna Polski a bełkot cieplarniano-klimatyczny

Środowe lekcje o pieniądzu: Banki tworzą pieniądze jako dług

Środowe lekcje o pieniądzu: Supermechanizm koncentracji (2)

Rzekome ocieplenie klimatu to po prostu nonsens – światowej sławy klimatolog prof. Richard Lindzen

Doradca Busha i Trumpa prof. Happer zmasakrował “teorie” o zmianach klimatu. Wywołał furię.

Pohandlujmy powietrzem. Przecież nas stać!

Raport z Żelaznej Góry – wywiad z prof. Dakowskim oraz rozdział z “Potwór z Jekyll Island”.

[bsa_pro_ad_space id=4]