Poważny błąd diagnostyczny popełniony na całym świecie w walce z COVID-19. Zakrzepica płuc.

0
160833
[bsa_pro_ad_space id=5]

Przesłane przez Michaiła Juriewieja Lermontowa, Przewodniczącego Klubu Moskiewskiego

Jak odkryli włoscy naukowcy, okazało się, że straszną chorobą nie jest zapalenie płuc, a ludzie umierają w większym stopniu na zakrzepicę żył rozproszonych (zakrzepicę). W związku z tym pilnie zmieniono protokoły leczenia pacjentów z koronawirusem we Włoszech. Wraz z antybiotykami, lekami przeciwwirusowymi i przeciwzapalnymi zaczęto stosować antykoagulanty. Według informacji włoskich patologów wentylatory i oddziały intensywnej terapii nie były potrzebne.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Jakby w celu potwierdzenia wniosków włoskich lekarzy, imponujący przypadek udokumentowano w USA, gdzie cała rodzina została wyleczona w domu. Leczenie składało się z trzech 500 mg tabletek aspiryny rozpuszczonych w gorącym napoju z podgrzanego soku z cytryny z miodem. Następnego ranka cała rodzina obudziła się, jakby nie miała żadnych objawów! Badacz medyczny z Włoch:

„Dzięki 50 sekcjom zwłok zmarłych na COVID-19 patolodzy odkryli, że nie jest to dokładnie zapalenie płuc, ponieważ wirus nie tylko zabija komórki płuc, ale także wywołuje zakrzepicę śródbłonka naczyniowego.

Podobnie jak w przypadku rozproszonej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych, wpływa to przede wszystkim na płuco, ponieważ jest najbardziej zapalne, ale występuje również atak serca, udar i wiele innych chorób zakrzepowo-zatorowych.W rzeczywistości protokoły wykazały bezużyteczność samych leków przeciwwirusowych bez stosowania leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych.


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z „wielkiej liczby zgonów” na „wielką liczbę zarażeń”


Jeśli Chińczycy, wraz ze zwykłym leczeniem przeciwzapalnym, używają aspiryny, rozrzedzaczy krwi (są zwykle przepisywane osobom starszym w celu zapobiegania zakrzepicy) i inwestują w leczenie domowe, uratowaliby życie wielu ofiarom na całym świecie bez konieczności intensywnej opieki! Włoski patolog poinformował również, że przeprowadzono 50 autopsji w szpitalu w Bergamo, 20 w Mediolanie (to znaczy włoskie serie autopsji są najwyższe na świecie), a tylko 3 ofiary zostały otwarte w Chinach. I te sekcje wydają się całkowicie potwierdzać informację, że koronawirus powoduje rozlaną zakrzepicę w naczyniach krwionośnych. „Dlatego nie jest to zapalenie płuc, ale zakrzepica płuc. „Istnieje między nimi bardzo duża różnica, co oznacza, że ​​mówimy o poważnym błędzie diagnostycznym, w wyniku którego podwoiliśmy liczbę miejsc powrotu do zdrowia na oddziałach intensywnej terapii, przy niepotrzebnych wysokich kosztach”.

Później musimy przemyśleć te zdjęcia rentgenowskie piersi, które miały wiele zakrzepów w żyłach, które zostały omówione miesiąc temu, a mimo to zdiagnozowano je jako śródmiąższowe zapalenie płuc. W rzeczywistości może to w pełni odpowiadać przerzutowej zakrzepicy w naczyniach krwionośnych. Leczenie na oddziale intensywnej terapii nie ma sensu, jeśli choroba zakrzepowo-zatorowa nie jest leczona i nie zostanie najpierw rozwiązana. Jeśli przewietrzymy płuco, w którym krew nie płynie, nie będzie to korzystne, w rzeczywistości umiera dziewięć (9) z dziesięciu (10) pacjentów. Ponieważ problem dotyczy układu krążenia, a nie układu oddechowego. Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, a nie zapalenie płuc, jak diagnozują chińscy lekarze, determinuje śmiertelność.

Dlaczego powstają skrzepy krwi?

Zapalenie powoduje ogromne uszkodzenie tkanek, tworzy środowisko sprzyjające tworzeniu się skrzepów, co z kolei powoduje zapadanie się układu oddechowego z powodu krzepnięcia naczyń krwionośnych i utraty krwi w nich, ponieważ głównym problemem nie jest wirus, ale reakcja hiper-immunologiczna, która niszczy komórka, do której przeniknął wirus.

Według licznych analiz i dokładnej sekcji zwłok wielu osób zmarłych na tego wirusa, a także na podstawie modelowania zachowania wirusa i jego bezpośredniego wpływu na komórki ludzkie, możemy stwierdzić: śmierć następuje z powodu krzepnięcia krwi.

W rzeczywistości pacjenci z reumatoidalnym zapaleniem stawów nie powinni byli przebywać na oddziale intensywnej terapii, ponieważ są leczeni kortykosteroidami, które są silnym środkiem przeciwzapalnym.

Jest to główny powód odmowy przyjęcia do szpitala we Włoszech i stania się chorobą, którą można wyleczyć w domu.

Dzięki temu ważnemu odkryciu możesz wrócić do normy. Nadszedł czas, aby opublikować te dane, aby władze w każdym kraju mogły przeprowadzić własną analizę tych informacji i zapobiec większej liczbie zgonów.

za: Sowa Magazyn vk.com

[bsa_pro_ad_space id=4]