Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19

0
1390
[bsa_pro_ad_space id=5]

Michael Chossudovsky, Global Research

[bsa_pro_ad_space id=8]

Zgodnie z dyrektywą Ministerstwa Zdrowia Quebecu :

„Jeśli przypuszczalną przyczyną śmierci jest Covid-19 (z pozytywnym wynikiem testu lub bez), należy unikać sekcji zwłok  [podkreślenie w oryginalnym dokumencie], a śmierć należy przypisać Covid-19 jako prawdopodobnej przyczynie śmierci. Ponadto zgony, których prawdopodobną przyczyną jest Covid-19, są uważane za naturalne i nie podlegają zawiadomieniu koronera. „

Dyrektywa nie zezwala na liczenie chorób współistniejących. A jeśli rodzina zmarłego nie akceptuje kategoryzacji Covid-19 (która, nawiasem mówiąc, nie wymaga testu PCR), procedury żądania autopsji są złożone (prawie niemożliwe, dwa szpitale w całym Quebecu, patrz dokument poniżej).

Ta dyrektywa z czwartku 16 kwietnia 2020 r. Sprzyjała natychmiastowemu gwałtownemu wzrostowi liczby zgonów przypisywanych Covid-19: 44,9% wszystkich zgonów w Quebecu przypisuje się Covid-19 (tydzień 11-18 kwietnia 2020 r.).

Przeczytaj uważnie tekst dyrektywy przesłany menedżerom klastrów OPTILAB (współdyrektorom kliniczno-administracyjnym i medycznym). (Les Grappes – OPTILAB to laboratoria biologii medycznej)

Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19 lettre sante quebec

Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19 lettre sante quebec2

Dyrektywa została wydana 16 kwietnia 2020 r.

Cztery dni później, w poniedziałek 21 kwietnia 2020 r., La Presse  (Montreal) donosi, że Covid-19 stał się :

„…  Główną przyczyną zgonów w Quebecu, przewyższającą dzienną średnią zgonów związanych z rakiem i chorobami serca”

„Koronawirus, z 62 zgonami odnotowanymi w ciągu ostatnich 24 godzin [20-21 kwietnia 2020 r.], również pochłania więcej ofiar niż grypa, choroba Alzheimera, wypadki drogowe i wszystkie inne przyczyny zgonów wymienione przez Health public.

Według La Presse,  kwiecień [2020] był najbardziej śmiercionośnym miesiącem. Ale czy La Presse skonsultowała się z dyrektywami Ministerstwa Zdrowia:

Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19 Screen Shot 2021 02 13 at 18.59.47

Podobnie Le Devoir  potwierdza, że ​​COVID-19 stał się śmiertelny dokładnie w kwietniu 2020 roku, dokładnie w  momencie, gdy Ministerstwo narzuciło nowe wytyczne dotyczące Covid laboratoriom OPTILAB grappes.

A poniżej znajduje się (dzienne) oświadczenie o śmiertelności dla Quebecu za tydzień od 12 do 18 kwietnia 2020 r., mierzone zgodnie z kryteriami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19 mortalitecovidavril2020

Czy te liczby są wynikiem tak zwanej śmiertelnej pandemii?

A może wynika to z „wytycznych” Ministerstwa Zdrowia opartych na błędnych kryteriach? Zobacz poniżej:

  •  „Domniemana”  sprawa dotycząca Covid,
  • „Z pozytywnym wynikiem testu lub bez”,
  • „Prawdopodobna” przyczyna śmierci,
  • „Należy unikać autopsji” w przypadku Covid-19.
  • Zgony, których prawdopodobną przyczyną jest Covid-19, są uważane za naturalne i nie są przedmiotem zawiadomienia koronera”.

Statystyki śmiertelności idą wysoko po wdrożeniu wytycznych Ministerstwa.

Nie jest nawet konieczne wymaganie „potwierdzonej pozytywnej przyczyny” (test PCR), aby ustalić, że śmierć jest spowodowana przez wirusa. Covid-19 „domniemana przyczyna” (która absolutnie niczego nie dowodzi) jest wystarczająca. Spełnia wymagania Ministerstwa Zdrowia.

Czy kryteria narzucone przez Ministerstwo są ważne? Czy przestrzegają standardów naukowych i medycznych?

Te dyrektywy z 16 kwietnia 2020 roku spowodowały wzrost śmiertelności w Quebecu przypisywanej wirusowi. (Patrz rysunek poniżej).

Zobacz progresję śmiertelności od kwietnia 2020 r.  (Dane z 11 kwietnia są podzielone na kategorie zgodnie z wytycznymi z 16 kwietnia 2020 r.).

Quebec, Kanada: fałszowanie danych dotyczących śmiertelności odnoszących się do Covid-19 Screen Shot 2021 02 13 at 17.56.10

Nie było przypadków zgonów (przypisywanych Covidowi) w Quebecu przed 18 marca 2020 r. I nagle w kwietniu liczba zgonów związanych z Covid-19 gwałtownie rośnie, stając się tym samym główną przyczyną zgonów w Quebecu.

W kwietniu 2020 r. zgony związane z COVID-19 zostały zgłoszone przez National Institute of Public Health of Quebec (INSPQ).

Ta wadliwa metodologia pozwoliła rządowi twierdzić, że Covid jest główną przyczyną „nadmiernej śmiertelności” w porównaniu z poprzednimi latami.

Jest również używany do zniekształcania przyczyn śmiertelności w CHSLD [domach opieki w Quebecu]. A większość mediów utrzymuje (bez badania dyrektyw Ministerstwa), że to wirus spowodował śmiertelną pułapkę [hecatomb] w CHSLD ”( Le Devoir ).

Ten wzrost statystyk śmiertelności odnoszących się do Covid-19 przyczynił się do wywołania kampanii strachu. Jest również wykorzystywany przez rząd Legault do usprawiedliwienia diabolicznych środków narzuconych mieszkańcom Quebecu, w tym godziny policyjnej i częściowego zamknięcia gospodarki narodowej (co sprzyjało tworzeniu masowego bezrobocia).

Zgonów w CHSLD nie można przypisać Covid

Szacunkowa śmiertelność w Quebecu związana z COVID-19 od kwietnia 2020 r. jest rzędu 10.000. Chociaż ta utrata życia stanowi dla mieszkańców Quebecu tragedię narodową, podnosi kwestię przyczynowości.

Czy nie jest to coś, co moglibyśmy opisać jako Wielkie Kłamstwo ze strony Ministerstwa Zdrowia i rządu Legault? Według Paula G. Bruneta z Rady Ochrony Chorych (CPM):

„… Poprzez donosy niektórych lekarzy zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie nie umierali z powodu COVID, ale z odwodnienia, niedożywienia, porzucenia, ubolewa pan Brunet. Więc na co naprawdę umarły tysiące ludzi z CHSLD i prywatnych rezydencji? ”

Publiczne przesłuchania  przez Biuro Koronera w sprawie zgonów, które miały miejsce w CHSLD i domach opieki podczas pandemii COVID-19, rozpoczynają się 15 lutego 2021 r.

Skorzystajmy z okazji tych publicznych przesłuchań, aby skonfrontować się z rządem Legault.


POWIĄZANE:

Afera w Niemczech. “Naukowcy” popierali LOCKDOWN na zlecenie polityków

Niewygodne odkrycia. Fragmenty książki “Plaga korupcji” J. Mikovits i K. Heckenlively

Rekomendacje lekarzy z AFLDS (America’s Frontline Doctors) odnośnie eksperymentalnej szczepionki na Covid-19 [WIDEO-EN]

[bsa_pro_ad_space id=4]