Rekomendacje lekarzy z AFLDS (America’s Frontline Doctors) odnośnie eksperymentalnej szczepionki na Covid-19 [WIDEO-EN]

0
5460
[bsa_pro_ad_space id=5]

Lekarze zrzeszeni w grupie American Frontline Doctors w lipcu i w październiku 2020 roku zorganizowali swoje zjazdy w Waszyngtonie, aby przemówić do amerykańskiej i globalnej opinii publicznej w obliczu zmasowanej cenzury wolności słowa przez technologicznych gigantów. Materiały z obydwu tych konferencji są cały czas „wycinane” z youtube, facebook, twitter, a Parlerowi (alternatywa dla Twittera) odmówiono usług na platformie serwerowej amazona (AWS). Materiały są dostępne w alternatywnych platformach wideo takich jak rumble.com, bitchute.com czy brighteon.com.

Poniżej fragment niedawnego styczniowego wystąpienia dr Simone Gold na konferencji AMFLD w zakresie procesu szczepień eksperymentalną szczepionką mRNA.

[bsa_pro_ad_space id=8]

„Kiedy zebraliśmy się z lekarzami, postanowiliśmy wygłosić naszą rzeczywistą opinię, wiele osób mówiło, byśmy tego nie robili. Ale uznaliśmy, że jest to bardzo ważne.
Istniejące CDC, NIH, FDA niestety nie pomagają ludziom, więc wyszliśmy z rekomendacjami dotyczącymi szczepionki i są one dosyć mocne.

America’s Frontline Doctors utrzymuje, że:

  1. Jeśli masz poniżej 20 lat, eksperymentalna szczepionka jest według nas zabroniona, absolutnie zabroniona. Po prostu nie wiemy wystarczająco o jej wpływie na płodność, ale także wiemy, że ten wirus po prostu nie dotyka młodych osób. Po prostu nie dotyczy ich.
  2. W wieku 20-50 lat, jeśli jesteś zdrowy, mocno odradzamy. Mieliśmy małą dyskusję na temat, czy mocno jej odradzamy, czy powinniśmy wręcz zabraniać. Ja jestem zdania, że powinniśmy jej zabraniać, ale większość z nas uznała, że mocno odradzamy osobom w wieku 20-50 lat. Mocno odradzamy szczepień osobom w wieku 20-50 lat, ponieważ ryzyko śmierci na Covid-19 jest niezwykle niskie. Ryzyko wystąpienia ADE (ang. Antibody-dependent Enhancement) przy eksperymentalnej szczepionce jest nieznane, ryzyko amplifikacji zależnej od przeciwciał jest nieznane, także ryzyko dożywotniej bezpłodności jest nieznane. Tak więc osobom w wieku 20-50 mocno odradzamy.
  3. W wieku 50-70 lat, jeśli jesteś zdrowy, także mocno odradzamy szczepienia z tych samych powodów. Bardzo niskie ryzyko w przypadku Covid-19, nieznane ryzyko ADE, nieznane ryzyko amplifikacji zależnej od przeciwciał i nieznane działanie na łożysko.
  4. W wieku 50-70, jeśli masz poważne choroby współistniejące – odradzamy. Odradzamy, ponieważ uważamy, że ryzyko eksperymentalnej szczepionki jest wyższe od wczesnej profilaktyki lub leczenia, za pomocą istniejącej od dawna hydroksychlorochiny lub iwermentyny.
  5. W wieku ponad 70 lat jeśli jesteś zdrowy, uważamy, że jest to twoja własna ocena ryzyka. Uważamy, że eksperymentalna szczepionka jest mniej doskonała niż tradycyjne lekarstwa, ale zostawiamy tę decyzję ludziom.
  6. W wieku ponad 70 lat, jeśli istnieją poważne choroby współistniejące, np. w domach opieki, także uważamy, że ocena ryzyka powinna być osobista. Zostajemy przy hydroksychlorochinie, iwermektynie, które są bezpieczniejsze dla tej grupy. Ale nie uważamy szczepienia za irracjonalne, jeśli masz powyżej 70 lat i mieszkasz w domu opieki, nie chcemy powiedzieć, że wszystkie szczepionki są niebezpieczne w każdej sytuacji. Uważamy, że żadna osoba w jakimkolwiek wieku nie powinna być poddawana naciskowi. Jesteśmy przejęci osobami w wieku powyżej 70 lat, które nie korzystają z prawników i są poddawane naciskom, a znamy takie przypadki. Także nie chcemy, aby ludzie byli zbyt mocno przejęci tym, że mówimy, że jest to zdecydowanie niebezpieczne. Nie mówimy, że jest to zdecydowanie niebezpieczne, mówimy, że po prostu tego nie wiadomo. I jeśli masz powyżej 70 lat i problemy zdrowotne, jest pewne ryzyko śmierci z powodu chorób, więc szczepienie się nie jest całkowicie irracjonalne, jeśli się na to zdecydujesz.

Ale z pewnością w wieku poniżej 50 lat, zdecydowanie odradzamy. Wszystkim powtarzam, nigdy bym nie pozwoliła karmiącej matce brać tego preparatu. Walczyłabym zębami i paznokciami, pod żadnym pozorem, zanim nie poznamy odpowiedzi na pytanie w sprawie łożyska.”

Dr Simone Gold wezwała ludzi do podpisywania petycji na temat zaprzestania dyskryminacji medycznej, którą można podpisać pod adresem:

http://stopmedicaldiscrimination.org/

Poniżej ostatnie wystąpienie w wersji angielskiej:

Więcej wystąpień lekarzy z America’s Frontline Doctors dostępnych np. na platformie bitchute: LINK

O wydarzeniu pisze również LifeSite:

YouTube blokuje wystąpienie Frontline Doctors krytykujące 'eksperymentalną’ szczepionkę na COVID

strona America’s Frontline Doctors: LINK

za: bitchute, lifesitenews

PS. Link do wideo z polskimi napisami LINK

 


POWIĄZANE:

USA: Zaufanie do mediów głównego nurtu na najniższym poziomie w historii. Ponad połowa Amerykanów jest przekonana, że kłamią

Top 11 statystyk o Covid-19, o których nie mówią media głównego nurtu

Profesor Roman Zieliński odpowiada 34 naukowcom z PAN ws. szczepień i testów RT-qPCR

[bsa_pro_ad_space id=4]