Dyskryminacja: Prezydent Trzaskowski będzie wyrzucał dzieci ze żłobków, te niezaszczepione

0
1133
[bsa_pro_ad_space id=5]
Od nowego roku dzieci niezaszczepione będą wyrzucane z publicznych żłobków w Warszawie. Decyzję radnych stolicy z dumą ogłosił prezydent Rafał Trzaskowski.

Od stycznia z bezpłatnych miejsc w warszawskich żłobkach gwarantowanych przez miasto będą mogły korzystać tylko zaszczepione dzieci

– poinformował na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Przekonuje przy tym, że „to konieczny krok” by zatroszczyć się „o zdrowie najmłodszych warszawiaków”.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dziękuję radnym @warszawa za poparcie mojego wniosku” – dodał Trzaskowski.

Nie byłoby problemu, gdyby decyzję o przyjmowaniu lub nie podejmowali prywatni przedsiębiorcy prowadzący takie placówki. Tutaj jednak mamy do czynienia z jawną dyskryminacją podatników. Przecież zarówno rodzice dzieci zaszczepionych, jak i nie zaszczepionych płacą podatki. Tymczasem część z tej grupy w praktyce traci prawo do korzystania z tego, co utrzymuje pod przymusem.

A co z Konstytucja co jej tak za wzięcie bronicie? Art. 32. 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny – przypomniał użytkownik Bruma83.

Jaka jest skuteczność szczepionek?Jeśli ktoś jest szczepiony i szczepionka jest skuteczna to po co strach przed tymi którzy nie są szczepieni,przecież nie powinni być dla nich zagrożeniem? – pyta Marek Nagłowski.

za: wolnosc24.pl

Fot. kronika24.pl


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Odra i szczepienia: Bilans zysków i strat

Szczepienia: Manipulacja medialna stacji NBC – dziecku dodano plamki komputerowo, aby wyglądało na zainfekowane odrą [English]

Szczepienia: Projekt o dobrowolności szczepień do dalszej pracy w sejmowych komisjach. Zapis debaty [WIDEO]

Nowe dane o szczepieniach oraz przełomowy wyrok sądu we Włoszech (szczepionka przyczyną autyzmu !!)

[bsa_pro_ad_space id=4]