AS: NIE promowaniu aborcji w TVP! Konkurs piosenki w Opolu. Podpisz protest !

0
863
[bsa_pro_ad_space id=5]

AS: NIE promowaniu aborcji w TVP! Konkurs piosenki w Opolu. Podpisz protest ! min 87

[bsa_pro_ad_space id=8]

AKCJA SPOŁECZNA: Skandaliczna decyzja Rady Artystycznej Festiwalu Opole 2018! Do konkursu debiutów zakwalifikowano utwór „Siła kobiet” autorstwa wrocławskiego zespołu Girls on Fire. Piosenka stanowi… oficjalny hymn „czarnych marszów”, na których promuje się zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie i kpi z chrześcijaństwa!

Nie wolno nam się na to zgodzić!

Nie pozwólmy by podczas jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce – w dodatku finansowanego z pieniędzy podatników – przedstawiano treści sprzeczne z wartościami wyznawanymi przez zdecydowaną większość Polaków!

Piosence „Siła kobiet” towarzyszy bowiem wulgarny teledysk. Występujące w nim mniej lub bardziej roznegliżowane kobiety stale pokazują widzowi środkowy palec, pojawia się flaga środowisk homoseksualnych, symbole komunistyczne, a przede wszystkim symbole nawiązujące do „czarnych marszów”, a więc nawołujące do legalizacji aborcji na życzenie!

Jakby tego było mało, w teledysku zespołu Girls on Fire jawnie kpi się z chrześcijaństwa! A Rada Artystyczna festiwalu Opole 2018 przyjmuje taki utwór do ważnego konkursu polskiej piosenki!

Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy zamieszczony obok list protestacyjny do prezesa TVP i prezydenta miasta Opole – organizatorów festiwalu. Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk – to banalnie proste i szybkie w działaniu!

 

Podpisz nasz protest i powiadom o nim znajomych!

Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy sprzeciw staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu na kompromitujące się władze.

Uwaga! Festiwal startuje już w piątek 8 czerwca o godzinie 20:00.

 

TEKST PROTESTU NA STRONIE PROTESTUJ.PL

 

AS: NIE promowaniu aborcji w TVP! Konkurs piosenki w Opolu. Podpisz protest !
AS: NIE promowaniu aborcji w TVP! Konkurs piosenki w Opolu. Podpisz protest ! odbiorca ico
Jacek Kurski
AS: NIE promowaniu aborcji w TVP! Konkurs piosenki w Opolu. Podpisz protest ! odbiorca ico
Arkadiusz Wiśniewski
[bsa_pro_ad_space id=4]