Polecane organizacje i strony na czas trwania korona-kryzysu (Polska i świat)

0
790
[bsa_pro_ad_space id=5]

Polecamy Państwu źródła wiedzy fachowców w swoich dziedzinach, którzy nie są dopuszczani do mediów głównego nurtu, a jak wiadomo cenzura jest pierwszą oznaką totalitaryzmu. Niektóre z publikowanych tam tekstów i apeli znajdują się również na naszych stronach Polityki Polskiej.

Być może dziennikarze w mediach publicznych, opłacani w dużej mierze z kieszeni polskich obywateli przebudzą się, zrobią „rewolucję na rzecz prawdy” u prezesa Kurskiego i debata publiczna w kraju nad Wisłą będzie możliwa, jak przystało na państwo, które zwalczało ofiarnie 2 totalitaryzmy, tj. bolszewicki komunizm i niemiecki narodowy socjalizm.

Polecamy w tym trudnym, ale pełnym też wyzwań czasie, promować następujące słowa niewątpliwego autorytetu światowego – Mahatma Gandhiego (1869-1948), które znajdują się również na stronie Ordo Medicus.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Polecane organizacje i strony na czas trwania korona-kryzysu (Polska i świat) Mahatma Gandhi motto

POLSKA

1. Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN)

Polecane organizacje i strony na czas trwania korona-kryzysu (Polska i świat) POLSKIE STOWARZYSZENIE NIEZALEZNYCH LEKARZY I NAUKOWCOW PSNLiN

2. Ordo Medicus – Lekarze i Naukowcy na rzecz Zdrowia, Wolności, Prawdy i Niezależnej Nauki

Polecane organizacje i strony na czas trwania korona-kryzysu (Polska i świat) Ordo Medicus – LEKARZE I NAUKOWCY NA RZECZ ZDROWIA WOLNOSCI I PRAWDY

3. Stowarzyszenie Prawnicy dla Wolności

Polecane organizacje i strony na czas trwania korona-kryzysu (Polska i świat) Stowarzyszenie Prawnicy Dla Wolnosci

ŚWIAT

1. Doctors for Covid Ethics

2. American Frontline Doctors

ŚLEDZTWO WS. KORONA-KRYZYSU

1. Komisja ds. Korony (sesje prowadzone w języku angielskim i niemieckim).

2. Polski kanał „Efekt setnej małpy / Uszy duszy”, na którym znajdują się tłumaczenia i skróty niektórych przesłuchań przed Komisją ds. Korony.

INNE

1. Kanał bitchute „Georgina Orwell”, na którym są polskie tłumaczenia niektórych usuwanych przez cenzorów Big Tech filmów – wystąpień lekarzy i naukowców [LINK].

 

Oczywiście zachęcamy do samodzielnego myślenia, gdyż nie jest wykluczone, że niektórzy promowani przez tzw. media alternatywne naukowcy i lekarze, stanowią również element kontrolowanej narracji.

Z pewnością medycyna nie może odejść od medycyny opartej o dowody (EVM) i otwartej debaty naukowej, w trakcie której są proponowane najlepsze dostępne rozwiązania dla ludzkości.

Polacy pamiętają, że to na naszym terenie wprowadzono podczas okupacji przepisy „Nur für Deutsche”. Po II wojnie światowej stworzono niektóre sklepy „Tylko dla dygnitarzy komunistycznych”. Miejmy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem zbiorowym rozprawimy się prędko z wprowadzaną segregacją sanitarną pod szyldem „Tylko dla zaszczepionych”, bo o to, a nie o co innego tutaj chodzi.

Redakcja PP


WARTO PRZECZYTAĆ:

List do lekarzy od organizacji D4CE (lekarze dla etyki) i stowarzyszenia naukowo-medycznego MWGFD

[bsa_pro_ad_space id=4]