Film o geoinżynierii „The Dimming” [VIDEO-EN]

0
400

Prezentowany film dokumentalny The Dimming („Przyciemnienie”) jest wynikiem kilkuletniej pracy zespołu Dane’a Wigingtona, założyciela portalu geoengineeringwatch.org w Stanach Zjednoczonych.

Z opisu filmu:

Marzec 2021: Geoengineeringwatch.org ogłasza emisję przełomowego filmu dokumentalnego, który jednoznacznie ukazuje istnienie globalnych operacji w zakresie inżynierii klimatu.

Globalne operacje w zakresie inżynierii klimatu są rzeczywistością. Atmosferyczne badanie cząstek prowadzone przez ludzi związanych z geoengineeringwatch.org udowodniło, że utrzymujące się, rozprzestrzeniane ślady samolotów odrzutowych, tak często widoczne na naszym niebie, są nie tylko smugami kondensacyjnymi, jak oficjalnie nam przekazywano.

Ponad 75 lat temu globalne siły wplątały naszą planetę i społeczeństwa na świecie w eksperyment inżynierii klimatu. Umyślne zaciemnianie bezpośredniego światła słonecznego przez cząsteczki rozpraszane przez samoloty, będące formą zarządzania ryzykiem „globalnego ocieplenia” (tzw. „Zarządzanie promieniowaniem słonecznym”), powodował i powoduje katastrofalne uszkodzenia systemów życiodajnych planety. Wysoce toksyczne opady bieżących operacji geoinżynieryjnych powoduje również niezliczone szkody dla zdrowia ludzkiego. Dlaczego naukowcy lub oficjalne źródła nie ujawniają bieżących operacji inżynierii klimatu? Kto jest odpowiedzialny za przeprowadzanie tych programów? Jakie będą konsekwencje, jeśli operacje geoinżynierii / dotyczące „zarządzania promieniowaniem słonecznym” będą kontynuowane? Film dokumentalny dostarcza odpowiedzi na te pytania i na wiele innych.

Dane Wigington, geoengineeringwatch.org

fot. geoengineeringwatch.org


Od redakcji PP: Staramy się wystrzegać teorii spiskowych, ale uznajemy, że oprócz teorii spiskowych istnieje praktyka spiskowa, o której często świat dowiaduje się, z tragicznymi skutkami, post factum. Na platformach niezależnych rumble.com czy bitchute.com można odnaleźć filmy o geoinżynierii i projektach „mesjanistycznych” pana Gates’a, których ostatnio zabroniła na swoim niebie Szwecja [LINK].