Raport francuskiego CTIAP ws. szczepionek Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen (J&J): „Trzeba wszystkie wycofać”

1
4626
[bsa_pro_ad_space id=5]

Francuskie centrum oceny leków Centre Territorial d’Information Pharmaceutique d’Avis (CTIAP), stwierdza:

„Należy zaprzestać stosowania wszystkich CZTERECH szczepionek przeciwko COVID.”

Raport przedstawia interesujące podobieństwo między produkcją szczepionek a produkcją samochodów. Pyta, czy moglibyśmy sobie wyobrazić, że możliwe jest uruchomienie linii produkcyjnej nowego samochodu i rozpoczęcie jego sprzedaży bez przeprowadzania badań jakości wszystkich jego części i silnika, w tym komponentów związanych z bezpieczeństwem, takich jak hamulce i układy elektryczne.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Logiczna odpowiedź brzmi: NIE, więc dlaczego mielibyśmy to robić ze szczepionkami, substancją przeznaczoną do zaszczepienia bezpośrednio w ciele każdego człowieka na świecie?

Centre Territorial d’Information Pharmaceutique d’Avis (CTIAP), stwierdziło, że żadna z czterech szczepionek wprowadzonych we Francji nie jest bezpieczna ani skuteczna.

Każda z nich otrzymała zezwolenie na dopuszczenie do obrotu na warunkach, nadzwyczajnych, takich jak stan wojny, lub klęska żywiołowa, z niewystarczającymi dowodami klinicznymi i dlatego zażądali ich natychmiastowego zawieszenia.

CTIAP, który jest powiązany ze szpitalem publicznym Cholet w zachodniej Francji, opublikował niedawno raport pokazujący, że szczepionki stosowane przeciwko wirusom CCP, przeszły niewystarczające testy kliniczne.


POR. Były wiceprezes firmy Pfizer: „Całkowicie możliwe, że szczepionki będą wykorzystane do depopulacji na masową skalę

Wiodący eksperci domagają się zaprzestania badań szczepionek na Covid-19 i piszą petycję do EMA, Europejskie Agencji Leków


Ponadto jakość substancji czynnych,  substancji pomocniczych, spośród których wiele jest nowych, oraz procesy produkcyjne, są niewystarczające.

Dr Catherine Frade kieruje zespołem badawczym i jest znaną farmaceutką, która pracowała nad publicznymi danymi zgłoszonymi przez Europejską Agencję Leków (EMA), dotyczącymi szczepionek firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen (Johnson & Johnson).

Pierwsze ostrzeżenia opublikowane w raporcie mówią, że wszystkie te produkty mają tylko tymczasowe pozwolenia na dopuszczenie do obrotu (MA).

Poza tym wszystkie są przedmiotem dalszych badań do 2024 r., co sprawia, że ich ukończenie jest prawie niemożliwe, biorąc pod uwagę przyspieszony sposób dystrybucji szczepionek.

W związku z tym CTIAP ostrzega, że ​​wszystkie szczepionki zaczęły być sprzedawane i aktywnie stosowane u ludzi przed „badaniem jakości substancji czynnej i gotowego produktu”: wszystkie laboratoria produkcyjne mają przyszłe terminy na przedłożenie badań w tym zakresie.

Nawet jeśli wiedzieli, że zanim je przedstawią, wielu ludzi na świecie będzie już zaszczepionych.

Raport nie wskazuje, że szczepionki są niebezpieczne, ale obecna wiedza nie jest na tyle wystarczająca, aby wykazać ich skuteczność i / lub bezpieczeństwo.

Szczepionki zaczęto produkować i stosować w trakcie badań laboratoryjnych, co oznacza, że ​​zmiana wyników w ciągu następnych kilku miesięcy może unieważnić jakiekolwiek wcześniejsze próby, ponieważ są one nadal w okresie badań i adaptacji.

Raport konkluduje:

Roztropność nakazywałaby, aby we wszystkich krajach, w których szczepionki przeciwko COVID-19 (wirusowi CCP) zostały wprowadzone do obiegu, zostały natychmiast wycofane w trybie pilnym do odwołania.

za: odkrywamyzakryte.com , fb


POWIĄZANE:

Opinia prawna: Szczepienia przeciw COVID-19, w ramach tzw. Narodowego Programu Szczepień, w świetle obowiązującego prawa, są eksperymentem medycznym na ludziach.

Covidowa ofensywa szczepienna. Mengelowski eksperyment medyczny na globalną skalę.

Co oznacza zezwolenie EUA na stosowanie “szczepionek” w nagłych wypadkach? Czy programy szczepień chronią przed infekcją?

[bsa_pro_ad_space id=4]