Wiodący eksperci domagają się zaprzestania badań szczepionek na Covid-19 i piszą petycję do EMA (Europejskiej Agencji Leków). Można poprzeć.

0
8627
[bsa_pro_ad_space id=5]

Dwóch wiodących ekspertów w dziedzinie badań i regulacji farmaceutycznych, dr Wolfgang Wodarg z Niemiec i dr Michael Yeadon z Wielkiej Brytanii, złożyli wniosek do Europejskiej Agencji Leków w Amsterdamie [1], żądając „wstrzymania działań” związanych z badaniami klinicznymi III fazy szczepionki BNT 162b-2 firmy Pfizer i „wszelkich innych trwających badań klinicznych kandydatów mających na celu zatrzymanie transmisji, (…) w celu zapobiegania Covid-19 lub łagodzenia objawów Covid-19, dla których wyniki testu PCR są głównymi dowodami zakażenia SARS-COV-2 ”.

Wodarg, były poseł do Bundestagu (niemieckiego parlamentu) i sam lekarz specjalizujący się w epidemiologii i pulmonologii, wyjaśnił powody tego posunięcia w wywiadzie dla Del Bigtree w „The Highwire”:

[bsa_pro_ad_space id=8]

„Nowe szczepionki pracują na genetycznie zmodyfikowanej podstawie, która nie była wystarczająco długo badana, aby wykluczyć niepożądane reakcje, które mogą być bardzo, bardzo niebezpieczne”.

Dr Wodarg wyraził wdzięczność naukowcom w tej dziedzinie, którzy wystąpili i podnieśli alarm z powodu szeregu poważnych obaw. [2]

Wśród nich jest kwestia ważności diagnozy samego Covid-19, która została podniesiona w niedawnym wniosku o wycofanie naukowego standardu testu PCR, który leży u podstaw globalnej pandemii, chodzi o tzw. artykuł Cormana-Drostena w Journal Eurosurveillance [3]. Jest to zmartwienie zarówno Wodarga, jak i dr Mike’a Yeadona, byłego głównego doradcy naukowego firmy Pfizer, który argumentował, że z powodu problemów z testem ogromna część tak zwanych „przypadków” Covid może być niczym innym jak fałszywie pozytywnymi wynikami lub, innymi słowy, błędnymi diagnozami. Ponieważ nawet próby szczepionek opierają się na wynikach testu PCR w celu określenia skuteczności szczepionki w zapobieganiu transmisji wirusa (zgodnie z definicją testu PCR) lub minimalizowaniu objawów choroby (zgodnie z definicją objawu w połączeniu z testem PCR), petycja domaga się, aby przed kontynuacją badań rozstrzygnięte zostały wątpliwości co do ważności samego testu.

W. Engdahl: “Skandal koronawirusowy wychodzi na jaw – w Niemczech pani Merkel” + w Polsce pana Morawieckiego [ENGLISH]

Jeszcze poważniejsze są poważne obawy związane ze wzmocnieniami zależnymi od przeciwciał (Antibody Dependend Enhancements – ADE), które mogą powodować znacznie ostrzejsze reakcje zaszczepionej osoby w zderzeniu z dzikim wirusem. Zdarzenia ADE obserwowano w badaniach na zwierzętach z koronawirusem SARS, a także z wirusem Dengue i RSV u dzieci w latach sześćdziesiątych.

Równie niepokojąca jest możliwość wystąpienia reakcji alergicznych na samą szczepionkę. Może się to zdarzyć w wyniku wykrycia glikolu polietylenowego (polyethylene-glycol – PEG) w powłoce nanocząstek wokół mRNA. Nawet 70 procent organizmów ludzkich produkuje przeciwciała przeciwko PEG, co z kolei może wywołać reakcję alergiczną po podaniu szczepionki. Ponadto PEG może całkowicie zmniejszyć skuteczność szczepionek, stwierdza petycja.

Prawdopodobnie najbardziej niepokojący szczegół petycji dotyczy strategii szczepień polegającej na pobudzaniu produkcji przeciwciał przeciwko białku Spike wirusa. Wykazano, że białko to ma strukturę peptydu o ogromnej identyczności homologicznej z peptydem o nazwie Syncytine-1, który jest niezbędny dla płodności samic. Mówi się, że syncytyna-1 pochodzi z ludzkich endogennych retrowirusów (Human Endogenous Retroviruses – HERV), które weszły do ​​genomu ssaków (a tym samym ludzi) około 150 milionów lat temu i doprowadziły do ​​tego, że ssaki były w stanie zbudować łożysko i donosić swoje potomstwo aż do urodzenia.

Chociaż nic nie wskazuje na to, że przeciwciała przeciwko białku wypustek koronawirusa SARS mogą również działać jako przeciwciała przeciwko Syncytynie-1, eksperci domagają się przerwania badań, ponieważ

„może upłynąć stosunkowo dużo czasu, zanim zauważalna liczba przypadków będzie mogła być zaobserwowana związana z niepłodnością poszczepienną. ”


Jeśli jesteś obywatelem UE i chciałbyś poprzeć petycję, możesz to zrobić, wysyłając wiadomość e-mail do EMA w celu podpisania petycji.

Email:

Do: [email protected]; [email protected]

Subject: Co-signing the petition of Dr. Wodarg, Germany, and Dr. Yeadon, UK (submitted on 1-Dec-2020)

Dear Sir or Madam,

I am hereby co-signing the petition of Dr. Wodarg and Dr. Yeadon to support their urgent request to stay the Phase III clinical trial(s) of BNT162b (EudraCT Number 2020-002641-42) and other clinical trials. The full text of the petition of Dr. Wodarg and Dr. Yeadon can be found here: LINK

https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

I hereby respectfully request that EMA act on the petition of Dr. Wodarg and Dr. Yeadon immediately.

Regards

 

[1] https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf
[2] https://thehighwire.com/videos/health-expert-stop-covid-vax-experiments/
[3] https://cormandrostenreview.com/report/


 

WYWIAD Z DR WODARGIEM W TELEWIZJI W REALU 24:

komentarz PP: Cenzorzy z YT/Google/Alphabet usunęli film, poniżej link do BCH

Dr. Wodarg: Nasze ciało stało się fabryką szczepionki. Sami ją produkujemy, jesteśmy zmodyfikowani genetycznie by produkować szczepionkę. To nigdy nie było przeprowadzone na istotach ludzkich i tu jest ryzyko. Nie wiemy, gdzie te molekuły będą podążać, które komórki będą produkowały i jak naprawdę zareaguje nasz system odpornościowy.

[bsa_pro_ad_space id=4]