Ks. Henryk Zieliński, red. naczelny „Idziemy”: Dzięki amantadynie jestem ozdrowieńcem. Przeszedłem covid bez komplikacji

0
823
[bsa_pro_ad_space id=5]

„Jestem ozdrowieńcem. Przeszedłem COVID bez komplikacji dzięki Amantadynie”

– pisze we wpisie w mediach społecznościowych redaktor naczelny tygodnika „Idziemy” ks.  Zieliński.

[bsa_pro_ad_space id=8]

– Sądząc po randze osób zaangażowanych w dyskredytowanie tego leku, mam wątpliwości czy wyniki badań nad jego skutecznością w zwalczaniu COVID ujrzą światło dzienne. Zbyt wiele głów musiałoby polecieć

– stwierdza ks. Zieliński.

– Pamiętacie państwo pewnego profesora, który w programie Bogdana Rymanowskiego w Polsacie nazwał leczenie Amantadyną przestępstwem? – pyta duchowny.

– I nagle miałoby się okazać, że lek był, a członkowie Rady Medycznej przy Premierze RP z jakiś powodów zabraniali go stosować? I wstrzymywano badania nad nim? Kto wziąłby na siebie wówczas odpowiedzialność za przepełnione szpitale i za ludzi umierających tysiącami w szpitalach? W skali umieralności na COVID Polska znalazła się ostatnio na pierwszym miejscu w Europie! – uważa ks. Zieliński.

Ks. Zieliński wyjaśnia też, że koronawirusem zaraził się na kawie u swojego proboszcza, a objawy zaczęły u niego występować w Wielki Piątek. 

– Rano w Wielką Sobotę miałem już 39,5 C. natychmiast wziąłem Amantadynę – sprowadzoną z zagranicy za niecałe 8 Euro. Znalazłem lekarkę, która zgodziła się poprowadzić kurację. (Bardzo jej dziękuję!) – pisze duchowny.

W Wielkanoc wieczorem temperatura spadła do 37,3 C. Potem było coraz lepiej. Jestem już po izolacji. Osłuchanie lekarskie wykazało, że nie ma śladów w płucach. Nikogo do niczego nie zachęcam. dzielę się tylko doświadczeniem moim i kilkunastu znajomych, którym Amantadyna pomogła – czytamy dalej.

– Dr. Włodzimierza Bodnara z Przemyśla przedstawię do paru nagród, do których mogę to zrobić

– zadeklarował ks. Zieliński kończąc swój wpis na Facebooku.

za: fronda.pl, mp/facebook, fot. RadioMaryja

POWIĄZANE:

Grzegorz Lato zakażony Covid-19 ! “Amantadyna mi pomogła”

Prof. Krzysztof Simon atakuje ministra Marcina Warchoła. Czyich interesów broni pan profesor? Czy pacjentów?

Dr Bodnar o Niedzielskim: “Minister eksperymentuje na ludziach, zamykając chorym dostęp do lekarzy”

[bsa_pro_ad_space id=4]