Z ulotki brytyjskiej szczepionki Pfizera: „Nie przeprowadzono badań nad interakcjami genetycznej szczepionki na COVID-19 z innymi produktami medycznymi czy innych form reakcji. …”

0
822

Przedstawiana jako bezpieczne i pewne remedium na mniemaną pandemię koronawirusa szczepionka firmy Pfizer okazuje się być wielkim eksperymentem.

Eksperymentem, który już w najbliższych dniach będzie wstrzykiwany Brytyjczykom.

W internecie pojawiły się brytyjskie ulotki do szczepionki Pfizera. Już nawet ich pobieżna lektura szokuje. Okazuje się bowiem, że w przypadku szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 brakuje wielu istotnych dla ludzkiego zdrowia danych.

Jak czytamy, nie przeprowadzono badań nad interakcjami genetycznej szczepionki na COVID-19 z innymi produktami medycznymi czy innych form reakcji. Nie przebadano także wpływu jednoczesnego podawania nowego specyfiku z innymi szczepionkami.

Brakuje także informacji na temat oddziaływania szczepionki na kobiety w ciąży. Producent nie zaleca więc jej stosowania u ciężarnych. Ponadto sugeruje, by przed zaszczepieniem wykluczyć ciążę u kobiet w wieku rozrodczym, a po podaniu drugiej dawki – unikać jej przez dwa miesiące.

Producent nie wie także, czy szczepionka przedostaje się do mleka matek karmiących. „Nie można wykluczyć zagrożenia dla noworodków/niemowląt” – czytamy.

Nie ma także danych mówiących o tym, czy szczepionka wpływa na płodność.

„To jest chyba jakiś żart. I my mielibyśmy się tym szczepić?”

– skwitował Łukasz Warzecha.

za: nczas.com


POWIĄZANE:

3 posłów – G. Braun (Konfederacja), G. Napieralski (Lewica) i M. Niemczyk (KO) złożyło interpelację ws. szczepionek na SARS-Cov-2: 22 konkretne pytania do A. Niedzielskiego !!!

Szczepionki w Polsce. Co z tym Art. 36 Ustawy ? Kto ma rację Kennedy czy Gates ?

Lekarze i naukowcy ostrzegają przed szczepieniami na COVID-19. Apelują do prezydenta i rządu