Szczepionki w Polsce. Co z tym Art. 36 Ustawy ? Kto ma rację Kennedy czy Gates ?

0
3969
[bsa_pro_ad_space id=5]

Przypominamy, że Bill Gates jest synem jednego
z głównych dyrektorów Planned Parenthood.
Więcej TUTAJ.

Skoro w USA Q nie pozamykał Deep State do więzienia, a Gates wciąż udziela swobodnie wywiadów, to spełniamy swój obowiązek miłości bliźniego i publikujemy najważniejszą dostępną wiedzę. Uzbrajamy Polaków w wiedzę, abyśmy mogli dać skutecznie odpór.

[bsa_pro_ad_space id=8]

NIE LĘKAJMY SIĘ !!!


Art. 36 polskiej ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi zakłada dozwolenie zastosowania środków przymusu bezpośredniego na podstawie decyzji lekarza lub felczera, przy wsparciu policji czy straży miejskiej przy podawaniu szczepionki lub leku, w przypadku choroby groźnej lub podejrzewanej za groźną, wbrew woli człowieka.

Artykuł 36 Ustawy nie jest nowy, pochodzi z ustawy z 2008 roku. Kto przygotował tamtą ustawę, być może wykażą niezależni dziennikarze. Wiemy, że pandemia świńskiej grypy odbyła się w 2009 roku. Raport Fundacji Rockefellera (scenario planning), który, w jednym z rozważanych 4 scenariuszy, mówi o pandemii światowej, a w pozostałych scenariuszach też o szczepionkach, powstał w 2010 roku. Można powiedzieć, że Art. 36 nie będąc nowym otrzymał wyraźnie niebezpieczne dla społeczeństwa brzmienie, gdyż „podejrzanym o zachorowanie” w dobie stosowania masowych testów PCR (niewiarygodnych jak wielokrotnie podkreślali naukowcy) może być praktycznie każdy (obecnie ok. 500 tys. osób na kwarantannie). Wcześniej informowaliśmy nieprecyzyjnie, za portalem prawy.pl, że Sejm i Senat przyjął nowe prawo. Prawda jest taka, że prawo to zaktualizował, ale niebezpieczeństwo produktów szczepionkowych nie spadło. Poniżej różnica w Art. 36 z 2008 roku i w wersji obecnej.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [32.55 KB]

Poprzednia wiadomość: UWAGA!!! Sejm i Senat też przyjął “prawo” o stosowaniu przymusu przy szczepieniach !

W poniższym wystąpieniu Robert F. Kennedy chce znać odpowiedź na pytanie, dlaczego w USA w związku z Covid wydaje się 18 miliardów dolarów na szczepionki, a jedynie 1,4 miliarda na leki terapeutyczne

Szczepionki w Polsce. Co z tym Art. 36 Ustawy ? Kto ma rację Kennedy czy Gates ? Robert F Kennedy Big Pharma 1 Szczepionki

Dalej przekazuje, że nie liczą się obecnie barwy partyjne, gdyż wszystkich nas to dotknie i z powodu Covida dotknie praktycznie cały świat.

Szczepionki w Polsce. Co z tym Art. 36 Ustawy ? Kto ma rację Kennedy czy Gates ? Robert F Kennedy Big Pharma Big Tech Big Oil

CAŁOŚĆ WYSTĄPIENIA: Przesłanie RFK (Robert F. Kennedy)
do 15 krajów walczących o prawdę 

Wygląda na to, że ogromne środki finansowe zostały skierowane na to, aby dostosować odpowiednie regulacje w państwach w kierunku obowiązkowości szczepień (pewnie przy okazji poprzednich pandemii). Wiemy, że senatorzy RP otrzymali informacje na temat zagrożeń produktów szczepionkowych, zapewne posłowie też. Okazuje się, że BIG PHARMA od 1986 roku w USA, a teraz w związku z „operacją Covid” na całym świecie ma nie ponosić żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z użycia produktów szczepionkowych. Pospiesznie przyjęte przez Sejm i Senat RP nowelizacje ustaw, pod wpływem „pandemii” o śmiertelności nie większej niż zwykła grypa, a bazującej na histerii medialnej dotyczącej „przypadków”/”zakażeń”, czyli rosnącej liczby testów, zaczyna coraz wyraźniej przypominać wojnę z narodami na świecie pod dyktando Wielkiej Farmacji, pod osłoną BIG TECH (Google, Facebook, Twitter, Instagram, etc.) i MASS MEDIA ćwierkających z jednego klucza i cenzurujących informacje krytyczne na temat szczepionek, oraz poparte przez przekupioną BIG SCIENCE (naukowców, otrzymujących granty od WIELKIEJ FARMACJI), którzy twierdzą, że „Science is settled” tj. nauka została ustalona, a szczepionki są „Save and effective” tj. bezpieczne i efektywne. Nauka nigdy nie jest ustalona. Ona jest krytyczna z definicji, aby mogła się dalej rozwijać !!!

Polecamy wszystkim, którzy myślą, że te produkty są bezpieczne obejrzenie poniższych filmów, i następnie naciskanie na posłów, senatorów, dziennikarzy, wojsko, policję, aby chronili Polaków przed ciemnymi praktykami przemysłu Wielkiej Farmacji (BIG PHARMA). Warto dodać, że ten przemysł jest największym reklamodawcą spośród wszystkich branż USA, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.

1. Ustawa z 1986 roku, napisy PL (czas ponad 2h)

Gdyby YT, wielki cenzor powiązany z BIG PHARMA usunął film tutaj jest LINK

2. PRAWDA O SZCZEPIONKACH (THE TRUTH ABOUT VACCINES), ODC. 10, JĘZ. ANGIELSKI (CZAS TRWANIA PONAD 2h). WIĘCEJ NA

3. APEL RFK i środowisk walczących o prawdę: SPOŁECZEŃSTWA I ŚWIAT ZJEDNOCZONY! MÓWIMY NIE ! JĘZ. ANGIELSKI

Children’s Health Defense obecnie wysyła codzienne aktualizacje w jęz. angielskim do swoich odbiorców z informacjami na tematy bieżące związane ze szczepionkami, cenzurą i pokrewnymi tematami. Można się zapisać na newsletter na stronie amerykańskiej childrenshealthdefense.org lub europejskiej childrenshealthdefense.eu


Children’s Health Defense is proud to stand with over 50 organizations and over 20 countries as we work together to pushback on medical mandates, unsafe vaccines, and increasingly totalitarian governments.

Children’s Health Defense is proud to stand with all of these organizations and countries (below) as we work together to pushback on medical mandates, unsafe vaccines, and increasingly totalitarian governments.

In the coming months, these issues will be front and center in discussions around the world as people decide whether to cling tightly to their freedoms or blindly follow whatever edicts are put in place by corrupt government officials and profit-driven corporations.

The making of this video was accomplished through the teamwork of organizations and individuals who will not stand by and watch liberty be stripped away from citizens little by little until total tyranny reigns.

Please join us in standing up and demanding that our individual and medical freedom rights are forever protected. The time to be courageous is now.

#WeSayNo   #StandFirm

Organizations in Unity:

(Please send us a “General” email from our Contact Us page if you would like to add your organization name)

Children’s Health Defense
The Institute for Pure and Applied Knowledge
The Bolen Report
GreenMedInfo
Autism Action Network
DeMoss Chiropractic
California Jam
Health Choice 4 Action
Northport Wellness Center
Natural News 
Dr. Northrup.com
Medical Freedom Pac
The Truth About Cancer
The Truth About Vaccines
1986 The Act Movie
Informed Consent Action Network
National Vaccine Information Center
Dr. Rachel.com 
Bioenergy Medical Center 
The Autism Center Austin 
Vaxxed II, The People’s Truth
Millions Against Medical Mandates
Centers for Advanced Medicine
Wellness Forum Health
Tenpenny Integrative Medical Center
V is for Vaccine
Immunity Education Group
Age of Autism
The Autism Trust U.S.A.
Plague of Corruption Book
Tommey Burrowes Productions LLP
Vaccine Choice Canada
Georgia Coalition For Vaccine Choice
Tennessee Coalition for Vaccine Choice 
Integrated Equine Therapies
A Voice For Truth

Wisconsin United For Freedom
Health Choice Vermont
Health Freedom Louisiana

Health Choice Maryland
Vaccine Safety Council of Minnesota
Travis Chiropractic Center for Nutrition & Health 
Secure Arkansas
Health Freedom Ireland
Inspire Your Journey
Gut Resolution
Community Health Freedom
ZeroVaxx.com
Medical Autonomy Colorado
Health Freedom Ohio
South Carolina Health Coalition
World Peace Diet
SaneVax, Inc.
UK Association of HPV Vaccine Injured Sons and Daughters (AHVID) 
Health Nut News
Midwest Climate Engineering Watch

Online Resistance Movement
Heel Gezonde Mama/ Whole and Healthy Mum
Alliance for Transforming the Lives of Children
National Health Freedom Coalition
National Health Freedom Action
aidileys 
Many Paths to Healing, LLC 
Kansans for Health Freedom 
Holistic Pathways 
Heart 2 Heart Health
Centro Cultural y Social El Faro
Connecticut Freedom Alliance
We the Patriots USA
Michigan for Vaccine Choice
Health Freedom New Hampshire
Idonotcomply
The Pennsylvania Coalition for Informed Consent
Holistic Nutrition Center

Countries in Unity:

United States
Canada
Japan
Germany
Brazil
France
Norway
Belarus
Belgium
Italy
Scotland
Mexico
New Zealand
Northern Ireland
Australia
Chile
Spain
Denmark
Nigeria
England
Cyprus
Israel
Ireland
Argentina

[bsa_pro_ad_space id=4]