Przesłanie RFK (Robert F. Kennedy) do środowisk walczących o prawdę w 15 krajach świata [ENGLISH]

0
653

Polecamy wysłuchać słów Roberta F. Kennedy do środowisk walczących o prawdę ws. Covid, pandemii i globalnego ataku na prawa i wolności obywatelskie przeprowadzanego na całym świecie pod dyktando wielkich korporacji przemysłu farmaceutycznego, a także zwolenników depopulacji, współczesnych neomaltuzjan.

Obecnie globalny ruch oporu przeprowadza skoordynowane protesty w 15 krajach na świecie: Argentynie, Boliwii, Peru, Urugwaju, Włoszech, Niemczech, Polsce, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Danii i Francji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert F. Kennedy Jr. (@robertfkennedyjr)

Podczas procesu norymberskiego po II wojnie światowej zapytano Hermana Goeringa, jednego z najbliższych współpracowników Hitlera i szefa Luftwaffe III Rzeszy:

„Jak to możliwe, że udało Wam się Niemców, naród tak wyedukowany, tolerancyjny, kulturalny doprowadzić do takiej agresji, do wyprowadzenia ludzi na ulice i wzbudzenia takiej agresji względem żydowskich sklepikarzy, a potem doprowadzenia do takiej tragedii w całej Europie ?”

Goebells odpowiedział:

„To bardzo proste. To działa zawsze w każdym systemie, czy to faszystowskim, nazistowskim, komunistycznym czy demokratycznym. Liderzy kraju muszą jedynie wskazać jedno zagrożenie, szczególnie niebezpieczne dla wspólnoty. Następnie muszą przestraszyć jak najmocniej społeczeństwo i powiedzieć im „MY MOŻEMY WAS URATOWAĆ”, i wówczas ludzie będą robić to co im powiemy, żeby robili”.