Właśnie teraz rozniecimy pożar…

0
607

Cisza…

Przypadków nie ma…zastanawiam się nad obecną sytuacją i szukam przyczyn.

Dlaczego właśnie teraz, gdy ogłosili „zaostrzenia” rozhuśtano emocje lewaków ? Czasu na rozpatrzenie sprawy tzw aborcji było nadto…sejm i TK mroził petycje obywatelskie latami, bo PIS tak chciał.

To nie przypadek, że właśnie teraz pokochał życie dzieci…

Sam diabeł mógłby pogratulować tym, którzy rządzą Polską. Rządzą emocjami tzw. populacji, zręcznie sterują nimi przy pomocy mediów.

Wymyślili sobie aby dzielące społeczeństwo, groźne i wysoce zapalne emocje uruchomić niemal jednocześnie właśnie teraz, w czasie ogłoszonej pandemii.

To nie jest przypadek! 

Lockdown to idealny czas, by ten podzielony, ogłupiony suweren wzajemnie się zagryzł….to jest idealny czas na sprawdzian, jak w praktyce zadziała ćwiczone od wielu lat przez wszystkie dogadane przy OS partie stare hasło 'dziel i rządź’!

Pomysłodawcy i wykonawcy eksperymentu, który nazwała bym „Zadyma+” niemal jednocześnie wrzucili Polakom uśpione czasowo ustawy.… to nie jest przypadek, to zaplanowane działania.

Spojrzę na sprawę z ich strony:

1. Piątka dla zwierząt – pod tym niewinnym hasłem – zgnoimy rolników. Od lat przecież widzimy cierpienia zwierząt…

2. Zaostrzymy przepisy covidowe – niech się Polacy boją zarazy tak bardzo, by skuleni siedzieli w swoich domach i …..kłócili się o wszystko. Strach pobudzi ich agresję.

3. Wreszcie uruchomimy TK – niech właśnie teraz „ożywi” od dawna mrożoną tzw. aborcję – ok. 6.000 zabitych dzieci przez  6 lat wystarczy – baliśmy się i milczeliśmy — właśnie teraz pokażemy, że je kochamy.

Czy tak kombinowali?

„My, wybrani przez Naród, prostym sposobem zza biurek zapalimy potężną iskrę …. ona wywoła pożar a dym pożaru nas zasłoni, zasłoni to, co robimy i to, co jeszcze zrobimy.

Pokażemy, że lewackie zadymy proaborcyjne i protesty przeciwko ograniczeniom covidowym  to jedno i to samo. Pomieszamy informacje…. lewaków potraktujemy ulgowo, tych drugich powsadzamy do aresztu.

Niech się zdezorientowani Polacy naparzają, niech się nawet pozabijają – prędzej czy później stracą siły.

Mamy świetnie wyposażoną policję, ochronę urzędów, mamy władzę i super- broń.… pandemię. Damy radę, bo jak powiedział nasz ekspert: wirus daje szerokie możliwości.

W razie bezpośredniego zagrożenia pójdziemy sobie na zasłużoną kwarantannę”.

A co potem?

Potem może będzie czas na wygodne ogłoszenie niezawinionego bankructwa?

Więcej i komentarze na: salon24.pl/u/gocha/1085784,ustawami-rozniecimy-pozar


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

UWAGA!!! Sejm przyjął “prawo” o stosowaniu przymusu przy szczepieniach !

Korona dla Króla, nie dla wirusa !