Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3)

0
1830
[bsa_pro_ad_space id=5]

Powstał długo oczekiwany film Plandemic II (podtytuł ang. InDoctorNation, powyższy podtytuł od redakcji PP), opowiadający kulisy przygotowań do „akcji globalnej koronawirus”, powiązania pomiędzy WHO, w szczególności jego agendy GPMB, z Fundacją Gatesów, firmami przemysłu farmaceutycznego i Chinami oraz kontrolą świadomości społeczeństw przez mass-media. Film opowiada jak stworzono legendę Gatesa, cudownego dziecka branży IT i dlaczego się stał „filantropem”. Materiał pokazuje ponadto mechanizmy manipulacji mass-mediów włączając w to takie giganty technologiczne jak Google (kontroluje 90% tego, co wyszukujemy w sieci), Facebook oraz – UWAGA – serwisy fact-checkingowe powiązane z tymi firmami. W ten sposób, poprzez globalne media, koncerny mają kontrolę nad świadomością tłumów.

REKOMENDACJA PP: Jeśli wierzysz mass-mediom, nie oglądaj, to Twój problem. Jeśli masz umysł otwarty i krytyczny w stosunku do serwowanej nam narracji, SERDECZNIE POLECAMY ! PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ ZE ZNAJOMYMI.

[bsa_pro_ad_space id=8]

PLANDEMIC II: WERSJA Z POLSKIMI NAPISAMI

 

CZĘŚĆ III: SZOKUJĄCA PRAWDA NA TEMAT BILLA GATESA

Bill Gates jest kojarzony w świadomości tłumów jako cudowne dziecko branży IT/Tech, który dorobił się fortuny na okienkach Windows i zainwestował je w swoją fundację. W rzeczywistości był urodzony w zamożnej rodzinie, jego ojciec zajmował jedno z wysokich stanowisk dyrektorskich w Planned Parenthood. Gates jest oportunistą wykorzystującym innych do swoich celów (w Microsoft wykorzystał Paula Allena, w czasie kiedy ten leczył się na chorobę nowotworową). Na filantropa wylansował się po zainwestowaniu 100 milionów dolarów w swój wizerunek oraz po serii przesłuchań Anti-Trustowych w 1998 roku, które trwały 18 miesięcy.

W ciągu ostatnich 20 lat zainwestowali 10 miliardów dolarów w przemysł szczepionkowy. Na nieszczęście dla Amerykanów i ludzkości w 1986 roku prezydent Ronald Reagan podpisał ustawę, zwalniającą firmy farmaceutyczne z odpowiedzialności za skutki uboczne tych produktów. Ten stan rzeczy trwa do dzisiaj.

W 2009 roku szczepionka HPV poczyniła wielkie szkody w Indiach wśród tamtejszych dziewcząt.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II Bill Gates w Indiach

Inne „biznesy” „filantropa” Billa obejmują m.in. projekty Earth Now (system „chronienia” planety przed życiodajnym Słońcem = globalnym ociepleniem), immunity passport (paszport szczepionkowy), Oxitec (latające GMO komary – „latające strzykawki”) i inne.

Na czele WHO po raz pierwszy w historii nie stoi lekarz. Tedros jest byłym etiopskim komunistą wynajętym przez Fundację Billa i Melindy Gates oraz komunistyczny rząd Chin do przewodniczenia WHO.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II Tedros oskarzany kryl epidemie

Warto zwrócić uwagę, że największą pozycją w wydatkach WHO wcale nie jest leczenie, lecz… podróże dla 7.000 personelu Światowej Organizacji Zdrowia:

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II WHO wydatki na podroze

W ramach WHO działa GPMB (Global Preparedness Monitoring Board), w którym zasiadają m.in. Anthony Fauci, przedstawiciel chińskiego CDC oraz Fundacji B&M Gates [zob. również Polly ze św. Michałem Archaniołem ujawniają: Powiązania WHO – Fundacja Gates – Wielka Farmacja…].

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II powiazania kompleks farmaceutyczno szczepionkowy

Powiązania z przemysłem farmaceutycznym powodują, że jest to największa grupa lobbystyczna na świecie kontrolująca „narrację medialną”:

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II wydatki na lobbing przemysl farmaceutyczny

GPMB napisało w 2019 roku słynny raport pt. „A World at Risk”, który poprzedzał globalną symulację Event-201 w Nowym Jorku w październiku 2019 roku.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II WHO Raport GPMB.

To właśnie GPMB zorganizowało Event-201, gdzie symulowano globalną pandemię. Nie była to pierwsza tego rodzaju symulacja, ale teraz była to symulacja globalna. Co ciekawe wiele z ćwiczonych scenariuszy sprawdza się na naszych oczach.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II Event 201 a rzeczywistosc

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II Event 201 a rzeczywistosc 2

 

W filmie pokazany jest też wątek znajomości Gatesa i pedofila Epsteina. Panowie Ci wielokrotnie się spotykali i finansowali „biznesy podobnego typu” (nauka, technologia, patenty).

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3) Plan demic II Powiazanie Bill Gates J Epstein

W filmie przypomina się, że w historii świata wielokrotnie pojawiali się różni szaleńcy, ale tym razem powinniśmy być mądrzejsi i powstrzymać „kompleks przemysłowy koronawirusa”, budowany skrupulatnie w latach 2003-2018 (epidemie SARS w Azji były jego częścią). Kompleks ten kontrolował 100% przepływu gotówki w ramach swojego biznesu.


Co jest najbardziej cennym zasobem na świecie ? NARRACJA. Jaką narrację narzucimy społecznościom ?


Nasze życie jest warunkowane i kształtowane przez historyjki, które nam opowiadają (mass-media, influencerzy, GAFA). Stają się one historyjkami, które powtarzamy (facebook, twitter, etc.). Im więcej ich słuchamy, tym bardziej w nie wierzymy. Kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą.

CAŁY FILM (1H, 15 MIN) JEST DOSTĘPNY NA NIEZALEŻNYCH PLATFORMACH INTERNETOWYCH (NIE DO ZNALEZIENIA NA CENZORSKICH YT, FB CZY GENERALNIE GAFA).

LINK 1: PLANDEMICSERIES.COM

LINK 2: BRIGHTEON.COM

LINK 3:  FREEDOMPLATFORM.TV/PLANDEMIC

POWIĄZANE:

Google uniemożliwi czerpanie korzyści finansowych z materiałów podważających konsensus naukowy dotyczący pandemii COVID-19

Ostatnio ocenzurowane filmy przez terror medialny GAFA (Google-YT, Facebook i pochodne)

Google urządziło sobie „masowe żniwa” danych medycznych

Dr Mercola: “Google stał się dealerem lekarstw. Musisz tylko powiedzieć NIE, jeśli będzie chciał ci je sprzedać.

[bsa_pro_ad_space id=4]