Dr Mercola: „Google stał się dealerem lekarstw. Musisz tylko powiedzieć NIE, jeśli będzie chciał Tobie lub Twojej rodzinie pomóc zdrowotnie. Zdrowie holistyczne stało się zagrożeniem dla zysków koncernów”

0
1198
[bsa_pro_ad_space id=5]
Google nie chce, aby użytkownicy jego wyszukiwarki dbali sami o swoje zdrowie w sposób naturalny, natomiast chce aby używali leków i szczepionek w celach zdrowotnych.

Jak już pisaliśmy, Google związał się kapitałowo z niektórymi firmami sektora zdrowotnego (healtcare) i tym samym przestał być wyszukiwarką neutralną, która dostarcza rezultatów wyszukiwania według uczciwych algorytmów. Zamiast tego zmienia algorytmy wyszukiwania, aby promować branżę farmaceutyczną, określaną jako „Big Pharma” i promuje, zamiast naturalnych metod leczenia, leczenie lekarstwami i szczepionkami.

[bsa_pro_ad_space id=8]

„Moja strona była czołową jeśli chodzi o tematy zdrowotne przez ponad 17 lat, ale Google zdecydował teraz, aby usunąć z wyszukiwarki te strony, które uczciwie zyskały zaufanie społeczne i zastąpić je informacjami na temat zdrowia z firm reklamowych, które promują śmieciowe jedzenie (junk food) i różne lekarstwa poprzez mechanizmy reklamowe Google”

– wyjaśnia Dr Mercola, dając za przykład dogłębny artykuł na temat reumatoidalnego zapalenia stawów pt. „Reumatoidalne zapalenie stawów: Bolesna osłabiająca choroba bardziej dewastująca niż rozpoznano wcześniej”, który Google po prostu zablokował w swojej wyszukiwarce, jeśli użytkownicy szukają tego tematu.

„To jest jasny przykład złośliwego działania stronniczego, który dotknął Google i informacje, które może zobaczyć obecnie użytkownik w sieci”.

Więcej informacji o tym jak Google cenzuruje treści związane z naturalnym leczeniem i promuje produkty koncernów farmaceutycznych pod poniższymi linkami w języku angielskim. Tamże informacje o tym, jak Google, dla zysków, łamie swój własny regulamin. Jeden z akapitów – „Google – antyteza dla wolnego internetu”:

1. Google promuje reklamy leków i szczepionek.

2. Niecenzurowany kanał wideo Dr Mercoli

Chyba czas najwyższy na nową, może polską (?) wyszukiwarkę treści…

Amerykanie zawiązali alians przeciwko niebezpiecznym prywatnym monopolom. Szczegóły pod linkim: Citizens Against Monopoly

Za: Znalezione w sieci


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Czy wyszukiwarka ludu Google przestała być neutralna w społecznej debacie nt. bezpieczeństwa produktów szczepionkowych?

Media: Google chce wpłynąć na następne wybory prezydenckie w USA [WIDEO]

Goldman Sachs twierdzi, że wyleczenie chorób jest finansowo nieopłacalne

[bsa_pro_ad_space id=4]