Jeszcze o szczepionkach… Dr Sucharit Bhakdi, dr Roxana Bruno, etc.

0
2900
[bsa_pro_ad_space id=5]

Przekazujemy informacje od ekspertów wirusologii i epidemiologii, które ostrzegają przed zaakceptowanymi już przez UE szczepionkami. Jest ewidentnie konflikt interesów osób doradzających gremiom unijnym/rządowym z biznesem Wielkiej Farmacji, brakuje rzetelnej debaty naukowej na ten temat. Pośpiech w każdym razie wydaje się mocno podejrzany i nasuwa na myśl teorie, a obecnie już grożące społeczeństwom Europy praktyki spiskowe.

  1. Prof. Sucharit Bhakdi nt. ryzyk związanych ze szczepionkami (jęz. niemiecki z angielskimi napisami):

Sucharit Bhakdi jest niemieckim mikrobiologiem i epidemiologiem chorób zakaźnych. Przede emeryturą był profesorem na Johannes Gutenberg University w Moguncji, a od 1991 do 2012 roku dyrektorem Medical Institute for Microbiology and Hygiene. LINK ORYGINALNY: https://archive.org/details/prof.-dr.-sucharit-bhakdi-the-side-effects-of-the-genetic-vaccine

[bsa_pro_ad_space id=8]

2. Roxana Bruno, doktor biochemii immunologicznej.

„Krótko mówiąc, jesteśmy zmuszeni oskarżyć rząd, który chce wdrożyć masowe i obowiązkowe szczepienia eksperymentalne ludności za pomocą szczepionek, które nie zakończyły fazy eksperymentalnej i zatwierdzone zostały w ramach protokołów „awaryjnych”.

Rządy są współwinne możliwych zbrodni przeciwko ludzkości, ponieważ te „nowe” platformy terapeutyczne używają najbardziej powszechnie znanego mechanizmu „uciszania genów” za pośrednictwem inhibitorowego RNA.

Mechanizm ten wprowadzony jest tylnymi drzwiami i oficjalnie jest niewidoczny w projekcie. Jego skutki są dobrze znane międzynarodowej 
społeczności naukowej.

Mechanizm ten jest przemilczany przez firmy farmaceutyczne, w momencie kiedy powinien on być oceniany przed dopuszczeniem tych szczepionek do 
sprzedaży.

Firmy opracowujące te szczepionki nie postępują etycznie ani odpowiedzialnie, ponieważ nie prowadzą badań bezpieczeństwa na odpowiednich modelach zwierzęcych, nie przestrzegają terminów niezbędnych do zaobserwowania poważnych średnio- i długoterminowych działań niepożądanych, ani nie dostarczają niezbędnych informacji, które uważają za „poufne”. 

Poprzez unikanie i improwizowanie faz badań przedklinicznych oraz bezpośrednie przejście do faz badań klinicznych I, II i III, firmy farmaceutyczne przenoszą ryzyko ze zwierząt na ludzi, wykorzystując ludzi jako „modele zwierzęce”.

Konsekwencje wprowadzenia tych obcych genów do populacji ludzkiej za pomocą szczepionek na COVID-19 mogą być katastrofalne dla losu ludzkości, jeśli weźmiemy pod uwagę rolę białek kopertowych HERV (syncytyn) w fizjologii człowieka i ich możliwy patogenny wpływ na kilka typów nowotworów i choroby autoimmunologiczne, takie jak stwardnienie rozsiane [31, 32], stwardnienie zanikowe boczne [33, 34, 35] i cukrzyca typu 1 [36].”

Cały artykuł LINK

3. USA: Od 13 min LIVE – Lekarz pierwszego kontaktu mdleje po szczepionce na COVID na wizji LINK

Inne informacje z polskiego internetu [za portalem DoRzeczy i ChildrensHealthDefense]:

A. Grupa naukowców i lekarzy nie chce szczepień na COVID-19. Zdecydowana odpowiedź ministerstwa LINK

  • treść apelu LINK
  • odpowiedź ministra od tzw. zdrowia publicznego LINK

B. „DOBROWOLNE SZCZEPIENIA”

  • Jakie przywileje dla zaszczepionych? Jest projekt rozporządzenia LINK
  • Wiceszef MSZ: Zaszczepienie się będzie obywatelskim obowiązkiem LINK

C. PREZES PFIZERA JESZCZE SIĘ NIE ZASZCZEPIŁ. NIE CHCE SIĘ WPYCHAĆ DO KOLEJKI LINK

D. SZCZEPIONKI ZOSTAŁY ZWRÓCONE. POWÓD MOŻE NIEPOKOIĆ LINK

E. SZCZEPIONKA NA KORONAWIRUSA ? GŁOS ZABRAŁ FRANCISZEK LINK

F. USA, ILLINOIS. SZPITAL WSTRZYMUJE SZCZEPIENIA. POJAWIŁY SIĘ NIEPOŻĄDANE SKUTKI LINK

G. U DWÓCH PRACOWNIKÓW REAKCJE ALERGICZNE PO PODANIU SZCZEPIONKI LINK ENGLISH

WIĘCEJ O SZCZEPIENIACH NA COVID LINK


POWIĄZANE:

W. Engdahl: “Skandal koronawirusowy wychodzi na jaw – w Niemczech pani Merkel” + w Polsce pana Morawieckiego [ENGLISH]

Dyrektor WHO Ghebreyesus oskarżony o zbrodnie ludobójstwa. Oskarża kandydat do Pokojowej Nagrody Nobla.

Wiodący eksperci domagają się zaprzestania badań szczepionek na Covid-19 i piszą petycję do EMA (Europejskiej Agencji Leków). Można poprzeć.

Amantadyna. Naukowcy z Cambridge potwierdzają odkrycie Polaków. Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu Parkinsona nie miał poważnych powikłań COVID-19

 

[bsa_pro_ad_space id=4]