Wielka Brytania: 2,79% osób doświadcza anafilaksji oraz innych niepożądanych odczynów po szczepionce na Covid (statystyka CDC 14-18.12.2020)

0
1369
[bsa_pro_ad_space id=5]

Podajemy statystyki z okresu 14-18 grudnia br. niepożądanych reakcji po pierwszej dawce szczepionki na Covid w Wielkiej Brytanii oraz publikujemy wideo Dr Vernona Colemana. Oczywiście Wiki podaje go jako antyszczepionkowca, ale już wszyscy wiemy, że Wiki oraz cenzorzy globalni tak określają osoby, które dbają o bezpieczeństwo produktów medycznych i wykazują troskę o zdrowie obywateli.

Raport CDC jest dostępny na stronie LINK

Dr Coleman omawia tabelę, w której widać liczbę osób, które otrzymały pierwszą dawkę  (112,807) oraz liczbę osób, które doświadczyły „zdarzeń wpływających na zdrowie” (ang. health impact events) (3,150). Takie zdarzenie oznacza, że osoba nie jest zdolna do wykonywania normalnych czynności, niezdolna do pracy, potrzebuje opieki lekarskiej lub medycznej.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Zwraca uwagę, że ta liczba oznacza 2.79% tych, co otrzymali pierwszą dawkę szczepionki.

Jeśli cała populacja Wielkiej Brytanii (60 milionów) miałaby otrzymać szczepionkę, liczba osób niezdolnych do normalnego funkcjonowania i wymagająca opieki medycznej wyniosłaby 1.67 miliona.

Jeśli cała populacja świata miałaby otrzymać szczepionkę (6 miliardów) i doświadczyć tego, co opisano powyżej, liczba ludzi niezdolnych do normalnego funkcjonowania i wymagająca opieki medycznej wyniosłaby 167 milionów osób.

Dr Vernon Coleman bije więc na alarm !!! Wideo poniżej:

POWIĄZANE:

Wiodący eksperci domagają się zaprzestania badań szczepionek na Covid-19 i piszą petycję do EMA (Europejskiej Agencji Leków). Można poprzeć.

[bsa_pro_ad_space id=4]