Uwagi do Narodowego Programu Szczepień (2). Prof. Majewska: Szczepionki na bazie mRNA to broń biologiczna

0
2198

Rząd ogłosił Narodowy Program Szczepień (8 grudnia 2020 r.) i chce zaszczepić większość Polaków, aby byli odporni na koronawirusa i zatrzymać tzw. pandemię. Rząd prosił o opinie na temat tego programu do 12 grudnia br, dając społeczeństwu, lekarzom i naukowcom 4 dni na zgłaszanie uwag.

Jest bardzo dużo wątpliwości związanych z firmami Wielkiej Farmacji, brakiem ich odpowiedzialności za swe produkty, pospiesznymi procedurami zatwierdzającymi związanymi z “pandemią Covid”. Dobrym źródłem wiedzy jest strona CHD (+ jej europejski odpowiednik CHD EU), w której wielu lekarzy i naukowców zgłasza poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa tak pospiesznie przygotowanych produktów, a nawet obawia się o ludzkie życie.

Poniżej publikujemy głosy z polskiego podwórka.

Prof. Maria Majewska

Badania nad szczepionkami firmy Pfizer opierają się na OSZUSTWACH i narażają życie na niebezpieczeństwo, ostrzega były wiceprezes firmy Pfizer


Dr Michael Yeadon, były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer, przedstawił dowody na to, że w wyścigu o szczepionkę koronawirusową w 2020 roku zastosowano powszechne OSZUSTWO NAUKOWE.

Dążąc do szybkiego zatwierdzenia przez organy regulacyjne, Pfizer porzucił wszelką rzetelność naukową. Projekt badania nowego typu szczepionek mRNA jest oparty na fałszywych protokołach diagnostycznych, które manipulują punktami końcowymi danych i ukrywają krótko- i długoterminowe odczyny niepożądane wywoływane przez ich szczepionki.

Do dr Yeadona dołącza niemiecki specjalista od płuc, dr Wolfgang Wodarg. Dwóch odważnych lekarzy złożyło pilny wniosek do Europejskiej Agencji Leków (EMA – European Medicine Agency), wzywając do przyjrzeniu się badaniom szczepionek BioNtech / Pfizer, ponieważ opierają się one na OSZUSTWACH [PETYCJA DO EMA W JĘZYKU ANGIELSKIM], więcej informacji na stronie wodarg.com.

Badania nad szczepionkami mRNA opierają się na oszustwach i ukrywają poważne okaleczenia wywołane szczepionką

Lekarze zgadzają się, że badania szczepionek firmy Pfizer powinny zostać wstrzymane do czasu przedstawienia wiarygodnego projektu badania, takiego, które nie fałszuje końcowych danych i takiego, które wyjaśni szereg poważnych wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa. Lekarze ostrzegają, że firma Pfizer łączy niespecyficzne objawy choroby z diagnozami COVID-19 w badaniu kontrolnym, wykorzystując do diagnozy niedokładne testy PCR o wysokim cyklu. Lekarze ostrzegają, że skuteczność szczepionki jest zniekształcona, ponieważ projekt badania nie pozwala prawidłowo zdiagnozować przypadków COVID-19 i nie potwierdza zakażenia metodą sekwencjonowania Sangera. Dochodzą do wniosku, że ryzyka choroby i potencjalnych korzyści ze szczepionki nie można dokładnie zmierzyć ani określić. Domagają się zaprzestania wszelkich eksperymentów na ludziach wykorzystujących szczepionki z wykorzystaniem mRNA.

Wodarg i Yeadon ostrzegają również, że skuteczność szczepionki dotycząca białek SARS-CoV-2 jest prawdziwym pomiarem reakcji immunologicznej, ale efekt ten będzie również powodować problemy autoimmunologiczne. Wśród tych problemów autoimmunologicznych jest potencjalne zniszczenie kobiecej rozrodczości. Szczepionki będą wytwarzać tymczasowe przeciwciała przeciwko koronawirusowi, atakując białka homologiczne do syncytyny (ang. spike’s syncytin-homologous proteins). Nieprzypadkowo syncytyna-1 jest także niezbędna do tworzenia łożyska u ssaków i ludzi. Dlatego szczepionki mogą powodować bezpłodność, poronienie i wady wrodzone, a firma Pfizer nie ujawnia tych informacji pacjentom.

Stosowanie glikolu polietylenowego (PEG) wywołuje również reakcje autoimmunologiczne, co jest problemem obserwowanym już u pacjentów w Wielkiej Brytanii. Badanie przeprowadzone w 2016 roku w Analytical Chemistry wykazało przeciwciała anty-PEG w 72 procentach próbek pobranych od ludzi, a 8 procent tych próbek zawierało wysoki poziom, co doprowadziło do zwiększonych odczynów niepożądanych i spadku skuteczności szczepionki.

Firma Pfizer pominęła badania na zwierzętach, aby ukryć chorobotwórcze torowanie (ang. priming), śmiertelny wpływ szczepionek na koronawirusa.

Jeszcze bardziej niepokojący jest potencjał szczepionki w wywoływaniu patogenów. Lekarze ostrzegają, że szczepionka może spowodować powstanie tak zwanych „nieneutralizujących przeciwciał”, które powodowały śmierć zwierząt we wcześniejszych badaniach nad koronawirusem.

Ponieważ szczepionka nie jest testowana pod kątem jej rzeczywistego działania zapobiegawczego, gdy ludzie są ponownie narażeni na działanie dzikiego wirusa, wszelkie twierdzenia o jej skuteczności są OSZUSTWAMI.

Nie ma dowodów na to, że szczepionka faktycznie zapobiega infekcji. W rzeczywistości jest odwrotnie. Wszystkie badania na zwierzętach dotyczące szczepionek na koronawirusa pokazują wzrost nieneutralizujących przeciwciał, który powoduje przesadną odpowiedź immunologiczną. Kiedy zwierzę jest później narażone na działanie dzikiego wirusa, jego układ odpornościowy reaguje nadmiernie, niszcząc się.

Ta nad-aktywna odpowiedź immunologiczna spowodowała śmierć wszystkich zwierząt wykorzystywanych do badań. Te badania na zwierzętach zostały pominięte w próbach szczepionek COVID-19, ponieważ naukowcy byli świadomi śmiertelności zwierząt podczas poprzednich eksperymentów z koronawirusem.

Ta zależna od przeciwciał amplifikacja zachodzi po szczepieniu, ale uszkodzenie jest ukryte aż do tygodni lub miesięcy później, kiedy zwierzę lub osoba jest narażona na działanie dzikiego wirusa w czasie rzeczywistym. Ta śmiertelna reakcja immunologiczna jest wywoływana przez szczepionkę, ale ostatecznie wina będzie przypisana późniejszemu zakażeniu dzikim wirusem. To doskonałe alibi dla kryminalnych twórców szczepionek, takich jak Pfizer.

Źródła:

https://www.naturalnews.com/2020-12-10-pfizers-vaccine-studies-based-on-fraud.html

https://www.naturalnews.com/2020-12-07-mrna-vaccines-may-cause-body-attack-placenta-cells.html

https://www.zerohedge.com/medical/ex-pfizer-exec-demands-eu-halt-covid-19-vaccine-studies-over-indefinite-infertility-and

https://childrenshealthdefense.org/defender/pfizer-covid-vaccine-trial-pathogenic-priming/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=8fc80363-cace-4de1-bcd2-9e309b779ac5

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22536382/