5-12 grudnia: od godz. 12.00 rusza JERYCHO MODLITEWNE czyli 7 dni i nocy nieustannej, rotacyjnej modlitwy

0
392

Grupa modlitewna Nasze Jerycho, zrzeszająca osoby i rodziny dotknięte kredytami pseudofrankowymi i innymi zniewoleniami finansowymi, która przyjęła za swoje hasło:

MURY LICHWY I NIESPRAWIEDLIWOŚCI MUSZĄ RUNĄĆ !

rozpoczyna od 5 do 12 grudnia 2020 roku czuwanie modlitewne:


W tych dniach rozświetlonych Maryjnymi świętami tj. od Pierwszej Soboty Miesiąca 5 grudnia 2020 przez 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, przez 10 grudnia NMP Loretańskiej i po 12 grudnia NMP z Guadalupe będziemy czuwać i modlić się wynagradzając Bogu i Maryi za zniewagi i akty profanacji – ofiarowując naszą miłość, wdzięczność, uwielbienie i ufne serce.

  • W dniach 5-12 grudnia 2020r. przez 7 dni i nocy nieprzerwanie, rotacyjnie podejmiemy modlitewne czuwanie w Niepokalanym Sercu Maryi oczekującym Daru – Boga samego. W tych czasach, kiedy zło podnosi głowę, pilnym staje się podjęcie wspólnego czuwania i modlitwy.

Na stronie: www.naszejerycho.pl  pod ramką z Aktualnościami jest ZEGAR MODLITWY – SIEDEM DNI I NOCY NIEUSTANNEJ MODLITWY. Po kliknięciu, rozwinie się kalendarz od 5 grudnia (pierwsza sobota miesiąca) do 12 grudnia (Matki Bożej z Guadalupe) z godzinami czuwania i modlitwy.

Trzeba wybrać datę i godzinę i zapisać się na odpowiadający Wam czas czuwania (czekamy, aż zegar zostanie wyzerowany i zaktualizowany). Trzeba zapisać w notesie wybrane godziny, ponieważ mailem nie przyjdzie potwierdzenie.