Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (2)

0
1005

Powstał długo oczekiwany film Plandemic II (podtytuł ang. InDoctorNation, powyższy podtytuł od redakcji PP), opowiadający kulisy przygotowań do „akcji globalnej koronawirus”, powiązania pomiędzy WHO, w szczególności jego agendy GPMB, z Fundacją Gatesów, firmami przemysłu farmaceutycznego i Chinami oraz kontrolą świadomości społeczeństw przez mass-media. Film opowiada jak stworzono legendę Gatesa, cudownego dziecka branży IT i dlaczego się stał „filantropem”. Materiał pokazuje ponadto mechanizmy manipulacji mass-mediów włączając w to takie giganty technologiczne jak Google (kontroluje 90% tego, co wyszukujemy w sieci), Facebook oraz – UWAGA – serwisy fact-checkingowe powiązane z tymi firmami. W ten sposób, poprzez globalne media, koncerny mają kontrolę nad naszą świadomością.

REKOMENDACJA PP: Jeśli wierzysz mass-mediom, nie oglądaj, to Twój problem. Jeśli masz umysł otwarty i krytyczny w stosunku do serwowanej nam narracji, SERDECZNIE POLECAMY ! PODZIEL SIĘ TYM FILMEM ZE ZNAJOMYMI.

PLANDEMIC II: WERSJA Z POLSKIMI NAPISAMI

 

CZĘŚĆ II: JAK MASS-MEDIA ZWALCZAJĄ SYGNALISTÓW (GŁOSICIELI NIEWYGODNEJ DLA NICH PRAWDY)

Typową taktyką medialną są teorie spiskowe. Sam termin 'teoria spiskowa’ został rozpowszechniony w USA po zamachu na JFK w latach 60-tych przez CIA.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (2) Plan demic II Nancy Pelosi do dziennikarzy

O tym jak wygląda taktyka „oczerniania”, „szyderstwa” z tych, co ujawniają niewygodną prawdę mówi Nancy Pelosi w 29 min. filmu do dziennikarzy

„Szyderstwo z tych, co ujawniają prawdę jest PO PROSTU taktyką. To jest wasza praca”

Najczęstszym mechanizmem jest pokazywanie głosicieli niewygodnych prawd (sygnalistów) łącznie z absurdalnymi teoriami, np. teoria płaskiej ziemi czy brak lądowania ludzi na księżycu, jak to widać na poniższych 3 zdjęciach.

1. PLANSZA TEORIE SPISKOWE

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (2) Plan demic II fact checking teorie spiskowe 1

2. PLANSZA PŁASKA ZIEMIA

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (2) Plan demic II fact checking teorie spiskowe 2

3. PLANSZA: SZYDERSTWO Z SYGNALISTY, TU JUDY MAIKOVITS

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (2) Plan demic II fact checking szyderstwo z osoby

Co jest najbardziej cennym zasobem na świecie ? NARRACJA. Jaką narrację narzucimy społecznościom ?


Nasze życie jest warunkowane i kształtowane przez historyjki, które nam opowiadają (mass-media, influencerzy, GAFA). Stają się one historyjkami, które powtarzamy (facebook, twitter, etc.). Im więcej ich słuchamy, tym bardziej w nie wierzymy. Kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą.

CAŁY FILM (1H, 15 MIN) JEST DOSTĘPNY NA NIEZALEŻNYCH PLATFORMACH INTERNETOWYCH (NIE DO ZNALEZIENIA NA CENZORSKICH YT, FB CZY GENERALNIE GAFA).

LINK 1: PLANDEMICSERIES.COM

LINK 2: BRIGHTEON.COM

LINK 3:  FREEDOMPLATFORM.TV/PLANDEMIC

POWIĄZANE:

Google uniemożliwi czerpanie korzyści finansowych z materiałów podważających konsensus naukowy dotyczący pandemii COVID-19

Ostatnio ocenzurowane filmy przez terror medialny GAFA (Google-YT, Facebook i pochodne)

Google urządziło sobie „masowe żniwa” danych medycznych

Dr Mercola: “Google stał się dealerem lekarstw. Musisz tylko powiedzieć NIE, jeśli będzie chciał ci je sprzedać.