Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (1)

0
1109

Powstał długo oczekiwany film Plandemic II (podtytuł ang. InDoctorNation, powyższy podtytuł od redakcji PP), opowiadający kulisy przygotowań do „akcji globalnej koronawirus”, powiązania pomiędzy WHO, w szczególności jego agendy GPMB, z Fundacją Gatesów, firmami przemysłu farmaceutycznego i Chinami oraz kontrolą świadomości społeczeństw przez mass-media. Film opowiada jak stworzono legendę Gatesa, cudownego dziecka branży IT i dlaczego się stał „filantropem”. Materiał pokazuje ponadto mechanizmy manipulacji mass-mediów włączając w to takie giganty technologiczne jak Google (kontroluje 90% tego, co wyszukujemy w sieci), Facebook oraz – UWAGA – serwisy fact-checkingowe powiązane z tymi firmami. W ten sposób, poprzez globalne media, koncerny mają kontrolę nad naszą świadomością.

REKOMENDACJA PP: Jeśli wierzysz mass-mediom, nie oglądaj, to Twój problem. Jeśli masz umysł otwarty i krytyczny w stosunku do serwowanej nam narracji, SERDECZNIE POLECAMY ! PODZIEL SIĘ FILMEM ZE ZNAJOMYMI !

PLANDEMIC II: WERSJA Z POLSKIMI NAPISAMI

 

CZĘŚĆ I: JAK GIGANCI TECHNOLOGICZNI KONTROLUJĄ NARRACJĘ MEDIALNĄ

W związku z koronawirusem zamknięto znaczącą część populacji w domach. Co to spowodowało ? Między innymi to, że coraz bardziej polegaliśmy na wiadomościach serwowanych w TV lub w Internecie, niż od znajomych, od rodziny.

Prawda jest banalnie prosta: KONTROLUJESZ MEDIA -> KONTROLUJESZ UMYSŁY LUDZKIE. Proces historyczny tej kontroli jest mniej więcej znany: PRASA DRUKOWANA -> RADIO -> TV (Tell-a-Vision) -> INTERNET.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (1) Plan demic II kontrola jednostki

Internet zrobił wyłom, ale jest też sporo zamieszania, i nie wiadomo, kto mówi prawdę. 80-90% to szum, propaganda.

Kontrolowane są też tzw. serwisy fact-checkingowe („sprawdzacze faktów”), jak choćby wskazano na diagramie poniżej w przypadku PolitiFact, powiązanego pośrednio z Google i Fundacją B&M Gates. W Polsce działa np. Stowarzyszenie Demagog. Organizacja factcheckingowa.

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (1) Plan demic II Fact checking powiazania

Co jest najbardziej cennym zasobem na świecie ? NARRACJA. Jaką narrację narzucimy społecznościom ?

Źródła amerykańskiej i globalnej propagandy kontroli nad umysłami należy szukać w 'OPERACJI MOCKINGBIRD’, [Zob. Światowe media i agencje prasowe, wpływ na świadomość społeczną – Operacja Mockingbird (pol. przedrzeźniacz)], gdzie przed komisją Kongresu zeznano, że CIA miała ok. 3000 swoich ludzi na najwyższych pozycjach w mediach na całym świecie.


Nasze życie jest warunkowane i kształtowane przez historyjki, które nam opowiadają (mass-media, influencerzy, GAFA). Stają się one historyjkami, które powtarzamy (facebook, twitter, etc.). Im więcej ich słuchamy, tym bardziej w nie wierzymy. Kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą.

CAŁY FILM (1H, 15 MIN) JEST DOSTĘPNY NA NIEZALEŻNYCH PLATFORMACH INTERNETOWYCH (NIE DO ZNALEZIENIA NA CENZORSKICH YT, FB CZY GENERALNIE GAFA).

LINK 1: PLANDEMICSERIES.COM

LINK 2: BRIGHTEON.COM

LINK 3:  FREEDOMPLATFORM.TV/PLANDEMIC

RÓWNIEŻ NA TEMAT:

Widziane z USA: Czy Stany Zjednoczone są rządzone przez kartele farmaceutyczne, podobnie jak Meksyk przez narkotykowe ?

Covidowa wojna

Jaki świat ukazał nam Covid ? Współczynnik 90/10.

Szczepionka: Gates promuje zakazaną technikę gene drive