Widziane z USA: Czy Stany Zjednoczone są rządzone przez kartele farmaceutyczne, podobnie jak Meksyk przez kartele narkotykowe ? [WIDEO-ENGLISH]

0
2391
[bsa_pro_ad_space id=5]
Do połowy lat 70-tych reklamy produktów farmaceutycznych były zakazane w Stanach Zjednoczonych. Obecnie stanowią ok. 75% wpływów z reklam w najważniejszych mediach Ameryki. Dlatego twierdzenia i oskarżenia o przekupstwo przez wielkie kartele farmaceutyczne (Big Pharma) i korupcję wśród polityków, właścicieli mediów wraz z otrzymującymi pensje dziennikarzami, a także lekarzy wynagradzanych za prowizje za sprzedaż leków należy traktować poważnie.

Fakty „z branży”:

[bsa_pro_ad_space id=8]
  1. Od jakiegoś czasu wiemy, Goldman Sachs uważa, że wyleczenie chorób jest finansowo nieopłacalne.
  2. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Google (grupa kapitałowa Alphabet), czyli wyszukiwarka ludu, z której korzysta ponad 90% społeczeństwa popadł w konflikt interesów z tą branżą.
  3. Dr Matthias Rath od lat twierdzi, że II wojna światowa była inspirowana przez kartele farmaceutyczne (IG Farben czyli dzisiaj BASF, Bayer, Hoechst). Wyniki „badań” na ludziach dokonywane w obozach koncentracyjnych zostały przejęte przez kartele w Stanach Zjednoczonych [ZOB. Dr Rath kartel farmaceutyczny, wykład w Oświęcimiu / Auschwitz albo profit-over-life.org].

TVP.PL: Wstrzykiwali-kobietom-zraca-chemie-parzyli-rentgenem-potem-kastrowali

Wiemy ponadto, że Bill Gates, współtwórca Microsoftu, globalnej firmy komputerowej, dołączył do neomaltuzjańskich naukowców (od nazwiska Thomasa Malthusa) i domaga się depopulacji ludzkości za pomocą szczepionek [ZOB. Bill Gates, szczepionki, depopulacja, TED].

Poniższy film [platforma brighteon jest niezależna od Google/Youtube] może szokować, ale biorąc pod uwagę fakty przytoczone powyżej lepiej bić na alarm, wspierać zdrowie naturalne i walczyć z ideologiami ludzi, którzy Boga w sercu nie mają, w życie wieczne nie wierzą i przez to nie są w stanie dostrzegać zachwytu nad pięknem otaczającego nas świata i pięknem każdej osoby ludzkiej.

Oczywiście jest wielu uczciwych lekarzy, którzy przepisują medykamenty potrzebne, z umiarem i to jest w porządku, lecz i ich należy prosić, aby nie wyłączali myślenia, nie stosowali się ślepo do instrukcji dyktowanych przez programy komputerowe i wydawnictwa medyczne, również sponsorowane w dużym stopniu przez biznes farmaceutyczny.

Przy okazji film mocno podkreśla wielkie szkody środowiskowe i ekologiczne, do których przyczyniła się branża farmaceutyczna w ostatnich dekadach. Ciekawe czy ekologiczne organizacje zajmą się tym tematem. Może będzie to testem na to, jakie mają źródła finansowania.

Jedynym i proekologicznym rozwiązaniem jest powrót do naturalnej żywności, ziołolecznictwa i manifestacji życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Przez to i środowisko naturalne powróci do stanu homeostazy, zachwianej mocno przez cywilizację zysku, która nieuchronnie prowadzi do autodestrukcji.

Sursum Corda !

Fot. cbpp.org


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Zasoby planety Ziemi a “pojemność środowiska”

Młodzi ludzie, klimat a międzynarodowy system finansowy

Ministerstwo Zdrowia zaprzecza głównej swej roli, jaką stanowi ochrona zdrowia. List otwarty dr Jacka Nowaka

Rozważania o kapitalizmie w 100.lecie… Cz.7 [Podbudowa filozoficzno-naukowa kapitalizmu II: „Newton i kapitalistyczny wszechświat”]…

[bsa_pro_ad_space id=4]