Pedofilia w USA a polityka – ostatnie newsy zebrane związane z tzw. sprawą Epsteina

0
1353
[bsa_pro_ad_space id=5]

Przedstawiamy zebrane informacje z frontu „walki z pedofilią” i związanymi z tym szantażami politycznymi polityków, na których z pewnością istnieje wiele „kompromatów”, i którzy w związku z tym wykonują polecenia tych, którzy ich w garści trzymają.

[bsa_pro_ad_space id=8]

1. Cisza nad tą burdel-mamą. W Polsce też…

Czy nie zastanowiło Państwa, dlaczego sprawa, nad którą od dwóch tygodni trzęsie się cały świat, w Polsce w ogóle nie była poruszana? Zakryły tę sprawę wybory, ale chyba warto pochylić się nad aresztowaniem w USA Ghislaine Maxwell, córki niesławnego magnata prasowego Maxwella i partnerki równie niesławnego pedofila, Jeffrey’a Epsteina, który zmarł równo rok temu w więzieniu. [w celi monitorowanej 24/24 powiesił się leżąc na łóżku…]

        Biografie wszystkich tych osób są dostępne w necie. Maxwell był jednym z dwóch magnatów prasowych w Wielkiej Brytanii, ukradł fundusz emerytalny pracowników swojego imperium prasowego i w 1991 roku został znaleziony martwy w wodach Atlantyku u wybrzeży Wysp Kanaryjskich, podobno wypadł za burtę. Był współpracownikiem przynajmniej czterech wywiadów (Wlk. Bryt., Izrael, ZSRR, USA).

        Jego córka ur. 1961 prowadziła razem z Epsteinem w kilku luksusowych posiadłościach burdele, w których podstawiano politykom i celebrytom wszelkiej maści nieletnie dziewczynki, odławiane przez Ghislaine na boiskach szkolnych w ubogich dzielnicach Miami, sprowadzano je też z Europy (także wschodniej, też z Polski).

Dziewczynki dostawały po 200 USD za każdą przyprowadzoną na „masaż” koleżankę, a potem zamykano im usta groźbami oskarżenia o prostytucję. Interes działał do ubiegłego roku. Towarzystwo latało na prywatną wyspę Epsteina jego samolotem zwanym „Lolita Express” – sam Clinton leciał tam 27 razy. Wszystko jest w necie. Wszystko było nagrywane, nawet wnętrza toalet i nagrania trafiały do sponsora finansującego Epsteina – multimilionera L. Wexnera (wszyscy wymienieni są amerykańskimi Żydami, z wyjątkiem Roberta Maxwella, który urodził się w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej w wiosce wówczas znajdującej się na terenie Czechosłowacji, a obecnie – na Ukrainie).

        A teraz najciekawsze: w USA działało co najmniej pięć takich grup, zajmujących się podstawianiem dziewczynek politykom, na których potem wymuszano decyzje. Wszystkie działały za pozwoleniem CIA i niektóre przynajmniej – przy współpracy z Mossadem.

        Z jedną z takich grup pedofilskich współpracowała odbywająca obecnie karę więzienia córka Bronfmana – żydowskiego multimilionera, działacza Kongresu Żydowskiego i jednego z najaktywniejszych orędowników zmuszenia Polski do zapłacenia odszkodowań za Holocaust amerykańskim organizacjom żydowskim.

       Być może i nasi politycy zostali złapani na takie „honey traps” i teraz po cichu wywiązują się z zobowiązań. Być może te burdele działające na Podkarpaciu były elementem takiej akcji, w końcu sfilmowano tam marszałka Sejmu w akcji z nieletnią Ukrainką.

I podobnie jak w wypadku nagrań z posiadłości Epsteina, wszystkie nagrania rozpłynęły się w powietrzu. Ale szantaż (o ile istniał) – pozostał. Może dlatego nasze media od dwóch tygodni nie zająknęły się o tej aferze, podczas gdy w USA wszystkie media mówią tylko o tym, a w Wielkiej Brytanii królowa ma duży problem, bo książę Andrzej przyjaźnił się z Epsteinem i mocno nakłamał przed kamerami.

fot. sgtreport.com


RAM: Ghislaine Maxwell: Czy wyduszą z niej ohydne tajemnice?


„To prawdziwy potwór”. To Ghislaine Maxwell miała stać za całym ohydnym procederem. Ofiara pedofila Epsteina mówi o jego wspólniczce [NCZAS]


Makabryczny, sygnalny atak na dom sędzi, która miała zająć się sprawą pedofila Epsteina. Nie żyje jej syn, a mąż w stanie krytycznym [NCZAS].


MOŻE TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Fatalna passa Deutsche Banku trwa. Obsługiwał milionera Epsteina oskarżonego o handel nieletnimi.

Epstein, “madame Maxwell” i stadko pedofilów – agentów Mossadu

[bsa_pro_ad_space id=4]