Epstein, “madame Maxwell” i stadko pedofilów – agentów Mossadu

0
2773

Wspomnieliśmy w poprzednim poście o tym, że prokuratorowi Alex’owi Acosta powiedziano, iż

Jeffrey’a Epstein’a «należy zostawić w spokoju, ponieważ jest agentem wywiadu»(I was told Epstein ‘belonged to intelligence’ and to leave it alone”).

//ram.neon24.pl/post/149718,arkancide

https://www.thedailybeast.com/jeffrey-epsteins-sick-story-played-out-for-years-in-plain-sight

Obecnie, coraz to oczywistsze jest przypuszczenie, iż wywiadem, dla którego pracował Żyd Epstein jest nade wszystko Mossad (w drugiej kolejności CIA).

W ostatnich dniach, coraz częściej mówi się na temat Ghislaine Maxwell – brytyjskiej bogaczki i wspólniczki Epsteina – tytułowanej «madame» (na wzór «burdelmamy»).

  «Madame Maxwell» jest córką Żyda, Roberta Maxwella (prawdziwe nazwisko: Ján Ludvík Hyman Binyamin Hoch – urodzony na terenie dzisiejszej Ukrainy), właściciela brytyjskich kolosów prasowych (Mirror Group, Pergamon Press), spółki informatycznej Sinclair i agenta wywiadu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Maxwell

https://en.wikipedia.org/wiki/Ghislaine_Maxwell

Robert Maxwell MC (1923-1991) crook [ tłum.: łotr kanciarz oszust hochsztapler]

https://www.youtube.com/watch?v=ylUdCE2tnGg

Maxwell’owi przypisuje się wydanie Mossadowi fizyka nuklearnego Mordechai’a Vanunu (który ujawnił posiadanie przez Izrael bomby atomowej, w wyniku czego został przez agencję izraelską porwany, a następnie skazany na 18 lat więzienia), a także wykradzenie Amerykanom aplikacji PROMIS, pierwszego software szpiegowskiego, który Maxwell przekazał następnie Izraelowi oraz KGB.

https://www.opdeepstate.com/2019/03/11/robert-maxwell-israels-superspy-israel-stole-the-promis-software/

 

Ján Ludvík Hyman Binyamin Hoch alias Robert Maxwell zmarł w 1991 roku, na Wyspach Kanaryjskich, w tajemniczych okolicznościach. Oficjalnie utopił się, wypadając ze swego jachtu, nazwanego na cześć ukochanej córki: «Lady Ghislaine».

  Żydowski pogrzeb państwowy Maxwell’a odbył się w Jerozolimie, podczas którego ówczesny premier Izraela, Yitzak Shamir (ex terrorysta formacji Irgun) stwierdził: «Zdziałał na rzecz Izraela o wiele więcej, niż może to być dziś opowiedziane».

  Robert Steele, były agent CIA (nie mylić z Chris’em Steele, fałszywym szpiegiem brytyjskim, którego nieprawdziwe relacje na temat rzekomych, moskiewskich orgii Trumpa wykorzystał prokurator Mueller do rozdmuchania RussiaGate – https://ram.neon24.pl/post/136318,senator-mccain-i-brytyjski-agent-z-moskwy), ekspert z dziedziny informatyki (wraz z Bill’em Bonney’em, informatykiem z NASA, opowiadający się za Trump’em i przeciwko Deep State) stwierdził:

  «Sadzę, że Epstein jest tajnym agentem Mossadu – wspomaganym przez Ghislaine Maxwell – którego zadaniem jest wrabianie polityków, sędziów, celebrytów amerykańskich i innych, w Lolita Island, skąd Mossad otrzymuje relacje video. Myślę, że dziś dawne umowy nie są aktualne i obecny prezydent usiłuje oczyścić bagno. Osobiście, proszę go, by to zrobił».

  Faktycznie, światło dzienne ujrzał co tylko dokument policji federalnej, który mówi, że «Epstein dostarczył FBI informacji (wcześniej) uzgodnionych», i z tego powodu «dopóki dotrzyma umowy ze stanem Floryda, postępowania sądowe przeciwko niemu nie będą wszczynane».

Podsumowując, pedofil był konfidentem FBI i prokuratora Roberta Muellera, usiłującego wyeliminować Trumpa przy pomocy RussiaGate.

 

Jeffrey Epstein współpracował także z izraelską agencją modelek, dostarczającą mu dziewczynki z Europy Wschodniej, która używała do tego celu samolotów Dyn Corp International – spółki najemników, specjalizującej się już wcześniej w szmuglu nastolatek z Bałkanów, przeznaczonych na rynek prostytucji.

https://en.wikipedia.org/wiki/DynCorp

https://steemit.com/epstein/@krnel/epstein-connection-to-cia-and-dyncorp

https://newspunch.com/fbi-mueller-pedophile-jeffrey-epstein/

https://observer.com/2019/07/jeffrey-epstein-spy-intelligence-work/

Robert Steele apeluje do Trumpa:

  «Jeżeli prezydent będzie kontynuował w tym kierunku, po czym zajmie się kwestią 11 września i wstrzyma wsparcie dla syjonistycznego Izraela wraz z jego nielegalnymi agentami, którzy przekupują i szantażują wszystkie osoby liczące się w USA, zostanie lawinowo wybrany na drugą kadencję».

Blondet zauważa ironicznie, że rzecz będzie trudna do osiągnięcia, jako że nielegalnym agentem Syjonu w USA jest także zięć Trumpa.

 

Według Steele, także Leslie Wexner, miliarder, właściciel spółki Victoria’s Secret, który podarował Epsteinowi swą luksusową rezydencję (40 pokoi) na Manhattanie jest agentem Mossadu, a dokładniej agentem płatnikiem, «należącym do grupy mega-finansistów-syjonistów, którzy zaprojektowali (przy udziale Dicka Cheneya) oraz sfinansowali wydarzenia z 11 Września».

  Wexner określany przez media jako «filantrop» założył i sponsoruje Wexner Fundation, mającą na celu «wzmocnienie żydowskiego przywództwa», co realizuje przy pomocy stypendiów przeznaczanych dla przyszłych rabinów, jak również izraelskich funkcjonariuszy państwowych, wysyłanych do John F. Kennedy School of Government dell’Università di Harvard.

https://en.wikipedia.org/wiki/Les_Wexner

https://en.wikipedia.org/wiki/Victoria%27s_Secret

https://en.wikipedia.org/wiki/John_F._Kennedy_School_of_Government

=========================

W opinii Vanity Fair, Wexner miał powierzyć Epsteinowi tak swą fundację jak i trust. Magazyn stwierdza także, że Wexner jest jedynym klientem Epsteina. Mass media informowały, iż pedofil zarządza funduszem hedgingowym, co jednakże nie ma nic wspólnego z prawdą, jako że Epstein nie skończył nawet liceum i nie posiada uprawnień spekulanta. W artykule Times’a z roku 1996, Wexner nazywa Epsteina «swym podopiecznym», natomiast Epstein określał Wexnera jako «swego mentora». Obecnie, żydowski «filantrop» informuje, iż zerwał z pedofilem «około 10 lat temu».

  Ostatnia ciekawostka dotyczy fizyka Stephen’a Hawking’a. W styczniu 2015, The Telegraph opublikował zdjęcie profesora, znajdującego się wówczas na wyspie należącej do Epsteina. Mówi się, że fizyk zaliczył tam noc wypełnioną seksem, uprawianym z 12-latką.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking

Zob.:

https://www.telegraph.co.uk/news/science/stephen-hawking/11340494/Stephen-Hawking-pictured-on-Jeffrey-Epsteins-Island-of-Sin.html

W roku 2006 zaś, pedofil Epstein zorganizował konferencję na temat grawitacji, płacąc hotel Ritz-Carlton na wyspie Saint Thomas (sąsiadującej z jego wyspą prywatną), 20 naukowcom światowej sławy.  

  https://stthomassource.com/content/2006/03/17/physicists-debate-gravity-st-thomas-symposium/

Za: ram.neon24.pl