Czy 12 lipca nowym prezydentem Polski zostanie członek Grupy Bilderberg ?

0
1688
[bsa_pro_ad_space id=5]

O tak zwanej „Grupie Bilderberg” ZmianyNaZiemi piszą dość często więc większość czytelników wie, że najbogatsi „ludzie” w wielkiej tajemnicy organizują spotkania, by ustalać na nich działania jakie mają być wykonane przez nieformalnych żołnierzy Tajnego Bractwa. „Grupa Bilderberg” jest prawym ramieniem Rządu Światowego, który oficjalnie nie istnieje, ale wydaje rozkazy sporej liczbie wpływowych polityków. Jednym z nich jest obecny kandydat na prezydenta – Rafał Trzaskowski. Na dzień 03.07.2020 media sondażowe zgodnie podają niewielką różnicę punktową, około jednego procenta, przewagi Andrzeja Dudy nad Trzaskowskim !

To pokazuje w jak poważnym kryzysie znajduje się państwo Polskie, skoro 50 procent wyborców nie wie kim są członkowie „Rządu Globalnego Bilderberg” i jaki cel im przyświeca! Rząd globalny zmierza do likwidacji państw narodowych, a właściwie do likwidacji wszystkich państw i wolności jednostki. Jeżeli prezydentem zostałby członek tajemnej „Grupy B.”, to mamy pewność o szybkim sprowadzaniu do Polski nachodźców, bezlitosnej indoktrynacji dzieci i młodzieży przez „bojówki rowerzystów” i poważne niepokoje społeczne, wynikłe z całkowitej blokady działań rządu Morawieckiego, jednym słowem CHAOS, a ten jest bardzo upragniony, przecież ich zawołaniem jest „Ordo ab Chao”.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dziwi zachowanie PiSu, dlaczego nie ma jawnych, albo mniej jawnych rozmów z Konfederacją, przecież gdyby Duda przegrał, to będzie to szybki, a nie wolny, upadek ugrupowanie pana Kaczyńskiego, a co za tym idzie całego państwa. Zastanawia cisza i brak obietnic skierowanych do Konfederatów, by razem wzmocnić siły „ledwo dyszącego” Dudy ?

Stoimy jako państwo i społeczeństwo przed ważną decyzją, albo chcemy być w przyszłości, kiedy obalą rząd Mateuszka, motłochem multi kulti, z wszechogarniającą cenzurą, nowymi podatkami, w tym katastralnym, czy wybrać Dudę i postawić na jakąś, nawet małą, ale nadzieję na przetrwanie?!

Każdy polski chrześcijanin, oprócz oddania głosu na obecnego prezydenta, powinien usilnie się modlić o Miłosierdzie Chrystusa, by nas Tajna Grupa B. nie zniewoliła, przecież wszem wiadomo, że ich zasadą działania jest „TAJEMNICA”. Grupa B. organizuje konferencje, które odbywają się przy obecności wyselekcjonowanych dziennikarzy, lecz zgodnie z obietnicą dyskrecji, nie zdają oni relacji z przebiegu ani treści rozmów, wszystko musi być owiane „TAJEMNICĄ”,  stąd warto zacytować Biblię z Apokalipsy 17:5, która wspomina między innymi o (tajnych planach) sekcie kandydata „opętanych rowerzystów”:

„Na jej czole zaś wypisane było imię, tajemnica: Wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi.”

Polecamy też zobaczyć:

Masoneria! Szturm na urząd Prezydenta Polski! Stanisław Krajski

za: zmianynaziemi.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]