Ataki antycywilizacji na Boże Narodzenie w Polsce: Netflix, Aborcja bez Granic, „Wolne sądy”, Teatr Powszechny …

0
1329
[bsa_pro_ad_space id=5]
Jedno można stwierdzić z pewnością: czas Bożego Narodzenia nie jest czasem obojętnym. W zasadzie u wszystkich ludzi wzbudza jakieś emocje. Jedni oczekują kolejnego w swoim życiu Bożego Narodzenia, przeżywają czas adwentu i podejmują na nowo walkę duchową z grzechami w swej duszy, inni atakują cywilizację łacińską na różne sposoby.

1. I tak w tym roku po wielkim sukcesie filmu „Nieplanowane”, opartym o prawdziwą historię Abby Johnson, pokazującym jakim złem jest aborcja i jak groźne dla zdrowia kobiety są różnego rodzaju pigułki wywołujące aborcję, nastąpił międzynarodowy atak na życie małych mieszkańców naszej umiłowanej Ojczyzny poprzez międzynarodowe pieniądze sponsorujące międzynarodowe organizacje, namawiające Polki na wyjazdy aborcyjne „gdzie wikt i opierunek w pakiecie”, w których mają pozbawić życia własne dzieci. Następuje nieprawdopodobna bezczelność w ataku na nasze rodziny i nasz naród. Liczymy na adekwatną reakcję naszych władz, wybranych w demokratycznych wyborach.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Międzynarodowa grupa “Abortion Without Borders” rozpoczyna kolejną akcję nawołującą Polki do zabójstw dzieci za granicą

Ordo Iuris zawiadamia prokuraturę w sprawie „Aborcji bez granic”

Lekarz z filmu “Nieplanowane” jest lekarzem i dokonywał aborcji. Zrezygnował po śmierci własnej córki


 

2. Sieć filmowa Netflix, będąca w zasadzie współczesnym kinem wysokiej jakości bez konieczności wychodzenia z domu, popularna szczególnie wśród ludzi młodych na całym świecie, w której m.in. 20 grudnia br. będzie mieć premierę Wiedźmin, zdecydowała się na umieszczenie na swojej platformie filmu bluźnierczego, szkalującego religię katolicką i chrześcijaństwo. Film ten szkaluje Jezusa Chrystusa i apostołów oraz Najświętszą Maryję Pannę. Protest w tej sprawie można podpisywać na stronie CitizenGo:

Jak czytamy w proteście:

<<Każdego roku brazylijska grupa „komediowa” „Porta dos Fundos” („Tylne drzwi”) produkuje na święta Bożego Narodzenia film, którego celem jest atakowanie chrześcijan i chrześcijaństwa. Cykl ukazuje się pod tytułem: „Pierwsze kuszenie Chrystusa”.

Można powiedzieć, że produkcje te mają jeden, jedyny cel – bluźnierstwo. Rzecz jasna obiektem tego bluźnierstwa jest tylko jedna, jedyna religia – chrześcijaństwo (pogr. red.).

Brazylijscy filmowcy usprawiedliwiają swoją twórczość prawem do „wolności słowa” i „wolności wyrazu artystycznego”, by atakować, poniżać i zniesławiać chrześcijan i ich religię. 
Nie ulega wątpliwości, że tym samym działają oni na rzecz poszerzania granic tolerancji opinii publicznej dla bluźnierstw i kpin z religii.

Kolejny raz możemy przekonać się, że chodzi im wyłącznie o chrześcijaństwo, bo nic podobnego nie miało miejsca w stosunku do islamu.

Zazwyczaj nowe filmy tej grupy publikowane są na kanale YouTube, ale w tym roku w promocję produkcji, w okresie przedświątecznym, zaangażował się aktywnie NETFLIX. (…)

PODPISZ PROTEST PRZECIWKO NETFLIX

Olbrzymie straty Netflixa. To konsekwencja bojkotu przeciw proaborcyjnej postawie platformy

Co się stanie w Polsce, jeśli uchwalona zostanie w pełni ochrona życia? Czy stan Georgia właśnie nam tego nie ukazuje ?

Netflix i jego żydowska produkcja


3. Grupy, które organizowały rok temu marsze KOD, obecnie sprzeciwiają się reformie sądów. Protestują z hasłami „Wolne sądy”. Większość obywateli zapewne przekornie na to by odpowiedziała „Szybsze i sprawne sądy”. Nie wnikamy teraz, czy projekt zmiany ustawy przygotowany przez PiS jest idealny. Jeśli jest to krok w kierunku sędziów sprawiedliwych i sprawnych sądów, to należy go popierać. Miejscem debaty merytorycznej powinien być parlament przy ul. Wiejskiej, a nie ulica. Nie jest to atak na Boże Narodzenie, ale akurat zarówno ustawa rządzących, jak i protesty totalnej opozycji wywoływane są w tym czasie refleksji przed zbliżającymi się Świętami Narodzenia Pańskiego. Spokojne procedowanie projektu można było zaplanować na styczeń, ale najwyraźniej Polacy na te piękne święta muszą mieć zapodane jakieś tematy zastępcze przy wigilijnym stole …

Społeczeństwo polskie, tak jak każde chce sądów sprawnych i sędziów sprawiedliwych. Tylko tyle i aż tyle.

Fraszka: Kpina z demokracji


4. Na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego obraża Pana Boga, Polskę oraz ofiary rzezi na Wołyniu [Magna Polonia]


POLECAMY WSZYSTKIM REFLEKSJĘ NA TE PIĘKNE ŚWIĘTA:

“Gdy Europa nienawidzi samą siebie” – kard. Joseph Ratzinger 13 maja 2004 roku we włoskim senacie.

G. K. Chesterton: Rady, które odrzucamy

[bsa_pro_ad_space id=4]