Co się stanie w Polsce, jeśli uchwalona zostanie w pełni ochrona życia ? Czy stan Georgia właśnie nam tego nie ukazuje ?

0
1302
[bsa_pro_ad_space id=5]

Po reakcji wielkich koncernów międzynarodowych na decyzje kilku stanów, np. Georgii w Stanach Zjednoczonych można się zastanawiać, co się stanie w Polsce, jeżeli przyjmiemy ustawodawstwo chroniące życie od poczęcia. W końcu każdy z nas czytający te słowa, kiedyś był w tym momencie życia, czyż nie ? Może koncerny te wycofają się z naszego kraju i zrobią miejsce dla rodzimych przedsiębiorców szanujących cywilizację łacińską i normalność.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Podajemy linki do reakcji poszczególnych firm, korporacji, które w stanie Georgia posiadają często swoje siedziby ze względu na dość niskie podatki:

USA: Disney grozi bojkotem stanu Georgia za wprowadzenie …

Disney grozi stanowi Georgia: Przestaniemy filmować jeśli …

Netflix zapowiada bojkot stanu Georgia. „Fabryka …

Znany producent filmowy opłaca walkę o aborcję | Fronda.pl

Kuriozalny protest wytwórni filmowych w USA. Nie będzie …

Można się tylko zastanawiać nad motywami tych korporacji? Czy potrzebują składników fabryki Planned Parenthood dla swoich produktów czy też ma to oblicze duchowe (sukces finansowy i zaprzedanie swojej duszy i ostateczne zatracenie właścicieli, menedżerów, etc…) ?


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

„Korporacje i firmy sponsorujące Planned Parenthood” – organizacja 2nd Vote w USA namawia, aby właściwie głosować portfelem

Goldman Sachs twierdzi, że wyleczenie chorób jest finansowo nieopłacalne

[bsa_pro_ad_space id=4]