Międzynarodowa grupa „Abortion Without Borders” rozpoczyna kolejną akcję nawołującą Polki do zabójstw dzieci za granicą

0
1004
[bsa_pro_ad_space id=5]
W tym tygodniu międzynarodowa grupa „Aborcja bez granic” rozpoczęła kolejną akcję medialną w Polsce, nawołującą Polki do zabójstwa swoich dzieci poza granicami Ojczyzny.

„Będziemy podkreślać, że nie ma tak naprawdę znaczenia, ile masz pieniędzy i jak zaawansowaną masz ciążę (jak dojrzałe jest Twoje dziecko – red.), nawet jeśli nie masz pieniędzy i jesteś po 12-ym tygodniu. 'Nie stać mnie na aborcję’ nie może być przyczyną, abyś została rodzicem”

– zaznacza w wypowiedzi dla lewicowego The Guardian Karolina Więckiewicz, z Abortion Dream Team (Aborcyjny Zespół Marzeń), grupy kampanijnej pro-choice (za wyborem = za zabójstwem własnego dziecka – red.).

[bsa_pro_ad_space id=8]

Fundusze na te akcję w Polsce dostarczy Abortion Support Network, która organizowała akcję kampanijną w Irlandii i po uchwaleniu tam ustawy zezwalającej na bardziej swobodne zabijanie dzieci, rozszerza swoje ludobójcze akcje w innych krajach, takich jak Malta, Gibraltar i Polska. W jej imieniu wypowiada się Mara Clarke. Grupa zorganizuje infolinię dla kobiet i wycieczki aborcyjne do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Holandii. W artykule wypowiada się jeszcze Justyna Wydrzyńska, z organizacji Kobiety w Sieci.

W artykule pojawia się jeden, niepokojący dla pro-aborcyjnych aktywistów, wskaźnik: jedynie 14% Polaków uważa, że nie chcenie dziecka przez kobietę jest wystarczającym powodem do zabójstwa. To co dla wielu normalnych ludzi jest po prostu normalnością, aby człowiek był odpowiedzialny za swoje czyny i ponosił konsekwencje, pro-aborcyjni aktywiści, finansowani zza granicy uważają za problem. Społeczeństwo powinno poznać skalę finansowania „cywilizacji śmierci” i odpowiedni służby taką informację powinny Polakom przekazać. Pani Wydrzyńska wypowiada się, że Polsce potrzeba jeszcze 10 lat intensywnej kampanii medialnej na rzecz dzieciobójstwa, aby osiągnąć stan prawny Irlandii.

Fot. Protesty „czarnych kobiet” w Brukseli w 2016 r. przeciw obywatelskiej inicjatywie „Stopaborcji.pl”, którą podpisało niemal 1 mln Polaków. Zuma Wire/Rex/Shutterstock


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Warto pytać przed rozpoczęciem kadencji Sejmu IX kadencji: Ile domów dla samotnych matek prowadzą organizacje lewicowe ?

Lekarz z filmu “Nieplanowane” jest lekarzem i dokonywał aborcji. Zrezygnował po śmierci własnej córki

Była dyrektor kliniki aborcyjnej, bohaterka filmu “Nieplanowane” została katoliczką, wraz z rodziną. Jej wyznanie robi furorę!

Zobaczenie aborcji na własne oczy po prostu rozdarło mi serce – A. Johnson, b. dyrektorka Planned Parenthood w rozmowie

Kobieta Magdalena Biejat, przewodniczącą sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny

 

[bsa_pro_ad_space id=4]