Odezwa wielkiego księcia Aleksandra Michajłowicza, przedstawiciela Domu Romanowów do żydowskich bolszewików (wrzesień 1922 roku) i ich wspierających

0
479

Wrogowie Boga, Chrystusa i rodzaju ludzkiego, przedstawiciele wszystkiego, co jest przestępcze i nieczyste, wy wszyscy, stojący na czele złodziejskiego rządu sowieckiego, tak jak i wszyscy wasi słudzy, wiedzcie, że wasz koniec jest bliski, że żadne diabelstwo, któremu sprzedaliście wasze dusze, pomagać wam więcej nie ma sił. Wiedzcie i pamiętajcie, że modlitwy tych Rosjan, którzy będąc w błędzie nawrócili się, Bóg wysłuchał i Chrystus znów jest z nami; już wielu widzi Jego święty Krzyż, którego blasku wy znieść nie będziecie mogli. Wiedzcie, że przekleństwa mnóstwa zamęczonych i zabitych przez was Rosjan są z wami na wieki; radujcie się: wasze imiona są mocno wypisane w świecie ciemności, obrzydliwości i nieczystości.

Wiedzcie i pamiętajcie, że wy wszyscy, przedstawiciele plemienia żydowskiego i Rosjanie, którzy sprzedali swoje dusze Antychrystom, umrzecie w mękach wielkich, ale nie z rąk ludzi: my, Rosjanie, którzy zbawiliśmy swoje dusze i podążamy za Chrystusem, już przebaczyliśmy wam i modlimy się do Boga o spokój waszych dusz, ale nasze modlitwy są bezsilne i zbawić waszych dusz nie mogą. Wasz przywódca został już ukarany przez Boga i wy wszyscy pójdziecie za nim; nie trzeba już długo czekać.

Wy, Żydzi, którzy zdradziliście Rosję, pomocnicy szatana, jesteście dumni i cieszycie się wielką radością: zwycięstwo wasze nad ludem chrześcijańskim było pełne. Podobnie jak nieczyste ptaki, rozrywacie ciało Narodu Rosyjskiego, ale pamiętajcie też o waszych słowach, kiedy ukrzyżowawszy Chrystusa, który przyszedł od Boga, aby was zbawić, ze złością i nienawiścią krzyczeliście: „Krew Jego na nas i na dzieci nasze”. Ukrzyżowaliście Naród Rosyjski i tym samym powtórzyliście waszą zbrodnię nad Chrystusem. To było wasze ostatnie zwycięstwo; odtąd już nie będziecie rządzić nami; nie ma dla was miejsca wśród nas; odejdźcie, nie zarażajcie Ziemi Rosyjskiej waszym diabelskim oddechem. Żołnierze i marynarze, noszący pieczęć żydowską, którzy sprzedaliście się wrogom Chrystusa, opamiętajcie się, pomyślcie, komu i w imię czego służycie? Nie Rosji i nie Narodowi Rosyjskiemu wy służycie, a jej i jego wrogom; zrozumcie, że jesteście w istocie rzeczy ślepą bronią również i waszych wrogów. Czy naprawdę nie mieszka i nie pali się w was dusza rosyjska, chrześcijańska, prawosławna?

Na waszych oczach świętą Cerkiew, odwieczną, prześladują, a wy milczycie. Staliście się niewolnikami wrogów Boga i Chrystusa. Nawróćcie się, proście Boga, aby oświecił wasze dusze, rozproszył mgłę, w której żyjecie. Wiedzcie, że wszyscy, którzy są przeciwko Bogu i Chrystusowi, są waszymi wrogami; z obowiązku waszej duszy i sumienia nie powinniście im służyć; pamiętajcie, że służąc im, służycie szatanowi, a po śmierci pójdziecie na wieki do diabła. Wiedzcie, komu tutaj na ziemi służycie, temu i po śmierci służyć będziecie. Nie widzicie światła, nie widzicie Chrystusa; zapomnieliście o świętym Krzyżu i pieczęcią diabelską go zastąpiliście. Cara Prawosławnego, Pomazańca Bożego, Wybrańca Narodu Rosyjskiego, Tego, który was kochał jak dzieci swoich, drogich, sprzedaliście wrogom Chrystusa, a oni Jego i niewinną rodzinę Jego torturowali i zabili. Ich krew leży na was; wielką pokutą, pokorą i służbą Ojczyźnie możecie ją zmyć. Ze świata światłości, z Królestwa Bożego, patrzy On na was swoją duszą, kocha was i modli się do Chrystusa, aby was skierował na drogę prawdy. W swojej czystej duszy On dawno wybaczył i cierpi niewymownie za was, dzieci swoich, które zabłądziły, widząc, dokąd prowadzicie Rosję i jaką ciemność gotujecie dla swoich dusz.

Opamiętajcie się, wstańcie wszyscy do obrony Krzyża świętego. Powiedzcie, że w naszej Ojczyźnie Rosyjskiej nie ma miejsca dla wrogów Boga i Chrystusa, i znikną oni jak dym. Zabijać ich nie trzeba: diabelstwo potrafi w diabelstwie znaleźć schronienie. Mocą ducha, mocą waszych skruszonych dusz, niosąc Chrystusa w swoich duszach i Jego święty Krzyż na sobie, zniszczycie wszystkich wrogów Rosji. Uwierzcie i nie wątpcie. „Bóg jest z nami, a Jego wrogowie rozwieją się jak dym”.

Znajdą się ludzie silni, wierzący w Boga i Chrystusa, którzy zjednoczą was i poprowadzą was, w to nie wątpcie – a kierunek wskaże Pan Bóg. Przedstawiciele państw zagranicznych, którzy mają z rządem sowieckim jakiekolwiek stosunki polityczne, handlowe lub osobiste powinni pamiętać, że są oni w istocie wrogami Rosji, jak ludzie, którzy dzięki swoim stosunkom wzmacniają władzę wrogów Boga i Chrystusa na szkodę Narodu Rosyjskiego. Jedynie bezpośrednia pomoc głodującemu i chorującemu Narodowi Rosyjskiemu w ramach filantropii chrześcijańskiej jest dopuszczalna i niezwykle konieczna. Sumienie podpowie przyszłej Rosji, kto jest jej wrogiem, a kto przyjacielem”.

Treść odezwy pochodzi z książki Olega Płatonowa „Zagadka Syjońskich Protokołów”) https://ispolkom.su/O_A_Platonov-Zagadka_sionskih_protokolov.pdf

Tłumaczył Andrzej Leszczyński 20.8.2019 r.

 


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

O diabelskich źródłach komunizmu. Marks, Stalin & Co byli satanistami

Wojska sowieckie. Jak witali je nasi żydowscy sąsiedzi ?

“Nie ma zbrodniczych narodów, są tylko zbrodnicze ideologie i organizacje” – Wiktor Poliszczuk

Aleksander Sołżenicyn – opisał historię Żydów w Rosji (200 lat razem od 1772 roku).