“Lepsza Zmiana” czyli podwójna zależność

0
420

Cisza

W to, że wybory wygra PIS czyli Dobra Zmiana nie wątpię.

Przypuszczam jednak, że wraz z wielką wygraną a szczególnie w razie osiągnięcia większości konstytucyjnej nastąpi w Polsce inna zmiana, nazwana przeze mnie „Lepszą Zmianą”. Myślę o wpisaniu do nowej Konstytucji przynależności do Unii Europejskiej. Wtedy przyjmiemy w 100%, bez żadnych sprzeciwów prawo unijne wraz z wytycznymi LGBT +, gender itp., a usypiające kłamstwa kierowane dziś do Polaków o niezależności i suwerenności państwa staną się zwykłym bajaniem dla naiwnych. To, co mamy dziś czyli jawna poddańcza zależność od USA i Izraela zostanie „wzmocniona” o miłosny uścisk tęczowej Brukseli.

A raczkująca dzisiaj brukselska „Tęczowa zaraza” bez żadnych przeszkód ze strony popiskujących patriotycznie polityków PIS opanuje Polskę.

I tak „Lepsza Zmiana” zastąpi tę dobrą. Wtedy, przypuszczam, Polacy bezgranicznie ufający prezesowi i jego akolitom, dziś skutecznie usypiani patriotyczną kołysanką ockną się ze snu o „europejskim poziomie życia” (czytaj: europejskim stylu życia) i zamarzą o obiecanej a na dobre utraconej suwerenności.

Na poparcie moich tez cytuję wypowiedzi bezsilnego i ponoć niezależnego prezesa PIS, mieniącego się katolickim patriotą :

Jarosław Kaczyński: Dla Polski nie ma innej alternatywy niż UE”

Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oświadczył w swoim wystąpieniu, że jego partia nie zgodzi się na małżeństwa jednopłciowe i adopcje przez nie dzieci”. (pusty śmiech!)

Naszym planem, naszym programem jest to, by w sercu Europy uzyskać europejski poziom życia dla Polaków, to jest nasza europejskość; składają się na to m.in. płace i wysokość świadczeń społecznych – powiedział Jarosław Kaczyński.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/604926,jaroslaw-kaczynski-marsze-rownosci-unia-europejska.html

https://www.tvp.info/41773451/jaroslaw-kaczynski-dla-polski-nie-ma-innej-alternatywy-niz-ue

Ku pamięci dodaję zaklęcia polityków PS w sprawie żydowsko-amerykańskich roszczeń:

Figa z makiem – dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, aby roszczenia, aby jakakolwiek polska złotówka popłynęła w sposób nieuprawniony do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na bardzo drogiej i prestiżowej ulicy nowojorskiej, w Tel Awiwie, czy Berlinie”

W ramach „niejawnej” polityki spełniania życzeń naszych przyjaciół otrzymamy obiecane wizy jako kolorowe paciorki dla tubylczej ludności. Niech pożegnają swoje lasy, wody, bogate złoża etc. i swobodnie wyjeżdżają nie tylko do UE ale i za wielką wodę.

Polska i USA podpisały porozumienie o współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i imigracji” – poinformowała na Twitterze ambasada RP w Waszyngtonie. W ocenie przedstawicieli polskiej placówki dyplomatycznej w USA jest to „ważny krok” na drodze do zniesienia przez USA obowiązku wizowego wobec Polaków

Polska i USA wspólnie zrobiły kolejny krok ku naszemu wspólnemu celowi. Dzięki podpisanej dziś umowie jesteśmy coraz bliżej włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego #VisaWaiverDlaPolski. Działamy dalej!” – oceniła ambasador Georgette Mosbacher.


http://www.pch24.pl/usa-moze-i-zniosa-wizy-dla-polakow–ale—-nie-za-darmo–podpisano-kolejne-porozumienie,70229,i.html#ixzz5wqVweTmx

15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Maryi Panny w Częstochowie, na uroczystej Mszy Świętej „reprezentowała” nasz kraj pani ambasador Izraela Azari (sic!).  Zawsze tak licznie obecni w pierwszych ławkach politycy PIS byli nieobecni.

============================

Co robić, by nie utracić wiary katolickiej i naszej wolności sumienia?

Hej, kto Polak do modlitwy pod Krzyż!

Do modlitwy o mądrość Polaków, by plany opanowania Polski przez tęczową zarazę nie ziściły się.

Włocławek 14 września, godz. 11:00

https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg

Inne miejsca modlitwy w Polsce, Europie i na świecie – mapa:

https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg#mapa

Za: Cisza

Fot. Ambasada USA w Warszawie, w czerwcu 2019, ubrana we flagi LGBT+


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Czy trwa kolejny polski sierpień ? Tym razem bez ruchu robotniczego “Solidarność” i bez atencji mediów światowych.

Jak narodził się ruch Jedność Narodu, który wystawia kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu RP ?