AS: STOP gejowskim paradom w parkach Disney’a na całym świecie! Podpisz petycję !

0
1654
[bsa_pro_ad_space id=5]

AKCJA SPOŁECZNA CITIZENGO:
Disney – stop gejowskiej indoktrynacji na całym świecie

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dzięki Państwu i wielu innym osobom ponad 394 tys. zaniepokojonych obywateli napisało do władz parku rozrywki Disneyland w Paryżu, prosząc o ochronę dzieci i odwołanie “Magicznej Parady Gejowskiej”, która została zaplanowana na 1 czerwca 2019 roku. Była to pierwsza oficjalnie zorganizowana przez park rozrywki Disney’a “parada gejowska”.

Być może mamy właśnie do czynienia z najszybciej rozwijającą się kampanią CitizenGO w historii. Pomimo presji wywieranej na Disneyland Paris i podpisów, które dostarczyliśmy w Paryżu, Madrycie i Londynie, nasze wysiłki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.
Disneyland Paris, największy europejski park rozrywki dla dzieci, zlekceważył to i nie cofnął się z realizacją swojego planu: parada odbyła się w pierwszą sobotę czerwca.

Nasza kampania miała wystarczająco duży zasięg, by dotrzeć do prezesa i dyrektora generalnego Walta Disneya, Roberta A. Igera, który w tej sytuacji otrzymał dodatkowe wsparcie ze strony grup lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT).

Jednak według naszych wewnętrznych źródeł – Robert A. Iger jest jednocześnie  bardzo zaniepokojony naszą kampanią i możliwością, że w przyszłości wiele rodzin zbojkotuje parki Disneya, filmy i inne produkty koncernu, jeśli w  parkach rozrywki będzie miała miejsce indoktrynacja dzieci ideologią LGBT.

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

Powinniśmy zatem zwielokrotnić nasze siły.
W maju, w zaledwie kilka tygodni za pośrednictwem platformy CitizenGO zebraliśmy niemal 400,000 podpisów pod naszą petycją. Dlatego wierzę, że wspólnie możemy zwiększyć tę liczbę zbierając milion podpisów zaangażowanych obywateli, którzy zwracają się tym razem bezpośrednio do zarządu oraz prezesa i dyrektora generalnego Walt’a Disney’a Roberta A. Igera.

Zwracam się do Państwa z prośbą o podpisanie petycji przeciwko organizacji kolejnej gejowskiej parady i podobnych wydarzeń w którymkolwiek parku Disney’a.

Obecnie w siedzibie Walt’a Disney’a – w Kalifornii – dyrektorzy Disney’a dyskutują nad tym, co zrobić w przyszłym roku:

  1. Zorganizować gejowskie parady również w innych parkach rozrywki Disney’a
  2. Poprzestać na organizacji kolejnej gejowskiej parady wyłącznie w Paryżu
  3. Zrezygnować z organizacji tego typu wydarzeń w przyszłości

Spodziewamy się, że w następnych tygodniach prezes Walt’a Disney’a podejmie decyzję, dlatego tak ważne jest, abyśmy wszyscy podpisali kolejną petycję:

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

Wiemy, że Disney rozważa organizację „gejowskich parad” każdego roku. Zastanawia się nawet nad rozpowszechnieniem ich na wszystkie parki rozrywki na całym świecie. Jeśli nie przekonamy go, by powstrzymał to szaleństwo, wszystkie parki będą już niedługo miejscem indoktrynacji LGBT! Nie mam wątpliwości, że za nimi pójdą filmy i wszelkie inne produkty koncernu, a dziecięca wyobraźnia nie będzie już wolna od ideologii!

Proszę spojrzeć na to zdjęcie, zostało zrobione na Paryskiej “Paradzie Gejowskiej”

AS: STOP gejowskim paradom w parkach Disney'a na całym świecie! Podpisz petycję ! Disney+5

Jeżeli chcą Państwo, by to wydarzenie nie zostało powtórzone w przyszłości, bardzo proszę podpisać naszą petycję.

Potrzebujemy Państwa! Potrzebujemy Państwa aktywności przeciwko presji lobby lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT). Proszę o podpis pod petycją:

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

Ta nowa petycja jest znacznie dla nas trudniejsza. Adresujemy ją do do Roberta A. Igera, prezesa i dyrektora generalnego Walta Disneya. Prosimy go o zatrzymanie indoktrynacji dzieci w parkach i produkcjach filmowych rozpowszechnianych na całym świecie. Nie chcemy, aby Walt Disney organizował i promował parady gejowskie lub inne tego typu wydarzenia.

Dowiedzieliśmy się, że w najbliższych tygodniach dyrektor generalny Walt’a Disney’a podejmie decyzję:  organizować tego rodzaju wydarzenia, czy raczej uszanować wolę rodziców i unikać promowania programu lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT). Rozpoczynamy naszą kampanię, aby uświadomić Disney”owi, że promowanie homoseksualnego stylu życia wśród dzieci jest błędem. Chcemy znów zobaczyć Disney’a przyjaznego rodzinom, a nie homoseksualnym aktywistom ! Bardzo proszę podpisać tę petycję:

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

Chcemy mieć pewność,  że dyrektor generalny koncernu Walt’a Disney’a zdaje sobie sprawę, że jeśli podejmie niewłaściwą decyzję i poprze program LGBT w swoich parkach, poniesie tego konsekwencje. Jedną rzeczą jest szacunek dla każdego człowieka bez względu na jego skłonności seksualne, a drugą dostęp do umysłów dzieci, dziecięcej wyobraźni oraz promocja określonych zachowań seksualnych wśród najmłodszych. Jaki jest związek między rozrywką dla dzieci, a seksualnością lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów?

Taki obrazek został opublikowany na oficjalnym koncie Paryskiej “Gejowskiej Parady”:

AS: STOP gejowskim paradom w parkach Disney'a na całym świecie! Podpisz petycję ! Mickey+gay+Disney

Rozpoczynamy nową globalną kampanię, aby upewnić dyrektora generalnego Disney’a, że traktujemy sprawę niezwykle poważnie, że nie zrezygnujemy i się nie zniechęcimy.

Domagamy się, aby zrobił to co w jego mocy, powstrzymał indoktrynację dzieci na całym świecie. „Magiczna Parada Gejowska”, która miała miejsce w Paryżu, jest zapewne pierwszą z długiej listy wydarzeń i działań lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT), które Disney ma zamiar zorganizować, indoktrynując bez skrupułów i serwując niebezpieczną ideologię małym dzieciom.

Być może (choć to mało prawdopodobne) zarząd Disney’a nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą przynieść decyzje podejmowane zgodnie z życzeniami bardzo wpływowego lobby jakim jest dziś ruch LGBT.

Jednak to przychody od rodzin wychowujących swoje dzieci, a nie przychody z Parad Gejowskich są podstawą finansów tej firmy.

Podpisując petycję i zachęcając innych do podpisania, wysyłamy wyraźny sygnał Disney’owi – przestańcie promować homoseksualizm, niszczyć Wasz dotychczasowy wizerunek i reputację … a w konsekwencji też tracić pieniądze.

Parada już raz się odbyła. Jesteśmy zdeterminowani i nie pozwolimy, by powtórzyło się to w przyszłości.

Bardzo proszę podpisać petycję z prośbą do dyrektora generalnego Disney’a, by zaprzestał organizacji “Gejowskiej Parady” i innych wydarzeń LGBT oraz by pozostał marką przyjazną i bezpieczną dla całych rodzin.

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

Ufam, że mogę liczyć na Państwa pomoc w tej nowej batalii,

Z wyrazami szacunku,

Paweł Woliński razem z całym zespołem CitizenGO

 

Dołączamy się w całej rozciągłości,

Zespół redakcyjny Polityki Polskiej

 


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Olbrzymie straty Netflixa. To konsekwencja bojkotu przeciw proaborcyjnej postawie…

„Korporacje i firmy sponsorujące Planned Parenthood” – organizacja 2nd Vote w…

[bsa_pro_ad_space id=4]