AS: Homopropaganda w polskim harcerstwie (ZHP). Podpisz petycję !

0
1318
[bsa_pro_ad_space id=5]

AKCJA SPOŁECZNA: PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ

[bsa_pro_ad_space id=8]

Władze ZHP od dłuższego czasu tylnymi drzwiami wprowadzają ideologię gender i promocję homoseksualizmu – uważa Kazimierz Przeszowski (Centrum Życia i Rodziny).  Obrońca życia i były harcerz gościł w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”.

Pytany o dowody na potwierdzenie tezy o genderowym przechyle w ZHP, Przeszowski przedstawił sytuację z sierpnia bieżącego roku, kiedy miało miejsce święto z okazji setnej rocznicy powstania harcerstwa. W jednej z dyskusji zorganizowanych w ramach tego wydarzenia wziął udział homoaktywista Robert Biedroń. Swoje przemówienie adresował do kilkunastu tysięcy młodych osób.

Wychowanie harcerskie polega na jedności przedstawianych poglądów z życiem osobistym. I tak jak harcerz ma obowiązek szanować każdego człowieka (…) odnośnie życia moralnego, harcerz ma stawiać sobie i innym wymogi najwyższe – przypomniał Kazimierz Przeszowski.

W programie przedstawiono również materiały Zespołu Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej ZHP organizującego razem z homoaktywistami z „Wiary i Tęczy” – „Międzynarodowy dzień przeciw homofobii, transfobii i bifobii”.

To nie koniec przykładów. Przeszowski poinformował, że kilka miesięcy temu zorganizowano spotkanie dla instruktorów harcerstwa z udziałem aktywistów LGBT, „seksedukatorów”, podczas którego nastąpiła projekcja filmu promującego środowisko LGBT „Ognisko”. – Takie właśnie pranie mózgu zostało zorganizowane dla instruktorów harcerskich w Łodzi – zaznaczył.

Portal PCh24.pl jako jeden z pierwszych informował o procederze promocji ideologii gender w ZHP. 

Teraz Centrum Życia i Rodziny przygotowało petycję przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Czytamy w niej m.in.: „Związek Harcerstwa Polskiego (ZHP) prowadzi homoseksualną indoktrynację dzieci i młodzieży. Na Zlocie 100-lecia występują wspólnie aktywista homoseksualny Robert Biedroń i Naczelniczka ZHP Anna Nowosad. Główna Kwatera ZHP publikuje podręcznik, który dopuszcza praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Władze ZHP organizują dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów, połączone z promocją filmu propagandowego kina LGBT”.

Jak podkreśla Centrum, takie działanie to zdrada wartości moralnych i ideałów przekazanych przez założycieli harcerstwa w Polsce i na świecie oraz podeptanie konstytucyjnego prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami moralnymi i religijnymi!

Zachęcamy do podpisania petycji przeciwko wprowadzaniu homoideologii w harcerstwie. Nie pozwólmy, aby zdeprawowano organizację mającą olbrzymie zasługi w wychowaniu pokoleń wierzących, odpowiedzialnych i gotowych do poświęcenia dla ojczyzny Polaków. Nie dajmy zwyciężyć homopropagandzie.

PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ

Jak podkreślają inicjatorzy akcji, protest ma mocne podstawy, bo ZHP w ostatnich latach dostarczyło wiele argumentów potwierdzających, że w szeregach nie dzieje się najlepiej. Tak oto w 2015 roku ZHP opublikowało  materiał promujący homoseksualizm: Każdy inny, wszyscy równi. Propozycja programowa Kwatery Głównej ZHP. A w nim scenariusze zbiórek poświęcone walce z homofobią (od lat 6), przedstawianie osób homoseksualnych jako ofiar dyskryminacji oraz sprofilowane scenariusze zajęć – np. inscenizacja doboru partnerów do wielodniowej podróży pociągiem w jednym przedziale wagonu sypialnego. Wśród towarzyszy podróży znaleźli się nosiciel wirusa HIV, raper prowadzący alternatywny styl życia. Wszystko opatrzone wskazówką, by dobór pasażerów nawiązywał do mniejszości (homoseksualiści i nosiciele wirusa HIV wymienieni zostali tu na jednym wdechu z osobami niepełnosprawnymi).

Październik 2017. ZHP zorganizowało spotkanie „Każdy inny, wszyscy równi: Homoseksualizm w pracy wychowawczej”. Wśród prelegentów znaleźli się aktywiści ruchu LGBT i seksedukatorzy. Atrakcją był pokaz filmu „Ognisko”, opowiadającym o: „chłopcu zmuszonym do dokonania wyboru pomiędzy swoją dziewczyną a najlepszym przyjacielem”.

Maj 2018. ZHP wyraziło otwarte poparcie dla homoseksualizmu i innych dewiacji poprzez publikację (odpowiadał za nią Zespół Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej ZHP) promującą ruch LGBT, a to wszystko z okazji „Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”. Materiały powstały we współpracy z grupą „Wiara i Tęcza. Chrześcijanie LGBTQ”.

Czerwiec 2018. Tężnia Ducha. Poradnik dla drużynowych gromad i drużyn. Z lektury wynika,że  ZHP dopuszcza aktywistów homoseksualnych do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży oraz jest otwarte na osoby homoseksualne w swoich szeregach (z awansem po harcerskich szczeblach włącznie), bo prawa i obowiązki osób homoseksualnych w ZHP są takie same, jak osób tworzących związki heteroseksualne.

Także zlot ZHP w Gdańsku, który w dniach 7-15 sierpnia 2018 roku zgromadził 15 tys. harcerzy, musiał mieć swój tęczowy akcent. Wśród zaproszonych „ciekawych” gości znalazł się m.in. Robert Biedroń, polityk i aktywista LGBT.

DRUK PETYCJI DO POBRANIA PONIŻEJ

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [139.35 KB]

Źródło: teczowezhp.pl, pch24.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]