19 sierpnia Poznań: 72-gi Pokutny Marsz Różańcowy + inne diecezje włączają się w modlitwę za Ojczyznę. Krucjaty w innych krajach.

0
1621
[bsa_pro_ad_space id=5]
W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ-
zapraszamy na 72-gi Pokutny Marsz Różańcowy w Poznaniu
początek- Msza Święta o 12.30 w kościele Bożego Ciała, potem wyruszamy deptakiem do Fary, do kościoła Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa, do kościoła Serca Pana Jezusa u Ojców Jezuitów, zakończenie u Ojców Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła gdzie wchodzimy na zawierzenie Maryi o godz. 15.30
przyjdźcie i zaproście innych
Będzie z nami jak zawsze Ojciec misjonarz Jerzy Garda, którzy przybywa za każdym razem aż z Chełma by modlić się z nami /600km/


Zachęcamy do podjęcia inicjatywy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, w którą włączyło się też wiele innych narodów

W ostatnich tygodniach w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii oraz Nowej Zelandii powstała – wzorem Polski – inicjatywa by w każdym z tych krajów wierni podjęli różańcową modlitwę w obronie katolickiej wiary i ocalenia  swych Ojczyzn. W ostatnich dniach dołączyły Dania, Indie, Panama, Liban, Nigeria, Zimbabwe, Włochy oraz Meksyk. Spływają kolejne powiadomienia. Organizatorzy tej Światowej Krucjaty Różańcowej za Ojczyzny łączą się w inicjatywie Świętej Ligi Narodów.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Więcej informacji na stronie internetowej:  HolyLeagueOfNations.com

a co podjęte zostało już przez dwie diecezje w PolsceNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Decyzją swego Pasterza – Ks. Abpa Józefa Górzyńskiego – archidiecezja warmińska podjęła międzynarodową modlitwę różańcową za Ojczyzny.
Bogu niech będą dzięki!
Serdecznie prosimy wszystkich o angażowanie się w tę modlitwę.
7 października (Matki Boskiej Różańcowej) w Polsce i wielu innych krajach (holyleagueofnations.com) odbędą się publicznie modlitwy różańcowe celem obrony naszej świętej wiary katolickiej, naszych rodzin i Ojczyzn.
Udajmy się do naszych Pasterzy, Księży Biskupów i Proboszczów by wszędzie, gdzie tylko to będzie możliwe – w całych diecezjach, w poszczególnych parafiach – w dniu 7 października zostały złożone ofiary Mszy Świętych i zorganizowane procesje różańcowe za naszą Ojczyznę.
Do modlitwy możemy włączyć się w każdej chwili a kulminacją będzie 7.10 w miejscowościach całej Polski.
Pozdrawiamy serdecznie,
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę
[bsa_pro_ad_space id=4]