Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: „Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi „szczepionkami” przeciw Covid”

0
4621
[bsa_pro_ad_space id=5]

Czy powinieneś się zaszczepić?

Zawsze się szczepię. Zostałem w pełni zaszczepiony szczepionką Moderna przeciwko COVID. Wszystkie moje trzy córki zostały zaszczepione.

Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i okaleczyły co najmniej 1 000 000 kolejnych. A przecież do mety jesteśmy dopiero w połowie. Musimy WSTRZYMAĆ te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi. […]


Tak zaczyna swój artykuł Steve Kirsch

[bsa_pro_ad_space id=8]

Kilka słów o autorze

To urodzony w 1956 r. amerykański wynalazca (m.in. myszki optycznej, podobnej do tej, którą być może teraz używasz), założyciel wielu innowacyjnych firm. Skończył dwa kierunki na renomowanym Massachusetts Institute of Technology – MIT. Multimilioner. Filantrop. Sam finansuje od kilkunastu lat wiele kluczowych medycznych badań naukowych. Demokrata, jak sam pisze, głosował na Bidena w ostatnich wyborach prezydenckich. Od początku tzw. pandemii prowadził badania nad prawdziwie skutecznymi lekami przeciwko Covid. Jednak ślepo ufając rządowi i państwowym instytucjom zdrowia, zaszczepił się – i całą rodzinę, wraz z córkami – preparatem firmy Moderna. Otrzeźwiał dopiero w maju 2021 roku, gdy zaczął dowiadywać się o coraz powszechniejszych niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Od tego czasu zaczął coraz głębiej docierać do informacji, których albo nie dostrzegał wcześniej, albo były i są dalej tajemnicą publiczną. Ze swoją energią, wpływami, kontaktami, poważaniem i popularnością, stał się czołową osobistością w walce przeciwko wyszczepianiu ludzi – jak sam to nazywa – śmiercionośnym i ludobójczym preparatem mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”. Z pasją neofity jest aktywny na wielu płaszczyznach, wspiera badania, dąży do ujawnienia danych, cały czas trzymanych przez komórki rządowe, np. o prawdziwej liczbie śmiertelnych ofiar „szczepionki” oraz liczbie żyjących ofiar. Walczy z cenzurą w mediach, środowiskach akademickich, lekarskich. Walczy z coraz powszechniejszym zastraszaniem ludzi. Ustanowił nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów, którą może podjąć każda osoba, która przedstawi naukowe kontr-argumenty do jego argumentów, dotyczących leczenia Covid-19 dostępnymi lekami, jak wykazują liczne badania, leczenia w 100% skutecznego. Niestety, nikt z establishmentu nawet nie podjął się tego wyzwania, wszyscy zahipnotyzowani oficjalną narracją, bądź cynicznie uczestniczący w spisku, nie podejmują się żadnej oficjalnej i otwartej dyskusji.

Polecamy raz jeszcze ponad 3-godzinne spotkanie, w którym wziął udział Steve Kirsch oraz twórca metody mRNA, dr. Robert Malone [POR. Inventor of mRNA Technology: Vaccine Causes Lipid Nanoparticles to Accumulate in ‘High Concentrations’ in Ovaries]

(…) dr Robert Malone, twórca technologii szczepionek mRNA, powiedział, że nanocząstki lipidowe szczepionki przeciw COVID – które mówią organizmowi, aby wyprodukował białko kolczaste – opuszczają miejsce wstrzyknięcia i gromadzą się w narządach i tkankach.

Cały program z udziałem S. Kirscha oraz dr R. Malone’a, ocenzrurowany i usunięty już z youtube/Google znajduje się TUTAJ.

Poniżej przedstawiamy streszczenie niemal 200-stronicowego opracowania Steve’a Kirscha. Właściwie, jest to cały czas tworzony wpis w blogu/twitterze autora.

fot. Steve Kirsch, autor Anda Chu/Bay Area News Group


Na początek kilka wyjaśnień i najczęściej stosowanych skrótów:

 • CDCCenters for Disease Control and Prevention – amerykańska federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”. Zadaniem CDC jest zapobieganie chorobom, monitorowanie i zwalczanie zagrożeń. Instytucja ta (zatrudniająca ponad 10 tysięcy ludzi) przyczynia się swoimi wytycznymi do mnożenia chorób, a nie do ich zwalczania, np. poprzez promocję wielu leków, które już w trakcie ich rejestracji, zarówno producent jak i CDC wiedzą, że są niebezpieczne. CDC ma powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi. Posiada też patenty na wiele lekarstw, czerpiąc z tych patentów profity (czytaj: konflikt interesów). CDC kierowana jest obecnie przez Rochelle Walensky.
 • FDAFood and Drug Administration – amerykańska federalna „Agencja Żywności i Leków”. Agencja odpowiedzialna za kontrolę żywności, kosmetyków, urządzeń medycznych oraz oczywiście leków i szczepionek. W kontekście „szczepionek przeciwko Covid-19”, wydało EUA, zezwalając „w nadzwyczajnych przypadkach” na ich zastosowanie. FDA obecnie kierowana jest przez dr Janet Woodcock.
 • NIHNational Institutes of Health – amerykańska federalna agencja „Narodowe Instytuty Zdrowia”
 • NIAID – National Institute of Allergy and Infectious Diseases – jeden z instytutów należących do NIH. Dyrektorem jest Anthony Fauci.
 • NISTNational Institute of Standards and Technology – amerykańska federalna agencja „Narodowy Instytut Standaryzacji i Technologii”. Odpowiednik polskiego Głównego Urzędu Miar.
 • VAERSVaccine Adverse Events Reporting System – amerykański system monitorowania występowania przypadków niepożądanych poszczepiennych skutków ubocznych – Niesprawny, dziurawy i manipulujący danymi system. Jest całkowicie dobrowolny. Poza VAERS nie ma żadnego innego systemu mogącego monitorować niepożądane skutki uboczne. Według badań np. naukowców uniwersytetu Harvarda, w przeszłości system zdołał gromadzić zaledwie 1% poszczepiennych skutków ubocznych.
 • OpenVAERS – strona internetowa https://www.openvaers.com/ przedstawiająca w sposób przystępny dane zgromadzone w federalnym systemie VAERS. OpenVAERS jest projektem stworzonym przez grupę osób, które same – bądź ich dzieci – miały/mają SAE, czyli skutki uboczne szczepionek. Sytem OpenVAERS nie modyfikuje w żaden sposób danych zawartych w rządowym systemie VAERS, lecz jedynie umożliwia zdobycie informacji, która w rządowym systemie jest celowo ukrywana. Np. aby dojść do wielu informacji na stronach agencji rządowej, trzeba przebrnąć przez wiele podstron, by w końcu można było załadować plik Excel, który należy dopiero „obrobić” wyłuskując informacje z kilkuset tysięcy danych. Jeśli grupka prywatnych osób mogła zrobić OpenVAERS, a agencja rządowa przez 30 lat „nie potrafiła”, to znaczy, że jest to celowe działanie celem ukrywania danych. Na dzień 11 czerwca 2021 roku, system OpenVAERS (opierając się nieodświeżanych danych VAERS, bo agencja rządowa publikuje dane nawet z 3-miesięcznym opóźnienieniem) ukazuje ofiary „szczepionek przeciwko Covid-19” w USA: 358,379 zarejestrowanych przypadków niepożądanych skutków poszczepiennych; 5,993 osoby zmarły; 20,737 hospitalizacji; 47,837 na pogotowiu; 65,623 wizyt lekarskich; 1,538 ataków anafilaktycznych; 1,868 przypadków Bells Palsy; 2,323 ataków serca; 6,157 przypadków zagrażajacych życiu; 1,342 zapalenia mięśnia sercowego; 1,611 przypadków trombocytozy; 692 poronienia; 16,275 poważnych reakcji alergicznych; 4,874 osoby stały się kalekami do końca życia….
 • V-SAFE – (After vaccination health checker) – system monitorowania osoby zaszczepionej poprzez aplikację zainstalowaną na smartfonie. Aplikacja V-SAFE – według CDC – „przypomni ci, że już nadszedł czas wzięcia kolejnej dawki szczepionki COVID-19”. Innymi słowy: jest to system (cały czas w początkowej fazie) monitorowania osoby zaszczepionej, w przyszłości KAŻDEGO człowieka, i prawdopodobnie będzie rozszerzony na każdy aspekt zdrowotny.
 • EUAEmergency Use Autorization. Zezwolenie wydawane przez agencję FDA do stosowania leku w nadzwyczajnych przypadkach. Tego typu lek (lub produkt zwany „szczepionką przeciwko Covid-19”) stosowany jest jako lek eksperymentalny, gdyż jego skutki są niewiadomą, chociaż przypuszcza się i zakłada – bez większych dowodów naukowych, które dopiero zbiera się – że pozytywne działanie przeważa nad negatywnymi skutkami. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, to optymistyczne założenie to okazało się całkowicie błędne.
 • GAVIGlobal Alliance for Vaccines and Immunization. Globalna instytucja stworzona przez i zrzeszająca głównych producentów leków (Pfizer, Moderna…), pozarządowych organizacji typu Bill & Melinda Gates Foundation oraz globalistycznych instytucji jak WHO, UNICEF czy World Bank. GAVI w sumie narzuca i kontroluje całą narrację dotyczącą „szczepionek przeciwo Covid”.
 • FOIAFreedom of Information Act. Przepisy umożliwiające złożenie wniosku o ujawnienie informacji i dokumentów od podmiotów należących do rządu federalnego. Często jest to jedyny sposób na wydobycie ukrywaych informacji.
 • SAESerious adverse event. Ciężkie zdarzenie niepożądane, występujące po zażyciu leku (lub przyjęcia szczepionki), obejmuje zgon pacjeta, zagrożenie życia, konieczność hospitalizacji, znaczny lub trwały uszczerbek zdrowia, itp. Inne, „lżejsze” reakcje kwalifikowane są do IME (Important Medical Events), na które składają się takie reakcje, jak: konieczność interwencji chirurgicznej, konieczność interwencji na pogotowiu (lecz bez hospitalizacji), poważne trudności oddechowe, konwulsje, utrata przytomności, itp. (wg FDA). Te „lekkie” reakcje nie są nawet zaliczane do SAE.
 • anegdota – autor wielokrotnie stosuje to określenie, które w języku polskim można przetłumaczyć podwójnie: jako „krótka forma literacka, zawierająca prawdziwe lub zmyślone opowiadanie o zdarzeniu z życia znanej postaci, żyjącej albo historycznej, lub z życia określonego środowiska czy grupy społecznej. Anegdota ma wydźwięk humorystyczny” (wiki), lub jako „dowód anegdotyczny”, czyli „dowód, który sam w sobie może być prawdziwy i weryfikowalny, użyty do osiągnięcia konkluzji, która z niego nie wynika, zazwyczaj przez dokonanie generalizacji na podstawie niewystarczającej ilości danych.” W różnych częściach tekstu można tłumaczyć to raz tak, raz inaczej.
 • gaslighting – forma psychologicznej manipulacji. „Za pomocą zaprzeczania, kłamania, wprowadzania w błąd, sprzeczności i dezinformacji gaslighter próbuje zdestabilizować psychicznie ofiarę i podważyć jej przekonania.” (wiki) Gaslighting jest obecnie powszechnie stosowany przez media, „autorytety”.

Czy powinieneś się zaszczepić? – Steve Kirsch

Zawsze się szczepię. Zostałem w pełni zaszczepiony szczepionką Moderna przeciwko COVID. Wszystkie moje trzy córki zostały zaszczepione.

Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i okaleczyły co najmniej 1 000 000 kolejnych. A przecież do mety jesteśmy dopiero w połowie. Musimy WSTRZYMAĆ te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi.

CDC, FDA i NIH nie ujawniają, ile osób zostało zabitych lub ucierpiało z powodu szczepionek kowidowych. Media głównego nurtu nie zadają żadnych pytań; grają razem. YouTube, Facebook, Twitter i inne cenzurują treści sprzeczne z oficjalną narracją, że szczepionki są „całkowicie bezpieczne”, więc nikt nie może uzyskać wiedzy. Tony Fauci, „ojciec COVID”, nadal pracuje, mimo że to wszystko jego wina. Cliff Lane, który podlega Tony’emu, wciąż bawi się w jakieś wczesne terapie, aby ludzie fałszywie wierzyli, że szczepionka jest jedyną opcją. Demokraci nadal śpią za kierownicą, odmawiając żądania nieprzeredagowanych e-maili Fauciego z NIH, które udowodnią, że ukrywał fakt, że stworzył wirusa. Biden bezmyślnie nakłania Amerykanów do zaszczepienia swoich dzieci śmiertelną szczepionką, która prawdopodobnie zabiła do tej pory ponad 25 000 Amerykanów. Naukowcy w środowisku medycznym, prawie wszyscy nie mają pojęcia, nakłaniając ludzi do uzyskania „bezpiecznej i skutecznej szczepionki”. Kiedy próbowałem zwrócić na to uwagę czołowych naukowców, powiedzieli mi, że się mylę i abym już nigdy więcej się z nimi nie kontaktował. Brzmi to zbyt niewiarygodnie aby uwierzyć? Nie winię cię. Ale jest powód, dla którego ten artykuł jest najpopularniejszym artykułem, jaki kiedykolwiek pojawił się w TrialSiteNews z ponad milionem wyświetleń. To dlatego, że wszystko, co powiedziałem, jest prawdą. Lecz nikt nie chce o tym dyskutować ze mną na żywo. Wszyscy odmawiają.

Na podstawie tego, co teraz wiem o niewielkich korzyściach ze szczepionek (mniej niż 0,5% redukcji bezwzględnego ryzyka), skutkach ubocznych (w tym zgonach), aktualnych wskaźnikach COVID i wskaźniku powodzenia wczesnych protokołów leczenia, odpowiedź, którą udzieliłbym dzisiaj każdemu, kto prosiłby mnie o radę, czy wziąć którąkolwiek z obecnych szczepionek, brzmiałoby: „Po prostu powiedz NIE”. Oczekiwanie na Novavax (i inne tradycyjne szczepionki) jest znacznie bezpieczniejszą opcją. Jeśli w międzyczasie zachorujesz na COVID, leczenie wczesnymi protokołami leczenia zawierającymi fluwoksaminę i iwermektynę jest znacznie lepsze niż otrzymanie najniebezpieczniejszej szczepionki wyprodukowanej w ciągu ostatnich 30 lat.

Szczepionki te są szczególnie przeciwwskazane, jeśli byłeś już zarażony COVID lub masz mniej niż 20 lat. W przypadku tych osób powiedziałbym: „NIE! NIE! NIE!

W tym artykule wyjaśnię, czego się nauczyłem od czasu zaszczepienia, które całkowicie zmieniło moje zdanie. Dowiesz się, jak działają te szczepionki i jak poszli na skróty, które doprowadziły do ​​popełnionych błędów. Zrozumiesz, dlaczego jest tak wiele skutków ubocznych i dlaczego są one tak zróżnicowane i dlaczego zwykle pojawiają się w ciągu 30 dni od szczepienia. Zrozumiesz, dlaczego dzieci mają problemy z sercem (na które nie ma leczenia) i chwilowo tracą wzrok i zdolność mówienia. Zrozumiesz, dlaczego aż 3% może zostać poważnie upośledzonych przez szczepionkę. Zrozumiesz, dlaczego lekarze nie zgłaszają ich jako związanych ze szczepionką.

To, co uważam za głęboko niepokojące, to brak przejrzystości co do tego, jak niebezpieczne są obecne szczepionki przeciw COVID. Zdrowi ludzie mogą skończyć martwi lub trwale niepełnosprawni w tempie, które jest „poza wykresami” w porównaniu z jakąkolwiek inną szczepionką w naszej historii. Spójrz na raport zgonów w oficjalnym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień (VAERS) naszego rządu, podsumowany w poniższym tweecie. To najbardziej śmiercionośna szczepionka, jaką kiedykolwiek zrobiono. Dlatego muszą zachęcać Cię do szczepienia. Muszą zaszczepić wszystkich ZANIM ludzie przeczytają ten artykuł lub obejrzą ten film, w którym dr Peter McCullough wyjaśnia jasno, dlaczego obecne szczepionki przeciw COVID są niebezpieczne i całkowicie niepotrzebne dla naszych dzieci.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 12

Śmiertelność z powodu tej szczepionki jest poza wykresami, jest większa niż suma śmiertelności z powodu wszystkich 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie!

 

Stan wstrzymania prac nad typową szczepionką to 25-50 zgonów. Ale tutaj nie zastosowano warunku do zatrzymania tej szczepionki! Wygląda na to, że zabiliśmy ponad 25 800 osób (w oparciu o „niewyjaśnione zgony CDC”) i nikt nie mrugnie okiem. CDC koncentruje się na tym, jak zaszczepić więcej osób. Obecnie kliniki zgłaszają przypadki związane ze szczepionką, w stosunku aż 10:1  do przypadków COVIDa. A więc teraz mamy nowy stan zagrożenia zdrowia: zgony i kalectwo spowodowane szczepionkami.

Ale to dopiero początek naszej historii. Mamy dużo do pokonania. Opowiem o Fauci, NIAID, CDC, Kongresie, środowisku akademickim, Cliff Lane i innych. Zakończę działaniami, które możesz podjąć i jak leczyć ofiary szczepionek.

Zanim przejdziemy do szczegółów, oto kilka kluczowych punktów:

 1. Co najmniej 25 000 zgonów z powodu szczepionki. Zespół OpenVAERS uważa, że ​​jest to ponad 20 000 z powodu niedostatecznego raportowania. Ale przyjrzeliśmy się bazie danych CMS i wygląda na to, że VAERS podaje dane zaniżone aż o 5 razy. Według CDC nadmiarowe zgony z niewyjaśnionych powodów to również 25.000. Więc to pasuje.
 2. NIKT nie chce ze mną podjąć dyskusji. Ludzie uciekają się do ataków ad hominem, ponieważ nie mogą atakować faktów. Ale nikt, kto się liczy (np. ponad 10 tys. obserwujących na Twitterze), nie chce ze mną debatować. Próbowałem wszystkiego. Ludzie za bardzo się boją, że wygram. Jeśli masz co najmniej 10 000 obserwujących na Twitterze i zgadzasz się na nagraną na żywo debatę Zoom, po prostu powiedz to w komentarzach poniżej.
 3. Dane dotyczące biodystrybucji wskazują na masową akumulację w jajnikach LNP [nanocząstek lipidowych – przyp. P.P.] (który nakazuje komórkom w jajnikach rozprzestrzenianie się toksycznego białka kolczastego). Ups. To nigdy nie miało zostać ujawnione. Uzyskaliśmy tę informację na żądanie FOIA. CDC nigdy ci o tym nie powiedział, prawda? Oczywiście, że nie!
 4. 82% wskaźnik poronień w pierwszych 20 tygodniach (normalny wskaźnik to 10%). To zdumiewające, że CDC twierdzi, że szczepionka jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, gdy jest to tak oczywiste, że nie jest. Na przykład, jeden z naszych przyjaciół rodziny jest tego ofiarą. Poroniła w 25 tygodniu i ma D&C (dylatacja i łyżeczkowanie – przypis tłumacza – dalej: p.t.) w dniu 9 czerwca 2021. Wzięła pierwszą dawkę szczepionki 7 tygodni temu, a drugi zastrzyk 4 tygodnie temu. Dziecko miało silne krwawienie mózgu i inne zniekształcenia. Jej ginekolog nigdy w życiu nie widział czegoś takiego. Wezwali specjalistę, który powiedział, że to prawdopodobnie wada genetyczna (ponieważ wszyscy kupują narrację, że szczepionka jest bezpieczna, a więc zawsze jest wykluczona jako możliwa przyczyna). Brak raportu VAERS. Brak raportu CDC. Jednak lekarze, z którymi rozmawiałem, mówią, że są na ponad 99% pewni, że winna była szczepionka. Rodzina nie chce autopsji z obawy, że córka dowie się, że to szczepionka. Jest to doskonały przykład tego, jak te okropne skutki uboczne nigdy nie są nigdzie zgłaszane.
 5. 25-krotnie większe prawdopodobieństwo zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich chłopców (może prowadzić do niewydolności serca i śmierci).
 6. Dzieci mają już naturalną odporność (artykuł w Science Magazine), więc nie ma korzyści ze szczepienia, tylko ryzyko. Czy kiedykolwiek widziałeś analizę ryzyka / korzyści przez CDC? Poproś o to, zanim wyrazisz zgodę [na zaszczepienie się – p.t.].
 7. Nie ma sensu szczepić osób, które miały COVID-19: badanie w Cleveland Clinic mówi o tym. Bez korzyści, tylko ryzyko.
 8. Lekarze, którzy przypisują szczepionce zdarzenia niepożądane, są karani (np. dr Hoffe). Tak więc niezgłaszanie jest motywowane.
 9. CDC odmawia podania, ile osób zmarło i „nadal bada” uszkodzenie serca u dzieci, mimo że jest oczywiste dlaczego (wolne białko kolczaste powodujące krzepnięcie i stan zapalny). 25-krotny wzrost, gdy jedyną „nową” rzeczą jest szczepionka, nie jest trudne do ustalenia. Zapytaj CDC o ich obecnych 5 najważniejszych hipotezach dotyczących przyczyny. To będzie więcej niż zabawne zobaczyć, co mówią. Jeśli szczepionka nie jest tego przyczyną, głowy powinny pospadać.
 10. CDC celowo wprowadza w błąd Amerykanów. Sprawdź stronę efektów ubocznych. Brakuje śmierci, niepełnosprawności, nadmiernej częstości poronień, zawałów serca, udaru, niezdolności do chodzenia, mówienia lub widzenia, porażenia Bella, uporczywego bólu, objawów podobnych do choroby Parkinsona, reaktywacji półpaśca, zakrzepów krwi itp.
 11. Jest ponad 500 razy bardziej zabójcza niż szczepionka przeciw grypie.
 12. Szczepionki COVID wygenerowały więcej negatywnych raportów w ciągu ostatnich 6 miesięcy niż wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie. […]
 13. Wadliwy projekt wirusa (S1 nigdy nie miał być wolny, włączenie PEG było niepotrzebne i pozwalało na szeroką dystrybucję LNP).
 14. Silny sprzeciw wobec szczepień ze strony niezwykle wiarygodnych i kompetentnych osób, takich jak Malone, Geert Vanden Bossche, inni.
 15. NIAID (Cliff Lane) niewłaściwie manipuluje wytycznymi dotyczącymi leczenia COVID, aby wyglądało na to, że te leki nie działają, co daje światu fałszywe wrażenie, że szczepionka, nawet jeśli jest niedoskonała, jest jedynym wyjściem. Iwermektyna i fluwoksamina zostały potwierdzone w badaniach III fazy. Iwermektyna ma bardzo wysokiej jakości przegląd systematyczny, najwyższy możliwy poziom w medycynie opartej na dowodach. Leki o zmienionym przeznaczeniu są bezpieczniejsze i bardziej skuteczne niż obecne szczepionki. Ogólnie rzecz biorąc, wczesne leczenie skutecznymi protokołami zmniejsza ryzyko zgonu ponad 100-krotnie, więc zamiast 600 000 zgonów mielibyśmy mniej niż 6 000 zgonów. UWAGA: Szczepionka zabiła już ponad 6 000 osób i to sama szczepionka jest tego przyczyną (nie wliczając w to tzw. przełomowych zgonów – [czyli osób, które zmarły „na Covid” po zaszczepieniu się „szczepionką przeciwko Covid” – p.t.]).
 16. W celu szybszego wprowadzenia szczepionek na rynek pominięto odpowiednie badania toksykologiczne. Nie wiemy, jakie to pociągnie skutki.
 17. Nieprzewidywalne i przerażające skutki uboczne tej szczepionki u zdrowych dzieci, takich jak 16-letnia dziewczynka, która nie była w stanie mówić i widzieć zaledwie 48 godzin po zaszczepieniu.
 18. Druzgocące skutki uboczne mogą wystąpić w dowolnym momencie, ponieważ kondycja ofiar szczepionek jest bardzo podobna do osób przewlekle chorych na COVID (wykazał to dr Bruce Patterson) i wszyscy wiemy, że ta przewlekłość może rozpocząć się w dowolnym momencie (nawet gdy choroba przebiega bezobjawowo) i może być nieuleczalna.
 19. Ponieważ szczepionka nie jest całkowicie bezpieczna, rząd jest prawnie zobowiązany do ostrzegania ludzi o ryzyku śmierci i niepełnosprawności spowodowanych przez szczepionkę oraz do uzyskania świadomej zgody. Zawsze pamiętaj, aby zapytać o 50 najpoważniejszych skutków ubocznych i częstotliwość ich występowania. I dowiedz się, czy zrekompensują ci, jeśli staniesz się niepełnosprawny na całe życie z powodu szczepionki. Jest to ważne, ponieważ ta bardzo niebezpieczna szczepionka może tworzyć skrzepy krwi w dowolnym miejscu.

Uwaga: To jest obszerna praca i różne jej sekcje zostały napisane w różnym czasie, więc może się okazać, że pewne liczby mogą być niespójne. Jeśli zauważysz błąd, skorzystaj z komentarzy, aby go wskazać.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, śledź mnie na Twitterze pod adresem @stkirsch , abym mógł Cię informować o tym, jak rozwija się ta historia. Im więcej mam obserwujących, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zignorują moje prośby o świadomą zgodę i przejrzystość danych. Podziel się także ze znajomymi w mediach społecznościowych. Dzięki!

Nowe badania pokazują, dlaczego nie powinniśmy szczepić dzieci

Czy posłuchamy NAUKI? Czy też będziemy ślepo podążać za narracją Bidena, CDC, NIH? Czas na decyzję!

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 25Tweet Briana Tysona z 6 czerwca 2021 r. Czy nauka ma jeszcze znaczenie? Czy po prostu będziemy podążać za ich narracją?

 

Innymi słowy, nauka mówi, że dzieci są w zasadzie już zaszczepione [odporne – p.t.]. Tak więc podanie im niebezpiecznej szczepionki nie ma praktycznie żadnych korzyści, ale ma same poważne wady (takie jak śmierć).

Ale naukowcy są zbyt zafascynowani fałszywą narracją, aby pozwolili choć na jedno badanie, które by tę oficjalną narrację obaliło. Przewiduję, że zignorują naukę i spróbują ją zdyskredytować. Dokładnie to zrobili z fluwoksaminą i iwermektyną, mimo że wszystkie te badania zostały również opublikowane w recenzowanych czasopismach. Są dobrzy w tłumieniu nauki i przekonywaniu mas, że szczepionka jest potrzebna i bezpieczna, niezależnie od faktów. Wierzą w badania Fazy 3 i uważają, że konkretne i rzeczywiste zdarzenia na świecie, są jedynie „anegdotami”.

Oto trzeci element, który musisz zobaczyć. Jest to wykres biodystrybucji utworzony na podstawie danych firmy Pfizer uzyskanych za pośrednictwem prośby FOIA złożonej przez Byram Bridle, aby pomóc Ci zobrazować, gdzie w organizmie Twojego dziecka znajduje się szczepionka. To pokazuje miejsca, w których wytwarzane jest toksyczne białko kolca; im wyższa linia, tym większa produkcja białka kolczastego, które może powodować uszkodzenie naczyń krwionośnych i powodować stany zapalne.

UWAGA: Istnieją obszary ciała, które nie są tutaj uwzględnione, takie jak miejsce wstrzyknięcia (165), wątroba (24), śledziona (23) i nadnercza (18). Nie zostały one uwzględnione, więc możesz zobaczyć więcej szczegółów. Wykres kończy się po 48 godzinach, ponieważ taki jest zakres danych dostarczonych w oryginalnym badaniu firmy Pfizer. mRNA w zasadzie znika po 48 godzinach, dlatego na tym się kończy. Nie zleciłem wykonania tego wykresu; został on stworzony przez firmę PANDA.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" Ovaries get the mRNA from Pfizer Shot Graph

Biodystrybucja nanocząstek lipidowych, które przenoszą mRNA, pokazuje, że najwyższe stężenie występuje w jajnikach. To zamienia jajniki w bardzo duży zakład produkcyjny wytwarzający toksyczne białka kolca. Akumulacja w szpiku też prawdopodobnie nie jest dobra. Jakie są tego długoterminowe konsekwencje?

Oto, co to oznacza. Ta szczepionka wyszukuje jajniki Twojej córki i instruuje komórki w jajnikach, aby wytworzyły bardzo toksyczne białko kolczaste. Trafia również do mózgu, serca i innych ważnych narządów Twojego dziecka. Może to powodować głuchotę, ślepotę, niemożność mówienia, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia i inne, w niedopuszczalnych wskaźnikach. Może trwale uszkodzić układ rozrodczy Twojego dziecka. Po prostu nie wiemy. Czy chciałbyś zgłosić swoje dziecko na ochotnika do badania klinicznego, abyśmy mogli się dowiedzieć? Cóż, jeśli tak i jeśli Twoje dziecko się z tym zgadza, zaszczep się i weź udział w największym eksperymencie, jaki kiedykolwiek przeprowadzono na ludzkim układzie rozrodczym.

OK, podsumujmy to, czego do tej pory się nauczyliśmy, ponieważ jest o wiele więcej do omówienia. Dopiero zaczynam.

 1. Zniszczenia, jakie wyrządzamy naszym dzieciom, ich sercom, mózgom, a zwłaszcza ich jajnikom. Szkodzimy doskonale zdrowym młodym ludziom, młodzieży. Na przykład alarmujące są wskaźniki poronień po szczepieniu: 82% spontanicznych aborcji przed 20. tygodniem.
 2. Na podstawie losowego próbkowania, które przeprowadziłem, około 2% osób zgłasza poważne / albo niepokojące skutki uboczne. Ta liczba jest niezwykle wysoka, ale całkowicie wyjaśnia, dlaczego grupy „Skutki uboczne szczepionki” na Facebooku miały ponad 200 000 członków, zanim Facebook je usunął. Są znacznie lepsze opcje [niż „szczepionki” – p.t.], w których żadna zdrowa osoba nie ma dodatkowego ryzyka śmierci lub niepełnosprawności (ponieważ w ogóle nie będzie musiała być leczona).
 3. Rząd tłumił fakty, że leki o zmienionym przeznaczeniu działają praktycznie ze 100% powodzeniem, gdy podawane są wcześnie, praktycznie nie mają skutków ubocznych. Tak więc lepsza, bezpieczniejsza alternatywa jest uważana za „niesprawdzoną”, a Cliff Lane (szef wytycznych NIH COVID, który podlega Tony’emu Fauci) doskonale i bez wątpienia wie, że to działa.

Brzmi jak teoria spiskowa? Nie winię cię. Nie sądzę, że istnieje spisek (z wyjątkiem kilku wybranych, takich jak te wymienione w doskonałym wideo Chrisa Martensona o tuszowaniu wydarzeń po wybuchu epidemii). Nie mam żadnych problemów z nikim z Moderna, Pfizera czy jakiejkolwiek agencji rządowej (znowu z wyjątkiem Tony’ego Fauciego i Cliffa Lane’a oraz garstki innych, którzy byli w to zamieszani i nie wypowiadają się). Myślę, że wszyscy inni ludzie postępowali etycznie, zaczynali z najlepszymi intencjami, lecz przydarzyło się… , a teraz ludzie ci nie chcą widzieć rzeczywistości z powodu dysonansu poznawczego, który by to wywołał. Więc CDC i FDA ignorują wszystkie subiektywne sygnały bezpieczeństwa (takie jak alarmujące anegdotyczne raporty od lekarzy) i polegają na tym, co moim zdaniem (na podstawie informacji od osób z CDC) jest wadliwym systemem ostrzegania o poważnych zdarzeniach (w połączeniu z presją, aby nie zgłaszać, że coś jest nie tak). Dlatego wszyscy zachowują się tak, jakby nic złego nie wydarzyło się, ponieważ ich tradycyjne dzwonki alarmowe nie uruchamiają się. 25-krotnie wyższa częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu… och, to całkowicie normalne. Usprawiedliwiają to, ponieważ uważają, że szczepionka jest tak pomocna (zmniejszenie liczby przypadków dziesięciokrotnie), że nawet jeśli nastąpi śmierć spowodowana przez szczepionkę, społeczeństwo w sumie ma się lepiej. Popierają więc fałszywą narrację, że szczepionka jest bezpieczna. I żaden z nich nie zdaje sobie sprawy, że wczesne leczenie COVID jest o wiele lepsze i bezpieczniejsze, ponieważ Fauci i Lane tłumią lepszą opcję.

Na przykład, dlaczego Monica Gandhi wzywa do szczepienia dzieci, w tym jej własnych? Czy ona jest zła? Oczywiście nie! W tym tweecie poprosiłem ją o wyliczenie korzyści z ryzyka. Czy odpowie? Wątpię. Większość lekarzy, którzy połykają fałszywą narrację, ma trudności z uporaniem się z faktami.

Pozwolę sobie również zaznaczyć, że w tym dokumencie linkuję wiele źródeł, z których niektóre zachwalają teorie spiskowe, takie jak ta [że „szczepionki’ – p.t.] są tworzone umyślnie w nikczemnych celach. Absolutnie w to nie wierzę. Jeśli zamieszczam odniesienie do czyjegoś materiału, nie popieram żadnych teorii spiskowych, które są przez nich popierane. Zrobię jeden wyjątek dla Chrisa Martensona. Wszystkie jego materiały na YouTube, które oglądałem, są na najwyższym poziomie, dobrze wykonane i dobrze obsługiwane. Obejrzyj ten film, w którym dr Chris Martenson rozprawia się z zeznaniem senackim Fauciego. To jest bezcenne. Chris wspomina o mojej pracy o 47:30. Trudno spierać się z jego teoriami spiskowymi.

Mimo to, trochę trudno jest wyjaśnić, dlaczego przynajmniej nie ostrzegają opinii publicznej, że szczepionka jest najbardziej śmiercionośną szczepionką w historii i ma niezwykle wysoką częstość zgonów i długotrwałej niepełnosprawności. Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia, by to ukrywać. Organy służby zdrowia mają obowiązek to zgłosić, a nie podają nikomu prawdziwych liczb.

Aby dowiedzieć się prawdy, wszystko, co musisz zrobić, to uświadomić sobie jedną ważną rzecz: nie ma tu żadnej przejrzystości w liczbach. Zadzwoniłem do mojej lokalnej apteki, aby sprawdzić, czy farmaceuta zna wskaźniki zgonów i niepełnosprawności. Nie.

– Nie wiem. Jesteśmy tak wyprani z mózgu wierząc w oficjalną narrację, że szczepionka jest bezpieczna, że ​​nikt nawet nie zadaje pytania:

„Więc, ile dokładnie osób zostało zabitych lub stało się poważnie niepełnosprawnymi w wyniku szczepionki?”

Jest powód tego braku przejrzystości: CDC nie ma pojęcia, jakie naprawdę są liczby (liczby VAERS są dolną granicą i mogą się różnić nawet o 100 razy!). Nikt mi też tego nie chce powiedzieć (a uwierz mi, że jestem wytrwały). Samo to powinno być przerażające.

Nie tylko nie podają nam liczb, ale też nie chcą odpowiedzieć na żadne pytania: nikt nie chce dyskutować ze mną na temat poruszanych w tym artykule kwestii na forum publicznym. Nikt z rządu tego nie zrobi. Żaden z dokumentów w Clubhouse, gdzie promują fałszywą narrację, też tego nie zrobi. Bo jeśli zrobiliby to, zostaliby ujawnieni jako promujący fałszywe informacje i stracą swoich zwolenników. Oto dowód, że są tchórzami: mój post na Twitterze wzywający ich wszystkich do otwartej, publicznej debaty.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 14Wyzwanie na Twitterze ogłoszono 6 czerwca. Nie sądzę, żeby ktokolwiek zaakceptował moją propozycję debaty, ponieważ wie, że przegra. Mimo tego, że ja nawet nie jestem lekarzem. Od 8 czerwca 2021 nikt nie odważył się rzucić mi wyzwania, a pole gry jest równe.

Sam możesz sprawdzić, że wszystko w tym dokumencie jest całkowicie na wysokim poziomie i wszystko jest niezależnie weryfikowalne z wiarygodnych źródeł. Agencje rządowe odmawiają nawet komentowania tego dokumentu (a TrialSiteNews próbowało to zrobić). Zastanów się: czy wiesz ile do tej pory osób zostało zabitych i niepełnosprawnych z powodu tej szczepionki? Oczywiście, że nie. Bo oni sami nie mają dokładnych liczb.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 15Acha… Będzie więcej nieraportowanych przypadków. Nic dziwnego, że FDA i CDC nie widzą żadnych alarmujących sygnałów. Śledź odpowiedzi na ten tweet tutaj.

Szczepionki nigdy nie są przeznaczone do zabijania lub czynienia ludzi kalekami. Podawany w VAERS wskaźnik śmiertelności po szczepieniu w USA wynosi poniżej 500 osób rocznie, a wynika to przede wszystkim dlatego, że tłumaczy się, iż ludzie przypadkowo umierają w czasie szczepienia (bo jakaś mała ilość będzie miała jakąś niepożądaną reakcję na szczepionkę). Jednak liczba zgonów dla obecnych szczepionek przeciw COVID w samych Stanach Zjednoczonych jest tak wielka, że nie mieści się na dotychczasowych wykresach, w porównaniu ze wszystkimi innymi szczepionkami w jakimkolwiek innym roku.

Do tej pory odnotowano ponad 5 000 zgłoszonych zgonów i są to prawdopodobnie bardzo ostrożne szacunki, ponieważ dane są zaniżone, a tym bardziej podczas pandemii (na podstawie wszystkich znanych mi anegdot, ponieważ nikt nie chce kwestionować narracji, że szczepionka nie jest bezpieczna). Należy zauważyć, że porównywalny procent Amerykanów został zaszczepiony szczepionką COVID w porównaniu z zaszczepieniami nie-kowidowymi szczepionkami w poprzednich latach. Ta kowidowa szczepionka jest ponad 100 razy bardziej śmiertelna niż szczepionka przeciw grypie… być może nawet 1000 razy bardziej śmiertelna, jak wyjaśnię szczegółowo poniżej.

Praktycznie wszystkie te zgony to „nadmierne zgony” z powodu szczepionki. CDC nie może wyjaśnić żadnego z tych nadmiernych zgonów. Jeśli przyczyną tych nadmiernych zgonów nie była szczepionka, to co je spowodowało? Czy widziałeś analizę któregokolwiek z tych przypadków? Nie potrafią wyjaśnić, dlaczego dziesiątki naszych dzieci ma teraz problemy z sercem. Nie ujawnią, ile to dzieci. Sto? Tysiąc? Nie powiedzą nam prawdy. Bo jedyną wspólną cechą wszystkich tych 5 000 zgonów była szczepionka.

W Izraelu śledzenie zdarzeń niepożądanych jest znacznie dokładniejsze niż w USA. Odkryli tam, że częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego u zaszczepionych młodych osób dorosłych jest do 25 razy większa niż normalna częstość występowania w tym przedziale wiekowym. To nie jest moja kalkulacja. Tak jest w artykule („Odsetek odnotowany wśród młodych mężczyzn w Izraelu był 25 razy wyższy”).

„Izraelscy naukowcy poinformowali w tym tygodniu, że od jednego na 3 000, do jednego na 6 000 mężczyzn w wieku od 16 do 24 lat rozwinęło się zapalenie mięśnia sercowego lub zapalenie mięśnia sercowego po otrzymaniu tam obu dawek szczepionki Pfizer COVID-19”.

Czyli to jest 4 razy więcej niż w przypadku szczepionki przeciwko ospie (czyli 1 na 12 000).

Jednak lekarze w USA twierdzą, że jest to normalne i każdy powinien zostać zaszczepiony, w tym dzieci. Co to jest?!?!

Pfizer powiedział, że jest świadomy ustaleń izraelskich, ale nie sądzi, aby ustalono związek przyczynowy. Firma stwierdziła, że ​​wskaźnik zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu nie był wyższy niż wskaźnik zwykle obserwowany w populacji ogólnej. Poważnie?!?! Jak mogą tak publicznie powiedzieć z poważną miną? To klasyczny przykład gaslightingu.

Zwróć uwagę, że monitorowanie stanu zdrowia w USA jest fatalne, jak widać z tego raportu z Connecticut, pokazującego jeden na 20 000 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u 16-34 lat; brakuje nam zgłaszania większości przypadków.

Więc teraz, po zabiciu ponad 4 500 Amerykanów, rząd chce teraz „chronić” Twoje dzieci, doskonale wiedząc, że niektóre z nich umrą od szczepionki, która jest całkowicie niepotrzebna i niebezpieczna. To niedorzeczne i żaden rodzic nie powinien się na to godzić.

Ta szczepionka jest znacznie bardziej niebezpieczna niż jakakolwiek szczepionka w naszej historii. Jest więcej reakcji na tę szczepionkę niż na wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie. Wynika to wprost z OpenVAERS, ponieważ całkowita liczba raportów o tej szczepionce i liczba zgonów szybko zbliża się do >50% wszystkich zgłoszonych przypadków. Należy pamiętać, że VAERS jest wskaźnikiem opóźnionym, ponieważ istnieją znaczne zaległości w raportach VAERS. Na dzień 28 maja odnotowano 262 566 zgłoszonych działań niepożądanych dotyczących szczepień przeciwko Covid-19. Jednak do VAERS wpłynęło jeszcze 168 564 raportów, które nie zostały jeszcze dodane do bazy danych.

Szczepionka uczy komórki w całym ciele (każdy narząd, zwłaszcza jajniki kobiet), aby wytworzyły toksyczne białko kolca.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 13Toksyczne białko kolca mogą mieć wpływ zarówno na męskie, jak i żeńskie narządy rozrodcze. Po prostu jeszcze nie wiemy, ale wskaźniki poronień są alarmujące po zaszczepieniu. 82% odsetek poronień samoistnych przed 20. tygodniem .

Ponad 4 500 osób zostało zabitych przez tę „bezpieczną” szczepionkę. Jeśli jakiś wróg zabiłby grubo ponad 4 500 Amerykanów, czy siedzielibyśmy bezczynnie i kibicowalibyśmy mu? Rząd może argumentować, że liczba ofiar śmiertelnych jest mniejsza niż 600 000 Amerykanów, którzy zginęli z powodu wirusa. Ale to fałszywy argument, ponieważ nasz rząd celowo tłumi alternatywy lecznicze (pomimo dowodów skuteczności w dużych randomizowanych badaniach III fazy) i ukrywa je.

Obliczenie dokładnej liczby zgonów jest prawie bez sensu. W przeszłości, próg śmierci był taki, że jeśli 1 na milion Amerykanów został zabity przez szczepionkę, zatrzymalibyśmy ją. Więc zatrzymujemy się na 168 nadmiernych zgonach. W tej chwili jest 4 500 dodatkowych zgonów, a prawdopodobnie około 25 000. Więc jesteśmy przy 25X do 125X powyżej progu zatrzymania, a my  przyspieszamy tempo szczepień i jeszcze zaszczepiamy nasze dzieci. Dlaczego główne media nie pytają, dlaczego to robimy, skoro istnieją lepsze alternatywy, które skutkują znacznie mniejszą liczbą ofiar śmiertelnych?

Nie wiemy, ile osób zginęło. 4 500 to dolna granica. A wiele, wiele więcej stało się ofiarami tych szczepionek jako niepełnosprawni, a niektórzy jako kalecy do końca życia. Ale nikt o tym nie mówi.

W oparciu o wszystkie niepotwierdzone doniesienia od lekarzy, jakie do tej pory otrzymałem, oceniam, że częstość poważnych, całkowie odmieniających życie skutków ubocznych wynosi około 2%, a śmiertelność może sięgać nawet 0,02% (1 na 5 000 pacjentów, co oznacza że lekarze nigdy nie zobaczą natychmiastowej śmierci, więc wszystko będzie wyglądać bezpiecznie). Są to szacunki i zostaną one uzupełnione, gdy uzyskam więcej danych. Na przykład, w jednej grupie obejmującej 600 zaszczepionych pacjentów, 6 ma poważne zdarzenia niepożądane (SAE), a jeden z nich jest bliski śmierci. Jednak nie mogę zidentyfikować lekarza tej grupy, bo on boi się [zemsty, utraty pracy – p.t.]. Na 900 pacjentów dr Hoffe, 3 są trwale niepełnosprawne, a 1 zmarł. Dr Hoffe nie bał się mówić, ale mówienie prawdy spowodowało, że stracił prawo do leczenia w szpitalu, a jego raporty zostały wyrzucone do śmieci. Zadaj sobie pytanie, dlaczego jakikolwiek lekarz miałby narażać swoje źródło utrzymania? Nie jest anty-VAXerem; był zwolennikiem szczepień. Zaszczepił 900 pacjentów. Czuł się zmuszony do opisania swoich poważnych obaw, mówił:

„Byłem dość zaniepokojony wysokim wskaźnikiem poważnych skutków ubocznych tego nowatorskiego leczenia”.

Jeśli szczepionka jest tak bezpieczna, jak twierdzą, to nigdy nie powinieneś zobaczyć takich notatek. Nikt nie ma czasu ani motywacji [na raportowanie skutków ubocznych – p.t.]. Po co ktoś miałby sporządzać tak szczegółową notatkę – żeby zostać zwolnionym?

Fragmenty:

 1. Należy podkreślić, że nie byli to ludzie chorzy, leczeni wcześniej z powodu jakiejś wyniszczającej choroby. Byli to wcześniej zdrowi ludzie, którym zaproponowano eksperymentalną terapię z nieznanymi długoterminowymi skutkami ubocznymi [czyli zaproponowano zaszczepienie się szczepionką przeciwko Covid-19p.t.], aby uchronić ich przed chorobą o takim samym wskaźniku śmiertelności jak grypa. Niestety ich życie zostało zrujnowane.
 2. Zazwyczaj za fundamentalną zasadę etyki lekarskiej uważa się przerwanie badania klinicznego, jeśli wykazano znaczną szkodę wynikającą z badanego leczenia.
 3. Więc moje ostatnie pytanie jest takie: Czy z medycznego punktu widzenia etyczne jest kontynuowanie tej szczepionki, biorąc pod uwagę nasilenie tych zmieniających życie skutków ubocznych, już po pierwszym zastrzyku? W Lytton, BC, mamy częstość 1 na 225 poważnych skutków ubocznych, wynikających z tej
  eksperymentalnej terapii modyfikacji genów.

Dlatego lekarze nie będą się odzywać. Strach przed zemstą, utratą pracy. Nie ma żadnej korzyści z mówienia o tym publicznie.

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 11Tak się dzieje, jeśli mówisz prawdę: odbierają ci przywileje pracy w szpitalu i usuwają twoje zgłoszenia. Takie prześladowanie wysyła jasny komunikat do lekarzy: wesprzyj narrację albo…

Lepszą i skuteczniejszą alternatywą dla szczepień jest po prostu leczenie infekcji COVID sprawdzonym protokołem wczesnego leczenia i zmodernizowanie naszych protokołów szpitalnych (które boimy się zmienić, aby przyjąć leki takie jak cyproheptadyna). Ta alternatywa skutkuje znacznie mniejszą niepełnosprawnością i śmiercią w porównaniu ze szczepionkami. Wkrótce dostępne nowsze szczepionki wydają się znacznie bezpieczniejsze niż obecne szczepionki.

 

Cel tego dokumentu

Celem tego dokumentu jest wzbudzenie uzasadnionych obaw dotyczących fałszywej narracji, że obecne szczepionki są bezpieczne i powinny być stosowane powszechnie, na wszystkich.

Jestem otwarty na poprawki, zwłaszcza jeśli uważasz, że czujesz się urażony tym artykułem. Po prostu odpowiedz w sekcji komentarzy poniżej, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Z pewnością jest wielu ludzi, którzy kupują tę oficjalną narrację. I jest to rozsądne stanowisko, ponieważ badanie Fazy 3 zostało wykonane według przepisów, itd. Jedna z moich przyjaciół była w badawczym procesie Pfizera i powiedziała, że ​​nie było niczego złego i wszystko, co widzieli, wyglądało na zrobione według przepisów. Nie mam powodu, by sądzić, że doszło tu do jakiejś nieczystej gry.

Nie mam nic złego do powiedzenia o żadnym z producentów szczepionek. Jasne, poszli na skróty, ale to było rozsądne: gdy brakuje czasu, podejmujesz ryzyko. Gdybym kierował tymi firmami, może podjąłbym te same decyzje. Więc moje problemy nie dotyczą żadnej z samych firm. Naprawdę uważam, że wszyscy wykonali wspaniałą pracę w ekstremalnie trudnych okolicznościach.

Ale to, co mnie niepokoi, to znalezienie wielu dowodów, które nie pasują do narracji i budzą uzasadnione obawy o bezpieczeństwo szczepionki. Celem tego dokumentu jest ujawnienie tych problemów, aby można je było rozwiązać jeden po drugim.

Dlatego uważam, że ten dokument jest wartościowym uzupełnieniem dyskursu naukowego.

Było wiele osób, które zdecydowały się zerwać wszystkie więzi ze mną po tym, jak opublikowałem ten artykuł; prawie wszyscy z nich zostaliby uznani za najlepszych naukowców, akademików z „najwyższego szczebla”. Ale podważanie przyjętej narracji jest postrzegane jako zło. Powiedzieli, że ryzykuję i szafuję życiem innych i nie chcą, żeby ich nazwisko kojarzyło się ze mną.

Niech tak będzie. Myślę, że dla społeczności naukowej niezwykle niebezpieczne jest nastawienie, że jeśli ktokolwiek kwestionuje ich narrację, to musi się mylić i właściwym postępowaniem jest zerwanie wszelkich więzi i odmowa angażowania się w debatę. Jeśli ja się mylę, to zostanę zdyskredytowany. Ale jeśli to ja mam rację, to będę ratować życie, a to właśnie ich poglądy zagrażały życiu. Nie spędzałbym czasu na pisaniu tego, gdybym nie był przekonany, że mam rację. Jest zbyt wiele rzeczy, których nikt nie potrafi wyjaśnić, kupując hipotezę, że szczepionki są bezpieczne.

Zapytałem tych akademików: „Spójrz, jeśli się mylę, to jak to wytłumaczysz…?” Żaden z nich nie chciał się zaangażować. Niektórzy z nich powiedzieli: „Słyszałem, że jesteś przeciwko szczepieniu. Nigdy więcej ze mną nie rozmawiaj.” Mówię poważnie, nie zmyślam tego.

Ci ludzie są naprawdę niegłupi [w sensie: wykształceni – p.t.], ale nie mogę się zgodzić z ich podejściem.

Byłem traktowany jak jakiś straszny człowiek. Ale ja wcale nie jestem zły i nie mam złych intencji. Moją jedyną motywacją jest ratowanie życia poprzez szukanie odpowiedzi na kluczowe pytania. Uważam, że unikanie dysydentów to zła strona nauki.

Ich system wierzeń opiera się na wynikach badań Fazy 3. Jeśli rzeczywistość odbiega od badania Fazy 3, naukowiec zaufa procesowi i zignoruje rzeczywistość jako „anegdotę”. A to dlatego, że gdy ludzie idą do swoich lekarzy, skarżąc się na problemy, są kierowani do wykonania testów genetycznych, ponieważ szczepionka jest eliminowana jako możliwa przyczyna, ponieważ, idąc za ich fałszywą narracją, jest bezpieczna.

To wcale nie jest nauka. Nauka polega na intelektualnej ciekawości i dopasowywaniu hipotez do danych. Czy przedefiniowali naukę, aby wykluczyć wszystko poza danymi z dużego badania kontrolowanego z podwójnie ślepą próbą (DB-RCT)??? Może zrobili to, ale nic o tym nie wiem.

Moim zdaniem, musimy oceniać sukces na podstawie rzeczywistych wyników na 100 milionach ludzi, a nie chować głowy w piasek i udawać, że jedynym dowodem jaki mamy jest DB-RCT, a dane z całego świata są po prostu tak niejasne do interpretacji, że należy odrzucić jako niewiarygodne. Jasne, że interpretacja jest kłopotliwa, ale nie potrzebujesz DB-RCT, gdy masz 25-krotną normalną częstość zdarzeń, której nie można wyjaśnić. Twierdzą, że mogą; ich sposób myślenia jest ograniczony… dziwne to wszystko. Jeśli mamy dziecko, którego mózg zniszczyła szczepionka? Aaaa, to musi być wada genetyczna! Jako naukowiec, jak możesz wykluczyć szczepionkę jako przyczynę? Jeśli nigdy wcześniej nie zaobserwowano tego w przyrodzie, dlaczego miałbyś spieszyć się z teorią naturalnego pochodzenia w porównaniu z zewnętrzną interwencją toksycznego materiału powodującego wskaźnik poronień wynoszący 82%. Każdy inżynier patrzący na ten problem i mający dwie opcje, zawsze doszedłby do wniosku, że to szczepionka.

Wysłuchałem obu stron i jestem przekonany, że istnieje tu szczelna argumentacja za kontr-narracją, ponieważ rzeczy, które widziałem na własne oczy, nie są zgodne z narracją. Czy mogę się mylić? Pewnie. Czy oni mogą się mylić? Absolutnie. Ale moja narracja pasuje do faktów, a ich narracja nie pasuje. Więc proszę.

Z pewnością nie jestem osamotniony w kwestionowaniu narracji. Zobacz: Wastila Citizen petycje i Wodarg Citizen petycje i dzieci Zdrowie Citizen Petycja, jako przykłady.

Celem tutaj jest poruszenie problemów i poszukiwanie prawdy. Myślę, że powinniśmy podjąć otwartą dyskusję i konstruktywnie rozwiązać niespójności.

Ponieważ znasz już narrację, ten dokument skoncentruje się na przedstawieniu przypadku przeciwnarracji.

Mój poziom zaufania do kontr-narracji wynosi teraz 100%. Nie ma racjonalnych wyjaśnień tego, co zaobserwowałem. Nikt nie potrafi ich wyjaśnić. Pracownicy Kongresu nie odpowiedzą mi. CDC uważa, że ​​szczepionka nie spowodowała zgonów. To jest tak oderwane od rzeczywistości, że przestaje być śmieszne. Masz ponad 25-krotnie wyższą śmiertelność z powodu tej szczepionki w porównaniu z danymi historycznymi, nie masz pojęcia, co spowodowało wszystkie zgony („szczepionka… no cóż”), a teraz czujemy się tak dobrze, że chcemy zabić nasze dzieci? Czy wy żartujecie? Wyszukaj powikłania po zapaleniu mięśnia sercowego (wskazówka: niewydolność serca, śmierć). Jaki rodzic zapisałby na to swoje dziecko, zwłaszcza biorąc pod uwagę artykuł w Science, który nie wykazuje żadnych korzyści [ze szczepienia – p.t.]. Więc w zasadzie twoje dziecko może grać w rosyjską ruletkę ze szczepionką i nie ma tu żadnych plusów, tylko minusy.

Myślę, że cała społeczność akademicka powinna się wstydzić, że nie wypowiada się głośno przeciwko tej szczepionce. Pokazuje, jak bardzo są nieudolni, pokazuje że przedsiębiorca komputerowy może wyraźnie zobaczyć, co się dzieje, a oni nie mogą. To wstyd dla całego środowiska medycznego. Wyjdzie na to, że jestem po właściwej stronie i wszyscy się mylą. Dowody na stole są tak przekonujące, a im dłużej akademia będzie odrzucać to co tu piszę, tym gorzej będą wyglądać.

To także oskarżenie mediów głównego nurtu. W takim New York Times powinien być dziennikarz śledczy analizujący tę sprawę. Chcesz wiedzieć ile otrzymałem pytań ze strony mediów głównego nurtu: zero. Jednak wysłaliśmy prośbę do jednej z najbardziej szanowanych publikacji na świecie, a oni mówią, że się temu przyglądają. Ciekawe jak to się rozwinie.

Powinienem powiedzieć ci coś, o czym NIKT nie będzie chciał ze mną dyskutować. NIKT.

Bezpieczny kontra niebezpieczny

Jeden z czytelników podniósł słuszny argument na temat określenia „bezpieczny kontra niebezpieczny”. Bezpieczeństwo jest względne. Więc kiedy mówię, że szczepionka jest „niebezpieczna”, oznacza to, że alternatywne opcje mają znacznie bardziej atrakcyjny profil ryzyka / zysku.

 

Pytania, na które odmawiają odpowiedzi

To są naprawdę podstawowe pytania, które media powinny zadawać agencjom publicznym i Kongresowi. Ponieważ nie zadają żadnych pytań, pomyślałem, że przy następnej rozmowie prasowej z Bidenem, Faucim, członkami Kongresu itp. przydałoby się kilka „pomocy do rozmowy”.

 1. Dlaczego senator Peters nie poprosił NIH o niezredagowaną [nieocenzurowaną – p.t.] wersję e-maili Fauci? To by natychmiast powiedziało nam o prawdziwym źródle wirusa. Żadne dochodzenie nie jest potrzebne. Czego boi się senator Peters? NIH powiedział, że może poprosić o dokumenty, a oni się do tego zastosują.
 2. Czy możesz wyjaśnić brakujące 200 000 rekordów w systemie VAERS? Dlaczego rekordy są usuwane co tydzień (a nie są duplikatami)?
 3. Dlaczego Fauci i Lane nie zostali zwolnieni? Fauci sfinansował badania, które się nie powiodły i uwolnił SARS-CoV-2. Mamy nawet dowód zatuszowania po fakcie. Lane naruszył zasadę ostrożności i wykorzystał wszystkie dostępne zasady dowodowe. Przeglądy systematyczne są najważniesze w medycynie opartej na dowodach – Evidenced Based Medicine (EBM), lecz w opisie Invermectin nawet o tym nie wspomina. Jest odpowiedzialny za niepotrzebną śmierć setek tysięcy Amerykanów. Czy nie powinno tu być oskarżeń karnych, skoro zostało to zrobione umyślnie i świadomie?
 4. Kiedy Fauci i Biden powiedzą światu, że Iwermektyna naprawdę działa? Cliff Lane to wie. W tej chwili GAVI (sojusz szczepionkowy) wyświetla reklamy na całym świecie z fałszywą narracją, że Iwermektyna nie działa. To nie jest ratowanie życia. WHO wie, że to działa, ale nic nie mówią. To kolejna masowa kampania ukrywania i dezinformacji. Czy jest okazja, by wyjaśnić sytuację? Rzuciłem światu wyzwanie, by udowodnił, że NIH miał rację. Brak chętnych. Jeśli znajdziesz błąd w przeglądzie systematycznym BIRD (rekomendacja brytyjskiej grupy wspierającej stosowanie Ivermectin – p.t.), przytocz go teraz. W przeciwnym razie MUSISZ postępować zgodnie z medycyną opartą na dowodach, która ocenia przeglądy systematyczne na samym szczycie hierarchii dowodów. Na co czekamy? Nakazujemy maski bez jednej randomizowanej kontrolowanej próby (RCT), ale milczymy w przypadku iwermektyny? Kogo wy oszukujecie!?!?
 5. Kiedy zakończą oni badania toksykologiczne w NHP, które zresztą w ogóle pominęli? Nie możesz tego zrobić na szczurach, a do przeprowadzenia testów musisz użyć prawdziwej szczepionki. Prosimy o opublikowanie wyników testu i biodystrybucji, abyśmy wszyscy mogli je zobaczyć, zamiast ukrywać to jako „POUFNE INFORMACJE O FIRMIE”. Ukrywanie tych danych nie leży w interesie publicznym. Gdybyśmy widzieli to wcześniej, moglibyśmy zapobiec śmierci.
 6. Co prezydent Biden powiedziałby córce mojej przyjaciółki, która jest tak zrozpaczona, że ​​straciła dziecko (w 25 tygodniu) z powodu szczepionki? Dlaczego kobietom w ciąży kazano się zaszczepić, skoro wiedzieliśmy, że jest to wyjątkowo niebezpieczne, ponieważ ma 8-krotnie wyższe ryzyko spontanicznej aborcji? Płód był zakrwawiony i zniekształcony. Ginekolog nigdy czegoś takiego nie widział. Nigdy. Ale to nie zostało zgłoszone do CDC jako związane ze szczepionką, ani nie zostało wpisane do VAERS, mimo że jest to najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, ponieważ toksyczna podjednostka S1 znajduje się w okolicy jajników. Wygląda na to, że wszystkie te zgony są ukrywane przez odpisywanie jako „och, to naprawdę dziwne… nigdy wcześniej tego nie widziałem”. Mówi się nam, że szczepionka jest bezpieczna, więc nikt nigdy nie myśli, że spowodowała to szczepionka. No i nikt nie robi autopsji.
 7. Jak CDC może nazwać szczepionkę, która zabija około 1 na 10 000 osób, jako „całkowicie bezpieczną”, podczas gdy FDA twierdzi, że iwermektyna, która zabija 1 na 1 000 000 000, jako „niebezpieczna i może spowodować poważne szkody”. Znowu żartujecie?!?!
 8. W jaki sposób FDA może sprawić, że N-acetylocysteina (NAC) będzie dostępna tylko na receptę, a szczepionka jest dostępna bez recepty? Czy możesz porównać liczbę osób zabijanych każdego roku przez te dwa czynniki?
 9. Dlaczego nie ujawnia się dokładnej liczby osób, które zostały zabite i stały się niepełnosprawne w wyniku tych szczepionek? Czy nie powinno to być częścią informacji dawanej przed zaszczepieniem w ramach podpisywanej świadomej zgody?
 10. Czy właściwy dokument „świadomej zgody” powinien obejmować wszystkie kluczowe kwestie poruszone w tym dokumencie? Jeśli nie, jakie wymienione tutaj kwestie związane ze szczepionkami należy wykluczyć i dlaczego? Kiedy zostanie wprowadzona nowa świadoma zgoda informująca o częstości występowania każdego istotnego efektu ubocznego? Sugerowałbym uwzględnienie zarówno częstości występowania, jak i nasilenia objawów, np. udar mózgu, zawał mięśnia sercowego.
 11. Dlaczego administracja Bidena odrzuciła wszystkie moje próby rozmowy z nimi o Fluwoksaminie? Dlaczego NIKT nie chce ze mną dyskutować o dowodach dotyczących tego leku? Czy amerykańska opinia publiczna nie zasługuje na szczerą dyskusję na temat tej ważnej i bezpiecznej alternatywy dla szczepień?
 12. O ilu innych tanich, bezpiecznych i skutecznych lekach przeciwko COVID mówiono w programie telewizyjnym „60 minut”? Tylko o fluwoksamina, o ile wiem. Czy Francis Collins będzie ze mną debatował? Jeśli tak, to przegra. Prawda i dane są po mojej stronie, a on nie ma żadnego realnego wyjaśnienia, bo jeśli lek nie działa, to w jaki sposób osiągamyć 100% efektywność, nawet przy 8 badaniach naprzemiennych? Jak wyjaśni wartość p-value 1e-14 dla danych dotyczących symptomów? To badacz finansowany przez NIH przeprowadził to badanie.
 13. Z pewnością musisz wiedzieć, że zarówno fluwoksamina, jak i iwermektyna zostały potwierdzone w dużych badaniach klinicznych, których procesy zostały sprawdzone i potwierdzone przez WHO. Powiadomiono WHO. Lane o tym wie, Fundacja Gatesa o tym wie, dlaczego więc nie dają ludziom do zrozumienia, że ​​istnieją realne alternatywy dla szczepień? Czy to nie jest oszukiwanie? I dlaczego żadna z tych organizacji nie wypowiada się przeciwko haniebnym reklamom wyświetlanym przez GAVI, aby odwieść ludzi od używania iwermektyny? Wiedzą, że to nieprawda, ale wszyscy milczą.
 14. Jeśli wytyczne NIH mają rację w odniesieniu do iwermektyny i fluwoksaminy, to dlaczego NIKT nie zgłosił się po nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów, jeśli mogą obronić wytyczne NIH? Nie było nawet ani jednej próby, poza jednym facetem z Białorusi. Poważnie?!!?! Czy to jest wszystko na co was stać?
 15. Gdzie jest wasza 3 Faza DB-RCT pokazująca, że ​​dzieci poniżej 20 roku życia będą miały się lepiej po zaszczepieniu tymi szczepionkami? Musiałem to przegapić.
 16. Gdzie jest wasza Faza 3 DB-RCT pokazująca, że ​​jeśli miałeś COVID, lepiej byłoby otrzymać te szczepionki, albo nie? Tego mi też brakowało. Jeśli nie było ryzyka śmierci lub kalectwa ze względu na szczepionkę, odebrałbym to jako argument. Ale jednak tak nie jest?
 17. Gdzie wasz DB-RCT pokazujący, że 12-letnia dziewczynka, która jest dzisiaj zaszczepiona, będzie mogła mieć dzieci za 6 lat?
 18. Gdzie DB-RT mówiące, że noszenie maski ma jakiekolwiek znaczenie? Jedyne badanie RCT dotyczące noszenia masek przeciwko COVID zostało przeprowadzone w Danii [POR. Duńskie badanie: Nie ma dowodów, że maska chroni osobę, która ją nosi] i wykazało statystycznie nieistotną różnicę, przy noszeniu bądź nienoszeniu masek. Według waszych własnych zasad dowodowych, nie powinieno to być nakazane. Dla kontrastu, fluwoksamina ma dwa opublikowane RCT pokazujące 100% efektywność, gdy podaje się ją WCZEŚNIE (mniejszy efekt, gdy podajesz go późno, jak w badaniu Fazy 3). Tak więc Fluwoksamina jest skuteczna, ale nie jest obowiązkowa, ale maski są nieskuteczne i wymagane. Jak to wytłumaczycie? Przy 50 mg BID x 14 dni fluwoksamina jest wyjątkowo bezpieczna i ma bardzo niski profil skutków ubocznych.
 19. Dlaczego nikt inny nie zadaje tych oczywistych pytań, które powinna zadawać każda myśląca osoba?
 20. Dlaczego lekarze, którzy wypowiadają się przeciwko oficjalnej narracji, są karani? Tak jak to się stało z dr Hoffe.
 21. Jeśli to nie szczepionka zabiła ponad 5 000 osób, to co to było? Dlaczego nie widzimy przypadków, które zostały przeanalizowane do tej pory? Ile przypadków zostało przeanalizowanych?
 22. Czy wszyscy wiedzą, że podjednostka S1 jest toksyczna, powodując stany zapalne i uszkodzenia komórek śródbłonka? Z pewnością było to dobrze znane w FDA i CDC. Ale kto o tym wspomniał i dlaczego zostało to zignorowane?
 23. Dlaczego Kristian G. Andersen nie został wezwany do Kongresu, aby zeznawać w sprawie zatuszowania wymazywania treści w e-mailach Fauci’ego? To była największa pandemia w naszej historii, a my nie wzywamy żadnych świadków mających jakieś informacje??? Nic z tego nie rozmiem. Byłoby wspaniale, gdyby prasa przeprowadziła wywiad z Kristianem, aby opowiedział swoją historię o tuszowaniu, ponieważ w ogóle nie rozmawia z Chrisem Martensonem po tym, jak Chris nakręcił swój film.
 24. Dlaczego CDC tak długo analizuje przypadki zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia u nastolatków? Jaka jest obecna teoria? Ile dzieci zabiliśmy do tej pory? Ile jeszcze dzieci musi umrzeć, zanim zatrzymamy tę kampanię? A może zaoferujemy im cukierki i pozwolimy podpisać świadomą zgodę? [CDC odwołało zebranie właśnie w tej niezwykle ważnej kwestii, tłumacząc się, że należy obchodzić nowe rasistowskie „święto” Juneteenth… – dopisek tłum.]
 25. Dlaczego nikt z CDC, FDA, NIH nie chce debatować ze mną o tych wymienionych kwestiach? Z pewnością nie mogą się bać przedsiębiorcy technologicznego z Doliny Krzemowej, który zaledwie ukończył dwa wydziały MIT… elektrotechniki i informatyki???
 26. Spotkania panelowe NIH COVID Treatment Guidelines są tajne. Czy to leży w interesie publicznym? Czy te spotkania nie powinny być publiczne i czy nie powinny umożliwiać prezentacje ekspertów na forum publicznym? Czy głosy członków panelu nie powinny być jawne, aby można było ich pociągnąć do odpowiedzialności za swoje błędy w osądzie? Dlaczego nie ma odpowiedzialności za podjęcie złej rekomendacji? Na przykład, jeśli istniałaby tylko 10% szansa na to, że iwermektyna działa, dlaczego miałbyś jej nie polecać, skoro ocali więcej istnień, jeśli zadziała? Chciałbym mieć odpowiedź od każdego członka panelu, w jakim procencie prawdopodobieństwa ​​iwermektyna jest korzystna przeciwko COVID? Czy ci ludzie kiedykolwiek rozmawiają z jakimikolwiek lekarzami pierwszego kontaktu, którzy teraz stosują iwermektynę? Więc jeśli mam 1000 lekarzy, wykazujących prawie 100% skuteczność w trzymaniu ludzi poza szpitalem, to czy nazwałbyś to anegdotą i odrzuciłbyś dowody? Czy nie widzicie, że ludzie umierają? Nauka polega na stawianiu hipotezy na podstawie wszystkich dowodów, a nie na wybieraniu takich dowodów, które wam się podobają. Poszukaj definicji słowa NAUKA w słowniku; nie ma tam nic o tym, że należy ignorować dane od lekarzy pierwszego kontaktu, którzy faktycznie leczą pacjentów i ratują im życie.

Tyle na począek. Mam o wiele więcej rzeczy, o które chciałbym zapytać.

Dowód winy, który moim zdaniem obali Bidena i Demokratów (jeśli Republikanie są mądrzy)

Dowód winy to wolny s1. To znaczy jedno: „o cholera, szczepionka nie działa tak jak myśleliśmy. To nie miało się wydarzyć.”

Na szczęście dzięki wczesnemu leczeniu z użyciem leków sprawdzonych w badaniach fazy 3 mamy bezpieczniejszą i skuteczniejszą opcję niż wadliwa szczepionka.

Jestem Demokratą. Ale przede wszystkim jestem człowiekiem. […] Im szybciej Biden cofnie decyzje [o wyszczepianiu – p.t.] i zatrzyma szczepionkę, tym lepiej dla jego przyszłości. Jeśli pójdzie dalej [z wyszczepianiem – p.t.], on i Demokraci zostaną odsunięci od władzy. Nie chcę, żeby tak się stało.

Argumenty dotyczące QALY (ang. quality-adjusted life years calculations – chodzi o wskaźnik stanu zdrowia osoby lub grupy, wyrażający długość życia skorygowaną o jego jakość – p.t.) jako podstawy uzasadnienia oceny ryzyka/korzyści dla tych szczepionek są niepodważalne. Rząd nie postępował zgodnie z własnymi ustalonymi procesami i polityką podejmowania tych ustaleń. Każdy, kto regularnie uczestniczy w spotkaniach Komitetu Doradczego CDC ds. Praktyk Szczepień (ACIP), wie, o czym mówię na temat QALY.

Naruszają prawo. Bioetyka i prawo federalne są jasne i opisane w artykule Malone na temat TSN:

 1. Te szczepionki są eksperymentalne. Zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach (Emergency Use Authorization – EUA) przyznaje zwolnienie z obowiązku uzyskania świadomej zgody, ale nie zastępuje kluczowych wymagań związanych z badaniami na ludziach.
 2. W związku z tym rząd musi przestrzegać ustaw federalnych, które obejmują etyczne badania na ludziach.
 3. Istnieją trzy kluczowe wymagania, które muszą być spełnione: a) pełne i kompletne ujawnienie zagrożeń; b) osoby testowane muszą zrozumieć ryzyko; c) istnieje dobrowolna zgoda na udział.

Jeśli ktoś odmawia zgody, a ty próbujesz go zmusić (np. kara za nieprzestrzeganie, groźba, że „zwolnię cię”), to naruszasz prawo federalne.

Ponadto [niepełnoletnia – p.t.] młodzież nie może wyrazić świadomej zgody; tylko ich rodzic lub opiekun prawny.

Można to obejść na trzy sposoby:

 1. Twierdzenie, że szczepionka jest „całkowicie bezpieczna” (co nie byłoby prawdą, ale zniosłoby wymóg zgody);
 2. Zmiana prawa (to byłoby naprawdę złe, ale Republikanie na to nie pozwolą);
 3. Pospiesz się, aby uzyskać aprobatę (to spotęgowałoby błąd i zatopiłoby Demokratów)

Wygląda na to, że stosują oni sposób numer 3. A to tylko potęguje błąd i zdyskredytuje FDA i CDC w nadchodzących dziesięcioleciach.

 * * *

Wolne białko kolca (podjednostka S1) we krwi w całym ciele to dowód winy.

To nie są żarty. Swobodne białko kolca jest niebezpieczne. Wszyscy o tym wiedzieli. To nie miało się wydarzyć. Stworzyli zakotwiczenie, aby nie spowodowanIe wolnego kolca. Powinno to zostać zauważone wcześniej, ale nikt nie zrobił toksykologii. FDA nie zmusiła firm farmaceutycznych do przeprowadzenia wymaganych badań toksykologicznych. Zbyt się spieszyli i wierzyli, że zakotwiczenie zadziała.

Zauważamy, że swobodne białko kolca występuje, poprzez:

 1. Przełamanie bariery krew-mózg. To dlatego ludzie są senni przez kilka dni po szczepieniu… ich mózgi są popieprzone.
 2. Zgłoszono tak wiele neurologicznych zdarzeń niepożądanych.
 3. Skany PET, które określają, jak rak reaguje na leczenie, nie mogą być stosowane u zaszczepionego pacjenta przez kilka tygodni, ponieważ węzły chłonne na całym ciele „świecą” od kolca.
 4. Naukowcy w Harvardzie zmierzyli u zaszczepionych pacjentów szczepionych.

Nawet nie zechcieli poświęcić nieco czasu aby ustalić odpowiednią dawkę.

[…]

Nakazy dotyczące szczepień są błędne

Senator Ron Johnson ma rację: przepisy nakazujące przyjmowanie szczepień są złe.

Czy dołączą do niego jacyś Demokraci?

Świadoma zgoda dotyczy Twojej zdolności do wyrażenia odmowy. Jeśli istnieje nakaz, to świadoma zgoda (wymagana przez prawo) jest bez sensu. Nie rozumiem, jak taki nakaz może być legalny, skoro narusza prawo federalne dotyczące eksperymentów na ludziach. Jeśli Demokraci chcą zezwolić na eksperymenty na ludziach bez ich świadomej zgody, będą musieli zmienić prawo. A jeśli to zrobią, prawie każdy z nas zmieni partię.

 

Co mówią ludzie?

W tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się: „Co ludzie mówią o tym dokumencie?”

Prywatnie, po tym, jak większość moich akademickich przyjaciół zerwała wszelkie ze mną kontakty, wszystko toczy się u mnie pozytywnie. Wiele osób boi się opowiedzieć się za tym, co napisałem, z obawy przed zemstą, ponieważ jest to sprzeczne z oficjalną narracją i mogą zostać zwolnieni. Tak, Ameryka bardzo się zmieniła od czasów gdy byłem dzieckiem. Dzisiaj ludzie stoją w kolejce po szczepionkę, która ma całkiem spore szanse na ich zabicie, a jeśli zapytam: „czy wiesz, czy ta szczepionka jest bezpieczna?” wykrzykują na mnie jako „antyszczepionkowca”. […] Spróbuj sam, to zobaczysz. To niesamowite.

Pracownicy Kongresu powiedzieli „oddzwonimy do ciebie”.

Cliff Lane: brak odpowiedzi. […]

Administracja Bidena: nic.

CDC: Zawsze odrzucali każdą moją próbę skontaktowania się z Rochelle, więc zrezygnowałem.

FDA: Lubię Janet Woodcock. Przedstawiłem jej moje analizy. Ona słuchała. Ona je rozumie. W tej chwili nie może wiele odpowiedzieć. Ona jest bystra. Bardzo ją szanuję.

Ogólnie lubię ludzi, którzy angażują mnie w mądrą debatę. To są dobrzy ludzie. Ale tacy ludzie jak Cliff Lane, Jeremy Farrar, Kristian Andersen, którzy przestają się odzywać, podczas gdy wiedzą, że zostali złapani na gorącym uczynku – to są ludzie, których nie lubię. Pod tym względem jestem dość prostym facetem.

 

Podsumowanie kluczowych punktów omówionych w tym dokumencie

 1. Szczepionki nigdy nie powinny zabijać ludzi. Szczepionka przeciw grypie nikogo nie zabija. Praktycznie zero (są co prawda bardzo rzadkie zdarzenia, w których ludzie umierają, ale jest to poniżej jednej osoby na milion). Ludzie zaszczepieni [szczepionką przeciwko grypie – p.t.] są znacznie bardziej narażeni na jakąkolwiek przypadkową śmierć, niż od szczepionki. Na przykład według VAERS rocznie umiera mniej niż 1 osoba w grupie wiekowej 30-39 lat.
 2. Szczepionki COVID są wyjątkowe, ponieważ zdrowi ludzie, którzy przyjmują szczepionkę, mogą umrzeć lub być niepełnosprawni w tempie, które może być znacznie większe, niż nam się wydawało. Mogę o tym z nimi publicznie dyskutować i przegrają tą debatę.
 3. Ta szczepionka jest znacznie bardziej niebezpieczna niż jakakolwiek szczepionka w naszej historii. Jest więcej reakcji na tę szczepionkę niż wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.
 4. Zasadniczo tworzymy naród z długofalowymi skutkami poszczepiennymi. Niektórzy będą bezobjawowi, inni będą mieli łagodne objawy, niektórzy będą mieli objawy powodujące niepełnosprawność, a jeszcze inni umrą. Objawy pojawiają się wszędzie [w organizmie, w każdym organie – p.t.].
 5. Jeśli FDA nie wstrzyma szczepień, to powinni co najmniej wymagać umieszczenia ostrzeżenia w postaci WIELKIEGO NAPISU powiadamiającego ludzi, że szczepionka może cię zabić lub spowodować trwałe kalectwo, a wskaźniki obu tych skutków są obecnie nieznane. Przynajmniej w ten sposób ludzie decydowaliby się wiedząc w co wchodzą.
 6. Skutki uboczne szczepionki mogą być zarówno subtelne, jak i niezwykle różnorodne, ponieważ szczepionka może wpływać na dowolną część ciała, w tym na mózg. Jeden z lekarzy powiedział: „To, co jest tak typowe w reakcjach, to nietypowy charakter wszystkich tych reakcji.” Na przykład, moje palce zaczęły się teraz niekontrolowanie trząść się w 2 miesiące po mojej drugiej dawce. Tego rodzaju neurologiczne uszkodzenie jest niemożliwe do wykazania przyczyny i skutku. Nigdy nie przypisałbym tego szczepionce, ponieważ powiedziano mi, że szczepionka jest bezpieczna. Ale gdyby powiedzieli mi, że szczepionka powoduje, że moje ciało wytwarza toksynę wszędzie, w tym i w mózgu, każdy nowy objaw neurologiczny w ciągu 3 miesięcy po każdym zastrzyku jest wysoce podejrzany. Nie mogę zgłosić tego w V-SAFE, ponieważ nie możesz dokonać proaktywnego zgłoszenia. Zgłoszę się w VAERS. Ale kiedy zdasz sobie sprawę, że większość ludzi nigdy by nie pomyślała o powiązaniu tego ze szczepionką, ponieważ wydarzyło się to 2 miesiące później, a szczepionka ma być bezpieczna ORAZ ponieważ większość ludzi nie słyszała o VAERS ORAZ ponieważ większość ludzi nie zadałaby sobie trudu, aby to zgłosić w VAERS, ponieważ uznaliby to za zbyt nieprawdopodobne – to te wszystkie dane są tracone. V-SAFE nigdy nie ostrzegał mnie, że objawy mogą być subtelne, różnorodne i abym zgłaszał do VAERS WSZYSTKO, co jest NOWE i NIEPRAWIDŁOWE. Dlatego FDA i CDC nie otrzymują niebezpiecznych sygnałów. Gdybym nie napisał (lub nie przeczytał) tego artykułu, to mój przypadek [z trzęsącymi się palcami] przypisałbym starości albo pechowi. Teraz wiem lepiej.
 7. Nie wiemy, ile osób ta szczepionka zabiła lub uczyniła kaleką. Nie ma przejrzystości co do tych liczb ani analizy osób, które zmarły lub są niepełnosprawne. Oczywiście wiemy, że te szczepionki powodują masowe mini zakrzepy krwi, więc nic nie zaskakuje.
 8. Jeśli w ciągu 3 miesięcy od przyjęcia którejkolwiek z dawek przydarzy Ci się coś, co jest nowe i ma wpływ na Twoje codzienne życiezgłoś to w VAERS.
 9. Zbieramy informacje od lekarzy. Jeden lekarz, z 600 zaszczepionymi pacjentami, zgłosił, że 6 z nich miało poważne zdarzenia niepożądane (wymagające wizyty w szpitalu lub hospitalizacji). Jeden z tych pacjentów może wkrótce umrzeć. To bardzo niepokojące. Nie wiemy, czy to typowe, czy nie.
 10. Lekarze zgłaszają zdarzenia niepożądane u niedawno zaszczepionych pacjentów. Zakres schorzeń jest bezprecedensowy, a lekarze są zdezorientowani co do przyczyny i właściwego leczenia. Jeden szesnastolatek nie mógł mówić ani widzieć już po 48 godzinach od wykonania zastrzyku. Nie wiemy, jak powszechne jest to zjawisko, ale nawet wysłuchanie pojedynczego zdarzenia takiego jak to jest niezwykle niepokojące. Prasa o tym nie donosiła, przeczytałem to w e-mailu. Muszą więc istnieć dziesiątki lub setki takich przypadków, o których nie jesteśmy informowani i „nie wiemy”, dlatego, że nie jest to uważane za wydarzenie związane ze szczepionkami.
 11. CDC przyznaje, że dziesiątkom nastolatków zdiagnozowano problemy z sercem wkrótce po otrzymaniu zastrzyku. Ale mimo wszystko mówią: nie bój się! Prowadzą śledztwo, ale nie zatrzymają programu szczepień podczas prowadzenia śledztwa. Minęły 2 tygodnie i ani słowa.
 12. Zwykle szczepienie [tradycyjnymi szczepionkami – p.t.] wstrzykuje lub wytwarza nieszkodliwy antygen w ramieniu, aby wytworzyć odporność. Pozostaje w twoim ramieniu, w miejscu zaszczepienia. Te szczepionki [„przeciwko Covid-19” – p.t.] są jednak inne. Szczepionki mRNA dostarczają komórkom w całym ciele instrukcje, aby w ciągu następnych 48 godzin wytworzyły patogenne białko kolca: w mózgu, sercu, jajnikach itp. Białko kolca uszkadzają ściany naczyń krwionośnych i powodują krzepnięcie. Kolce mogą oderwać się od błony komórkowej i swobodnie krążyć, powodując jeszcze większe uszkodzenia. Białka kolczaste mogą trwać około 30 dni. Szkody wyrządzone w ciągu 30 dni mogą trwać całe życie.
 13. To jest powód, dla którego ludzie mają wiele skutków ubocznych: niemożność widzenia, niemożność mówienia, zawały serca, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, porażenie twarzy (Objaw Bella – Bell’s palsy – połowa twarzy jest porażona), drętwienie w różnych częściach ciała, reaktywacja półpaśca, itp. Niektóre zdarzenia, takie jak samobójstwo nastolatka po zaszczepieniu się, są bardzo trudne do przypisania.
 14. Duża część białka kolczastego trafia do jajników (zobacz wykres liniowy w dalszej części tego artykułu… to cię zaszokuje). Nie wiemy, jak wpłynie to na układ rozrodczy kobiet; nie dowiemy się tego przez kolejne 4 miesiące. Nikt nie potrzebuje tak mocnej szczepionki. Dlaczego nie poczekać [ze szczepieniem – p.t.] i zobaczyć, co się stanie?
 15. Właściciele mediów społecznościowych nie chcą, aby ktokolwiek wiedział o tych problemach. Facebook na przykład usunął wiele grup omawiających „skutki uboczne szczepionek”, obejmujących setki tysięcy użytkowników. Jeśli naprawdę nie ma skutków ubocznych, to o czym dyskutują te grupy? O pogodzie? Nie wiemy, bo Facebook nie chce, żebyśmy wiedzieli. Nie podoba im się transparentność? [POR. Cenzura Facebooka: Sygnaliści z firmy ujawniają, jak FB cenzuruje treści określane jako VH (wahania ws. szczepionki)]
 16. Lekarzom mówi się, aby nie zabierali głosu, bo inaczej poniosą konsekwencje. Mówi się im, aby nie kojarzyli zgonów ze szczepionką. Dlaczego są takie naciski na lekarzy, jeśli szczepionka jest tak bezpieczna, jak nam się wydawało?
 17. Nie mówi się nam o alternatywach, w tym o bezpieczniejszych szczepionkach lub odmowie szczepienia, a w przypadku zakażenia, o leczeniu znanymi lekarstwami.
 18. Leczenie znanymi lekami o zmienionym przeznaczeniu jest niezwykle bezpieczne i skuteczne. Jeśli rozpocznie się ich zażywanie w ciągu 48 godzin od pierwszych objawów, częstość hospitalizacji, zgonów i przewlekłego kowidu jest bardzo niska. Krótko mówiąc, wczesne leczenie zamienia COVID w łagodne przeziębienie.
 19. NIH celowo hamuje aprobatę leków stosowanych we wczesnych fazach leczenia, i to trwa do chwili obecnej. Wiedzą, że leki działają, ale nie chcą, żeby ktokolwiek o tym wiedział. Facet kierujący działaniami szczepionkowymi (Fauci) to ten sam facet, który tłumi aprobatę dla alternatyw, ponieważ Cliff Lane, szef Komitetu ds. Wytycznych, podlega Fauciemu.
 20. Jeśli rząd naprawdę chce zmniejszyć niechęć do szczepień, powinien upublicznić wskaźnik zgonów i niepełnosprawności poszczepiennych, zamiast ukrywać te liczby. Ukrywają te informacje przed wszystkimi, w tym przed lekarzami podczas cotygodniowych rozmów CDC. Zapytałem niedawno jednego z nich: „Ile osób do tej pory zabiła szczepionka?” Powiedział „około 100”. Nie ma mowy, żeby tylko 100 osób zmarło z powodu tej szczepionki, gwarantuję to. Ale to tylko pokazuje, jak ukrywają prawdziwe liczby.
 21. Tony Fauci i Cliff Lane powinni zostać usunięci z urzędu. Ich niepowodzenie we wdrażaniu Zasady Ostrożności w medycynie i wykorzystaniu wszystkich dostępnych dowodów doprowadziło do niepotrzebnej utraty życia milionów ludzi.
 22. Media głównego nurtu i sieci społecznościowe ślepo podążały za „władzami” i przyczyniły się do problemu, umożliwiając ich fałszywe narracje i odcinając głosy tych, którzy mają uzasadnione wyzwania dla tych władz.
 23. Jeśli możesz udowodnić, że NIH ma rację co do stosowania iwermektyny i fluwoksaminy (uznali je za NEUTRALNE), czeka na ciebie nagroda w wysokości 2 milionów dolarów. Nikt nie był w stanie tego zrobić, bo jest to niemożliwe. To tak, jakby udowodnić, że drużyna baseballowa, która wygrała 30 spotkań i nie przegrała ani jednego, jest drużyną przegrywającą. To oburzające, że Kongres tak śpi, że nie podjął natychmiastowych działań, aby nakazać NIH naprawienie Wytycznych, celem zminializowania liczby ofiar śmiertelnych.
 24. Po zaszczepieniu nigdy nie możesz zostać „odszczepiony”! Szkody mogą być nieodwracalne i mogą ujawnić się dopiero po latach lub dekadach. To trochę tak, jakby rozpalić mały ogień we wszystkich kluczowych organach i pozwolić mu się palić się przez 30 dni.
 25. Gdybym wiedział to, co wiem teraz, nie zdecydowałbym się na szczepienia obecnymi szczepionkami, ani sam ani moją rodzinę. Czekałbym na jedną z nowszych szczepionek, od których nie oczekuje się problemów z bezpieczeństwem. Gdybym był zagrożony COVID, profilaktycznie stosowałbym iwermektynę. Gdybym w międzyczasie zachorował na COVID, natychmiast leczyłbym kombinacją 4 leków: fluwoksamina (50 mg dwa razy dziennie x 14 dni), iwermektyna (12 mg x 7 dni), simwastatyna (….) i marawirok (…). To jest to, co dr Bruce Patterson zaleca swoim pacjentom i zostało opracowane na podstawie tego, co sprawdziło się w leczeniu przewlekłych przypadków COVID. Jeśli ta terapia rozpocznie się w ciągu 48 godzin od pierwszych objawów, protokół ten powinien być niezwykle skuteczny, ponieważ każdy lek atakuje inny mechanizm szkód.
 26. Gdybym już miał COVID, czekałbym na nowsze szczepionki, które zapewniają szerszą odporność. Ponieważ w międzyczasie mam już naturalną odporność, nie spiesz się ze szczepieniem potencjalnie niebezpieczną szczepionką.
 27. Jeśli MUSISZ zostać zaszczepiony z jakiegoś powodu, zażywaj 50 mg raz dziennie fluwoksaminy, zaczynając 3 dni wcześniej, kontynuując przez 2 tygodnie. Zmniejszy to stan zapalny i uszkodzenia, tak jak w przypadku pacjentów z COVID.
 28. Te szczepionki zostały wprowadzone na rynek w wyniku podjęcia złych decyzji. Istnieje sposób na przeformułowanie obecnych szczepionek w celu znacznego zmniejszenia ryzyka. Jeśli Pfizer lub Moderna chciałyby podyskutować na ten temat, wiedzą gdzie mnie znaleźć. Jeśli FDA przyspieszyłoby tę naprawę, można to zrobić w ciągu zaledwie 60 dni. Nie wiem, dlaczego nie chcieliby mnie przynajmniej wysłuchać.
 29. Czy nie wydaje ci się to trochę dziwne, że CDC każe dzieciom się szczepić, nie pokazując dowodu, że szczepienie niebezpieczną szczepionką jest lepsze niż samo ryzyko ze strony wirusa? Zleciłem kilku ekspertom sprawdzenie, co jest lepsze, a oni opuścili ręce, bo nie mają dostępu do danych, aby dokonać obliczeń, ponieważ wszystkie dane dotyczące szczepionek są niewłaściwie gromadzone (system VAERS). Ich najlepsze przypuszczenie jest takie, że to jest to manipulacja. Jeśli weźmiesz pod uwagę wczesny protokół leczenia, gdy zachorujesz („na Covid” – p.t.), to odpowiedź nie jest trudna: po prostu powiedz NIE (dla propozycji zaszczepienia się – p.t.) i zacznij szybko leczenie. I rzucam wyzwanie CDC: pokażcie rzeczywiste liczby, aby udowodnić, że się mylę (jeśli się mylę, przyznam się do tego… zdarza się to czasami).
 30. Wreszcie: nie wszyscy się ze mną zgadzają. Jednak nie zadałbym sobie trudu, żeby to wszystko napisać, gdybym nie wierzył, że to wszystko prawda. Tak, mogę się mylić. FDA nie widzi sygnałów o niebezpieczeństwie [szczepionek – p.t.]. Ale FDA nie fukcjonuje w ten sposób, że wychodzi i rozmawia z ludźmi i zbiera w ten sposób dane. Oni opierają się na oficjalnych źródłach, które mogą rażąco zaniżać skutki uboczne, aby nie przestraszyć nikogo przed przyjęciem szczepionki. Nie zmyślam tego; jest wielu lekarzy, którzy ręczą za to, co mówię. Sprawdź artykuł Roberta Malone, na przykład, w którym określa on cenzurę dowodów jako „alarmującą”. Malone jest wynalazcą szczepionki mRNA! Więc nie martwię się, że FDA widzi inne dane niż ja. Jestem w dobrym towarzystwie z Malone.
 31. Obecnie mechanizmy działania [szczepionek – p.t.] wskazują na narażenie organizmu na znacznie większe ryzyko niż naturalna infekcja COVID. Naturalna infekcja COVID przechodzi powoli przez twoje ciało; szczepionka potrzebuje około 15 minut, aby zacząć podpalać od razu każdą część ciała (a największy ogień wybucha w jajnikach). Właśnie dlatego, jeśli masz jakiś efekt uboczny szczepionki, może on wystąpić wszędzie. Takich skutków nie widać po naturalnej infekcji. Tak czy inaczej dostaniesz odporność. Niektórzy uważają, że naturalna odporność jest szersza i trwalsza, inni się z tym nie zgadzają. Ale myślę, że w tym momencie dzielimy włos na czworo.
 32. Na koniec pozwól, że przemówię do „słonia w salonie”. Niektórzy ludzie doradzali mi, żebym nie pisał tego artykułu. Uważają, że wzrost odporności stadnej i powrót do normalności przeważają nad szkodami wyrządzonymi przez szczepionkę (co ich zdaniem oznacza 100 zgonów i brak niepełnosprawności). Mam kilka powodów, dla których się nie zgadzam z ich stanowiskiem: 1) dowody jakie mamy są zgodne z hipotezą o bardzo niszczycielskiej szczepionce, która zniszczyła DUŻO ludzi; 2) producenci mogą szybko naprawić produkt, jeśli nadadzą temu priorytet; 3) jeśli wyrzucą Fauciego i Lane i zastąpią ich rozsądnymi ludźmi (w postaci Michaela J. Ryana), możemy dostać leki, których potrzebujemy, umieścić na liście rekomendowanej przez NIH, więc jeśli ktoś zachoruje na COVID, będzie to krótkotrwałe i łagodne; oraz 4) ta szczepionka może siać spustoszenie w układzie rozrodczym naszych dzieci; jeśli nie mogą nam nawet powiedzieć, ilu ludzi zmarło i zostało ofiarami szczepionek, nie wierzę w ich zdolność do przewidywania 9 miesięcy lub więcej w przyszłość. Wiemy, że toksyczna podjednostka S1 gromadzi się w jajnikach (patrz wykres poniżej; wyszukaj „Still Unconvinced”). Udowodnij mi, że tak nie jest, że to nie jest poważny problem. Po prostu nie ma takiej możliwości, że ta szczepionka może być prawie bezpieczna po tym, jak dziesiątki zdrowych dzieci zgłosiło zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia (wciąż niewyjaśnione przez CDC). Nic się nie dzieje po zastrzyku przeciwko grypie. A w przypadku tej szczepionki nawet nie mieści się to w wykresach, a dziesiątki dzieci dotkniętych chorobą to tylko wierzchołek góry lodowej, a to tylko jeden z setek objawów spowodowanych przez szczepionkę. To, co CDC zaobserwowało u tych dzieci, jest całkowicie zgodne z narracją, którą tutaj przedstawiam. Krótko mówiąc, moje wyjaśnienie tego, co się tutaj dzieje, i moje twierdzenie, że szczepionka szkodzi zdrowym ludziom, pasuje do rzeczywistości. Ich narracja („jest całkowicie bezpieczna”) – NIE. Więc przepraszam, ale nie kupuję ich narracji. I nie jestem osamotniony w tym przekonaniu:

Steve Kirsch, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej: "Zawsze się szczepię. Ja i moje 3 córki zostaliśmy zaszczepieni Moderną. Dziś chcę ostrzec innych przed eksperymentalnymi "szczepionkami" przeciw Covid" image 6Francuska agencja myśli jasno. Nie wszyscy dali się nabrać.

Jeśli wierzysz we wszystko, co napisałem powyżej, możesz już nie czytać dalej.

Ale ponieważ w Internecie jest wiele dezinformacji, podam kilka wskazówek, które pomogą Ci zdecydować, czy ten artykuł jest na poziomie, czy nie.

za: bibula.com i TrialSiteNews.com

100-STRONICOWE STRESZCZENIE PEŁNEGO DOKUMENTU – BLOGA PRZEBUDZONEGO PRZEDSIĘBIORCY Z DOLINY KRZEMOWEJ W PDF PONIŻEJ:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 


Uwagi dotyczące powyższego tekstu

Tekst nie jest w pełni wyważony, doskonały i można przyjąć że jest bardziej na bieżąco aktualizowanym blogiem, niż opracowaniem para-naukowym. Autorowi chodzi o zwrócenie uwagi na problemy – z brakiem właściwego leczenia chorych na Covid, skandalem z wyszczepianiem społeczeństw groźnymi preparatami – niż na akademicką sterylność tekstu. Autor pisze luźno, dynamicznie, bardzo często powtarza się, lecz – jak sam zarzuca sobie – nie ma czasu na powracanie do tego co wcześniej napisał i wygładzanie tekstu.

Czytając tekst można nie zgadzać się w wielu punktach z Autorem, np. z jego cały czas naiwnym podejściem ignorującym „teorie konspiracyjne”. Kirsch nie wierzy w nie, chociaż w pewnym momencie jest już tego bliski. Cały czas jednak naiwnie sądzi, że ludzie przy władzy (jego ulubieni Demokraci…), to ludzi dobrzy, tylko „coś im nie wychodzi” i że otaczają się niewłaściwymi ludźmi i doradcami (jak Fauci, którego uważa za najgłówniejszego sprawcę „pandemii”). Może kiedyś minie mu ta jego naiwność, bo ona po prostu śmieszy i ośmiesza, przecież tak rozgarniętego człowieka.

Niestety, tenże zaślepiony człowiek dał się zaszczepić, czego teraz bardzo żałuje i jednocześnie z goryczą zdaje sobie coraz bardziej doskonale sprawę, że nie ma już odwrotu, że jego organizm – i wszystkich zaszczepionych jakąkolwiek „szczepionką przeciwko Covid-19” – już nigdy nie będzie funkcjował jak dotychczas. Zdaje sobie sprawę, że każdego zaszczepionego, prędzej czy później, czekają wielkie niespodzianki zdrowotne, włącznie z nagłymi i „niewyjaśnionymi” zgonami. Żałuje swojej decyzji i najbardziej tego, że zezwolił (namawiał do tego) na wyszczepienie całej swojej rodziny.

Steve Kirsch pisze wprost: „Po zaszczepieniu nigdy nie możesz zostać „odszczepiony”! Szkody mogą być nieodwracalne i mogą ujawnić się dopiero po latach lub dekadach.” „Gdybym wiedział to, co wiem teraz, nie zdecydowałbym się na szczepienia obecnymi szczepionkami, ani sam ani moją rodzinę.”

Tłumaczenie

Tłumaczenie powstało dosyć szybko i z pewnością jest w wielu miejscach niedoskonałe. Cóż, można zlecić tłumaczenie fachowcom, ale nawet 100-stronicowe streszczenie (co przedstawiamy poniżej), kosztowałoby nas majątek. Niestety, nie jesteśmy Telaviw-zją Polską, TVN-em, GW, czy innym tworem dysponującym niemal nieograniczonymi środkami. Jesteśmy malym, niezależnym podmiotem i kroimy jak możemy. Uważamy, że przedstawienie polskiej wersji tekstu Steve’a Kirscha w takiej formie jak ta, jest skuteczniejsze i pożyteczniejsze niż poleganie na jakiejś mechanicznej, komputerowej translacji, a tym bardziej lepsze niż zupełne przemilczenie tego ważnego tekstu.

Wszelkie uwagi co do tłumaczenia, mile widziane.

Redakcja BIBUŁY

[bsa_pro_ad_space id=4]