Ostrzeżenia ocalałej z holocaustu Very Sharav dla świata – zeznanie przed Komisją ds. Korony [WIDEO]

0
8625
[bsa_pro_ad_space id=5]

Wobec braku merytorycznej debaty w mediach publicznych, takich jak TVP, prezentujemy niniejszym polskiej opinii publicznej głos Very Sharav, urodzonej w Rumunii żydówki, ocalałej z Holocaustu, która złożyła zeznania przed Komisją ds. Korony (corona-ausschuss.de) w sprawie „kryzysu koronawirusowego”.

Komisja ds. Korony to powstały w 2020 roku międzynarodowy zespół prawników pod przewodnictwem Reinera Fuellmicha, który przesłuchał świadków z wielu środowisk i z różnych instytucji, w tym z WHO, na potrzeby planowanego procesu sądowego dotyczącego wywołania kryzysu (pandemii) koronawirusowego. Planowany proces jest określany mianem Norymbergi II, gdyż związany jest z eksperymentami medycznymi przeprowadzanymi obecnie na ludziach (produkty Pfizer/BionTech, Moderna, AstraZeneca, Janssen [Johnson&Johnson] dopuszczone w trybie nagłym [EMERGENCY USE AUTHORIZATION]) do stosowania jako szczepionki. Bez tego trybu nagłego, wywołanego kłamstwami medialnymi na światową skalę, produkty te nie mogłyby być dopuszczone do obrotu.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Vera Sharav została aktywistką w obszarze badań biomedycznych po tym, jak jej nastoletni syn zmarł w wyniku śmiertelnej reakcji na klozapinę, którą przepisano mu z powodu zaburzeń schizo-afektywnych. Na swoim blogu krytykuje branżę farmaceutyczną, która, jak twierdzi, jest nastawiona na zysk, okłamuje konsumentów i wprowadza ludzi w błąd, aby wzięli udział w badaniach, które udają, że są leczeniem. Szczególnym polem zainteresowania jest dla niej „zrzeczenie się świadomej zgody” wydane przez FDA (Food and Drug Administration), które pozwalają na badanie osób nieprzytomnych lub niezdolnych do wyrażenia zgody.

 

 


POWIĄZANE:

Raport francuskiego CTIAP ws. szczepionek Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen (J&J): “Trzeba wszystkie wycofać”

Co oznacza zezwolenie EUA na stosowanie “szczepionek” w nagłych wypadkach? Czy programy szczepień chronią przed infekcją?

Paraliż służby zdrowia główną przyczyną OGROMNEGO [DWUKROTNEGO] wzrostu liczby zgonów

Rekomendacje lekarzy z AFLDS (America’s Frontline Doctors) odnośnie eksperymentalnej szczepionki na Covid-19 [WIDEO-EN]

[bsa_pro_ad_space id=4]