Fryzjerzy – zaplute karły reakcji ministra Sobotniego. „Osoby te będą ścigane i karane”

0
964
[bsa_pro_ad_space id=5]

Ewaryst Fedorowicz

[bsa_pro_ad_space id=8]

To było 5 lat hitlerowskiej (oczywiście, że hitlerowskiej, nie niemieckiej) okupacji, której kres przynieśli nasi, radzieccy (radzieccy, radzieccy) wyzwoliciele.

I to, radzieckie wyzwolenie, nie spotkało się niestety (no niestety) z powszechnym zrozumieniem.
Ba! Z niechęcią się spotkało, a nawet – z wrogością.

Określone siły zeszły do podziemia, gdzie uprawiały konspirację, zajmując się sianiem fermentu, ryciem i rzucaniem kłód pod nogi, w wyniku czego budowa socjalizmu nie mogła postępować tak sprawnie, jak mogła i powinna.
W sabotażu i dywersji prym wiodły zaplute karły reakcji.

Na szczęście organa bezeceństwa (bezeceństwa – nie poprawiać) państwa, z UB, prokuraturą, KBW i milicją na czele, nad którymi z ramienia Partii nadzór sprawował sprawdzony towarzysz Jakub, zaprowadziły ład i porządek, bo gdyby nie zaprowadziły, to nie mielibyśmy Magdalenki, Okrągłego Stołu, ani innych dobrodziejstw, z uwłaszczeniem nomenklatury na czele.

***

To było 8 lat platformiarskiej (platformiarskiej, nie ma, nomen omen, bata) dominacji, której kres przynieśli nasi, socjalistyczni, (oczywiście, że socjalistyczni), pisowscy wyzwoliciele.

I to, pisowskie wyzwolenie, nie spotkało się niestety (niestety, niestety) z powszechnym zrozumieniem.
Ba! Z niechęcią się spotkało, a nawet – z wrogością.

Określone siły zeszły do podziemia, gdzie uprawiały konspirację, zajmując się sianiem fermentu, ryciem i rzucaniem kłód pod nogi, w wyniku czego budowa socjalizmu nie mogła postępować tak sprawnie, jak mogła i powinna.
W sabotażu i dywersji prym wiodły – jak zwykle – zaplute karły reakcji, składające się głównie z drobnej burżuazji i elementu aspołecznego pod nazwą „samozatrudnieni”.

Na szczęście organy bezeceństwa (bezeceństwa – nie poprawiać) państwa, z Sanepidem, prokuraturą i milicją (bo policja, to była przed wojną) na czele,

– nad którymi z ramienia Partii nadzór sprawował sprawdzony towarzysz Jarosław, prawie zaprowadziły ład i porządek, a to prawie tylko dlatego, że ze wszystkich zaplutych karłów, najgłębiej w podziemiu zakonspirowali się fryzjerzy i kosmetyczki.

Zdemaskowanie tej ostatniej, podziemnej struktury, zawdzięczamy ministrowi Sobotniemu (oczywiście, że Sobotniemu), który po zdemaskowaniu przyczyny zagrożenia budowy rozwiniętego społeczeństwa socjalistycznego zapewnił, że – cytuję:

osoby te będą ścigane i karane.

***

Świadomy Obywatelu!
Zostań w domu! (i nie otwieraj drzwi fryzjerowi ani kosmetyczce).

https://www.money.pl/gospodarka/minister-zdrowia-podziemie-fryzjerskie-bedzie-scigane-6627126707669664a.html

za: ekspedyt.org


POWIĄZANE:

Jatrarchia – rządy medyków. WHO zmieniła od 2009 r. definicje epidemii, szczepionki i odporności stadnej

Zaprzeczeniem normalności jest nienormalność, a nie “nowa normalność” ! Degeneraci planują kolejny lockdown ! Co robić ?

[bsa_pro_ad_space id=4]