Prawnicy pozwą WHO za „wprowadzanie w błąd świata w związku z wybuchem C0VID-19”

0
3285
[bsa_pro_ad_space id=5]

Adwokat zajmujący się ochroną konsumentów, Reiner Fuellmich mówi, że agencje „świadomie wprowadzały w błąd rządy na całym świecie”. Grupa prawników przygotowuje się do pozwania Światowej Organizacji Zdrowia i niektórych jej partnerów za rzekome wprowadzanie w błąd świata w związku z powagą epidemii COVID-19 i środkami podjętymi w celu jej kontrolowania, które jak twierdzą, zniszczyły źródła utrzymania i spowodowały ogromne szkody gospodarki.

Ruch został ogłoszony przez dr Reinera Fuellmicha, jednego z czterech członków Niemieckiego Komitetu Badawczego Koronawirusa, który od 10 lipca 2020 r. wysłuchuje zeznań międzynarodowych naukowców i ekspertów. [Do 10 kwietnia 2021 r. dokonano łączne przesłuchania świadków w łącznej ilości 10 087 minut – przyp. red.].

[bsa_pro_ad_space id=8]

W filmie opublikowanym na jego kanale YouTube, Fuellmich oskarża dyrektora WHO Tedrosa Adhanoma, dr Christana Drostena, szefa wirusologii w berlińskim szpitalu Charité oraz dr Lothara Wielera, szefa RKI, niemieckiego odpowiednika amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób, którzy jak twierdzi, świadomie wprowadzili w błąd rządy na całym świecie.

Ten kryzys koronawirusa, według wszystkiego co znamy dzisiaj, musi zostać przemianowany na skandal koronawirusa, a osoby odpowiedzialne za niego, muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej i pozwane za szkody cywilne” – powiedział. Na poziomie politycznym należy zrobić wszystko, aby nikt nigdy więcej nie znalazł się na pozycji, która byłaby w stanie oszukać ludzkość lub próbować manipulować ludźmi swoimi skorumpowanymi programami.

Fuellmich planuje złożyć pozew zbiorowy w Stanach Zjednoczonych.

„Po pierwsze: czy jest pandemia koronawirusa, czy tylko pandemia testu PCR, a konkretnie czy pozytywny wynik testu PCR oznacza, że ​​osoba badana jest zarażona COVID-19, czy też absolutnie nie ma związku z infekcją COVID -19

– powiedział, nie bojąc się wspomnieć o rzekomej chciwości korporacji w swoim pozwie.

Po drugie, czy zastosowane tak zwane środki antykoronowe, takie jak blokady, maski na twarz, dystans społeczny i przepisy dotyczące kwarantanny, chronią ludność świata przed koronawirusem, czy też służą tylko do wywoływania paniki? Wszelkie pytania, czy ​​ich życie jest zagrożone, dzięki czemu ostatecznie firmy farmaceutyczne i technologiczne mogą generować ogromne zyski ze sprzedaży testów PCR, testów na antygeny i przeciwciała oraz szczepionek, a także pobierania naszych genetycznych odcisków palców?

„Po trzecie, czy to prawda, że ​​niemiecki rząd był intensywnie lobbowany, bardziej niż jakikolwiek inny rząd, przez głównych bohaterów tak zwanej pandemii koronawirusowej?” zapytał. Niemcy są znane jako kraj szczególnie zdyscyplinowany i dlatego miały stać się wzorem do naśladowania dla reszty świata, ze względu na surowe, a tym samym skuteczne przestrzeganie środków koronawirusowych.

Fuellmich zajmuje się obawami dotyczącymi szkód ubocznych spowodowanych środkami, które mają powstrzymać COVID-19, a także szuka odpowiedzi na temat tego, jak naprawdę niebezpieczny jest ten wirus i czy osoba, której test PCR uzyskał pozytywny wynik, jest rzeczywiście zarażona chorobą.

Opierając się na przepisach prawa karnego, stwierdzając fałszywe fakty dotyczące testów PCR lub celowe wprowadzanie w błąd, prowadzone przez panów Drosten i Wieler oraz WHO, można to interpretować jedynie jako oszustwo ” – wyjaśnił.

Opierając się na przepisach prawa o czynach niedozwolonych, przekłada się to na celowe wyrządzenie szkody.

Stwierdził, że ci ludzie wiedzą, że testy PCR nie mogą dostarczyć żadnych informacji o infekcjach, ale w kółko zapewniają opinię publiczną, że mogą, a ich odpowiedniki na całym świecie to powtarzają.

Wszyscy wiedzieli i akceptowali, że w oparciu o ich zalecenia rządy na całym świecie będą decydować o blokadach, zasadach dystansu społecznego i obowiązkowym noszeniu masek, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, ponieważ pokazuje to coraz więcej niezależnych badań i oświadczeń ekspertów. Zgodnie z przepisami dotyczącymi czynów niedozwolonych, wszyscy poszkodowani przez te blokady wywołane testami PCR są uprawnieni do pełnego odszkodowania za swoje straty” – dodał.

W szczególności istnieje obowiązek rekompensaty – czyli obowiązek wypłaty odszkodowania – przedsiębiorstwom i osobom prowadzącym działalność na własny rachunek w wyniku blokady i innych środków.

W międzyczasie jednak środki anty koronawirusowe spowodowały i nadal powodują tak niszczycielskie szkody dla zdrowia ludności świata i jej gospodarki, że zbrodnie popełnione przez panów Drostena, Wielera i WHO muszą zostać prawnie zakwalifikowane jako przestępstwa przeciwko ludzkości, zgodnie z definicją zawartą w sekcji 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego– powiedział Fuellmich.

 

za: ewojtczak2

Źródło: principia-scientific.com

Całość materiałów Komisji ds Korony znajduje się TUTAJ.

Raport komisji z września 2020 r. w języku niemieckim znajduje się TUTAJ.


POWIĄZANE:

Reiner Fuellmich, niemiecki prawnik – oświadczenie ws. “korony” i “pandemii”. Oskarżenie Drostena i polityki testów PCR.

The Covid Outbreak: „Największe oszustwo zdrowotne XXI wieku”. Raport 1500 pracowników służby zdrowia. Można dołączyć do podpisujących [ENG]

Deklaracja z Great Barrington – Apel o racjonalność ws. Covid-19. 12.10: podpisało ponad 8 tys. naukowców, 22,5 tys. medyków oraz prawie 400 tys. obywateli

Afera w Niemczech. “Naukowcy” popierali LOCKDOWN na zlecenie polityków

List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów

[bsa_pro_ad_space id=4]