Floryda, USA: 'Perfekcyjnie zdrowy’ lekarz zmarł 15 dni po otrzymaniu szczepienia na covid firmy Pfizer. Wdowa: „Niech jego śmierć będzie przestrogą dla innych”

0
1979

Lekarz sądowy z Miami prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 56-letniego dr Gregory’ego Michaela, który podobno zmarł na rzadką chorobę autoimmunologiczną 15 dni po szczepieniu. Żona Michaela chce, aby śmierć męża była ostrzeżeniem dla innych.

Żona lekarza z Florydy, który zmarł 15 dni po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer, powiedziała dziennikarzom USA Today i Daily Mail, że jej mąż był „całkowicie zdrowy”, zanim dostał szczepionkę.

Heidi Neckelmann powiedziała, że jej mąż, 56-letni dr Gregory Michael, „trzy dni po zastrzyku zgłosił się po pomoc doraźną, ponieważ miał na skórze kropki wskazujące na wewnętrzne krwawienie”.

Michael otrzymał szczepionkę 18 grudnia w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, gdzie przez 12 lat pracował jako położnik ginekologiczny. Zmarł 3 stycznia po udarze krwotocznym związanym z brakiem płytek krwi, stan zwany małopłytkowością lub, jak donosi Daily Mail, ostra idiopatyczna plamica małopłytkowa (ITP). [tłumaczenie na polski może być niedokładne – przyp. red.].

Neckelmann powiedziała Daily Mail:

„Był w bardzo dobrym zdrowiu. Nie palił, raz na jakiś czas pił alkohol, ale tylko towarzysko. Ćwiczył, mieliśmy kajaki, był wędkarzem morskim.

„Przetestowali go później pod kątem wszystkiego, co można sobie wyobrazić, nawet raka, i nie było z nim absolutnie nic złego”.

Pfizer w oświadczeniu złożonym dziś w USA powiedział, że producent szczepionek był świadomy i „aktywnie badał” śmierć, ale dodał również, że „obecnie nie wierzymy, że istnieje jakikolwiek bezpośredni związek ze szczepionką”.

Pfizer powiedział także USA Today:

„Nie ma żadnych wskazań – ani z dużych badań klinicznych, ani wśród osób, które otrzymały szczepionkę od czasu, gdy rząd zezwolił na jej stosowanie w zeszłym miesiącu – że może mieć związek z trombocytopenią”.

Ale Neckelmann powiedziała Daily Mail, że jej zdaniem śmierć jej męża była „w 100% związana” ze szczepionką.

Prezes Children’s Health Defense (CHD), Lyn Redwood, RN, MSN, powiedziała, że ITP jest dobrze znanym zdarzeniem niepożądanym związanym ze szczepieniami.

Szczepionka najczęściej implikowana to szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce (MMR), w której choroba występuje w przybliżeniu w 1 na 25 000 do 40 000 dawek szczepionki, powiedziała Redwood. ITP była również związana ze szczepionkami przeciwko wirusowi zapalenia wątroby typu A i B (HBV), wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), ospie wietrznej-półpaśca, błonicy-tężcowi-krztuścowi bezkomórkowemu (DTap), polio i pneumokokom [LINKI DO BADAŃ W ORYGINALE].

Według Redwood, badanie porównujące działania niepożądane po szczepieniu przeciw grypie wykazało, że ITP była trzecią najczęstszą chorobą autoimmunologiczną (po Guillain Barre i reumatoidalnym zapaleniu stawów).

Redwood zwróciła również uwagę, że zgłaszano występowanie ITP po ekspozycji na leki zawierające glikol polietylenowy (PEG), związek stosowany zarówno w szczepionkach Pfizer, jak i Moderna.

„Biorąc pod uwagę, że według amerykańskiego sądu ds. Roszczeń federalnych, przypadki ITP zostały zrekompensowane w ramach Narodowego Programu Odszkodowań za Obrażenia Szczepionkowe (NVICP), zaprzeczanie temu ryzyku przez producentów szczepionek jest całkowicie nieszczere”

– powiedziała Redwood.

Jak powiedziała Daily Mail pani Neckelmann, Michael nie zareagował natychmiast na szczepionkę, ale trzy dni później zauważył wybroczyny – czerwone plamy wskazujące na krwawienie pod skórą – na dłoniach i stopach.

Po wizycie w szpitalu lekarze potwierdzili, że Michael cierpi na ostry brak płytek krwi. Według Neckelmann:

„Parametry krwi wróciły do ​​normy, z wyjątkiem płytek krwi, które wynosiły wciąż zero.

„Na początku myśleli, że to pomyłka. Zrobili więc test ponownie i tym razem policzyli ręcznie, co powinno być dokładniejsze. Tym razem wykazał tylko jedną płytkę ”.

Lekarze powiedzieli Michaelowi, że jego stan jest „niesamowicie niebezpieczny” i może prowadzić do krwawienia mózgu i / lub śmierci, powiedziała Neckelmann.

Neckelmann powiedziała USA Today, że zespół lekarzy przez dwa tygodnie bezskutecznie próbował podnieść liczbę płytek krwi. Przekazała też Daily Mail, że jej mąż nie miał wcześniej ostrej idiopatycznej plamicy małopłytkowej, choroby, którą zdiagnozowano u jej męża. To zaburzenie powoduje, że układ odpornościowy myli płytki krwi z ciałami obcymi i nakazuje śledzionie je zniszczyć.

W poście na Facebooku Neckelmann napisała, że jej mąż jest zwolennikiem szczepień. Ale dodała:

„Uważam, że ludzie powinni mieć świadomość, że mogą wystąpić skutki uboczne, że nie jest to dobre dla wszystkich i w tym przypadku zniszczyło piękne życie, doskonałą rodzinę i dotknęło tak wielu ludzi w społeczności

„Nie pozwól, aby jego śmierć poszła na marne, ocal więcej istnień ludzkich, przekazując tę informację dalej”.

Według Daily Mail ostre ITP u dzieci może wystąpić po infekcji wirusowej, takiej jak grypa lub świnka, podczas gdy u dorosłych wyzwalaczami mogą być HIV, zapalenie wątroby lub H. Pylori, rodzaj bakterii wywołującej wrzody żołądka.

Na wieść o śmierci Michaela Robert F. Kennedy Jr., prezes CHD i główny radca prawny, powiedział:

„Musimy przestać uważać te tragedie za możliwe do przyjęcia dodatkowe szkody. Musimy wycofać się z tego zawrotnego entuzjazmu i dokonać zimnej, twardej oceny ryzyka tych eksperymentalnych interwencji medycznych. I musimy zdać sobie sprawę, że te szczepionki o zerowej odpowiedzialności są ryzykowne, a tam, gdzie istnieje ryzyko, musi być wybór ”.

Szczepionki Pfizera, a także Moderny, na COVID wykorzystują technologię komunikacyjnego RNA (mRNA), która nigdy wcześniej nie była stosowana w szczepionkach. Obie szczepionki są zatwierdzone do użytku w nagłych wypadkach w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach, ale żadna z nich nie jest jeszcze w pełni licencjonowana.

Jak dotąd nie potwierdzono [oficjalnie – przyp. red.] żadnych zgonów bezpośrednio związanych z którąkolwiek ze szczepionek, chociaż 41-letnia kobieta w Portugalii zmarła dwa dni po podaniu szczepionki Pfizer, a 75-letni Izraelczyk zmarł podobno na zawał serca 2 godziny po otrzymaniu szczepionki.

Jest jednak coraz więcej doniesień o ciężkich reakcjach alergicznych na szczepionki Pfizer i Moderna. Według Wall Street Journal co najmniej 29 osób miało do tej pory poważne reakcje alergiczne w Stanach Zjednoczonych.

Podczas konferencji prasowej w środę dr Nancy Messonnier, dyrektor amerykańskiego CDC i Narodowego Centrum Immunizacji i Chorób Układu Oddechowego, powiedziała mediom:

„Znane i potencjalne korzyści wynikające z obecnych szczepionek COVID-19 przewyższają znane i potencjalne ryzyko zachorowania na Covid-19. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy oglądać potencjalnych poważnych zdarzeń zdrowotnych w przyszłości ”.

Jak dotąd jedynym wyjaśnieniem reakcji alergicznych na szczepionki Pfizer i Moderna jest to, że były one spowodowane przez PEG.

We wrześniu organizacja Children’s Health Defense ostrzegła FDA i dr Anthony Fauci o możliwości wywołania przez PEG wstrząsu anafilaktycznego, ale jak informowano wcześniej, żadne z nich nie podjęło żadnych działań.

Natychmiast po wprowadzeniu szczepionek Pfizer i Moderna w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o ciężkich reakcjach alergicznych. W niektórych przypadkach reakcje były na tyle poważne, że wymagały hospitalizacji osób zaszczepionych.

za: CHD

WIĘCEJ BIEŻĄCYCH INFORMACJI NA TEMAT SZCZEPIEŃ W USA I EUROPIE DOSTĘPNYCH NA STRONIE

CHILDRENS HEALTH DEFENSE ROBERTA F. KENNEDY – COVID-19 VACCINE NEWS


POWIĄZANE:

Dr W. Wodarg o kampanii szczepień: korzyść dla nielicznych, krzywda dla wielu

Dr Zbigniew Hałat: W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto odpowie za następstwa szczepionki

Czego o szczepionkach przeciw COVID nie mówią ani rządy, ani media [głównego nurtu] ?

Lekarze i naukowcy ostrzegają przed szczepieniami na COVID-19. Apelują do prezydenta i rządu

PROF. JOHN IOANNIDIS: PRAWDZIWY WSKAŹNIK ŚMIERTELNOŚCI MIEŚCI SIĘ W GRANICACH GRYPY SEZONOWEJ