250 tys. PRZYPADKÓW DZIENNIE w Wlk. Brytanii!!! Spokojnie, jeszcze nie teraz, ale w styczniu 2021. Jak dokończą Operację Moonshot

0
1292
[bsa_pro_ad_space id=5]

Szaleństwo testowania wciąż trwa. Ci, którzy wyznają „wiarę covidową”, mimo, że „trup nie ściele się gęsto” jak zapowiadano w lutym-marcu br., wierzą, że jak przetestujemy całe społeczeństwo to będziemy bezpieczni. Problem w tym, że fundament, na którym jest oparta pandemia i wiara w nią jest budowany na kłamstwie („TEST RT-PCR NIE NADAJE SIĘ DO DIAGNOSTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH” – KARY MULLIS), a rządzący na całym świecie (z nielicznymi wyjątkami), w tym w Polsce wydają się wykonywać rozkazy sił tajemnych, a nie słuchać głosu rozsądku i wprowadzają nam medyczny totalitaryzm.

Tymczasem rząd Wielkiej Brytanii już od września realizuje Operację Moonshot, za – jak podają źródła – 1 miliard funtów, czyli aby do stycznia 2021 służby były w stanie wykonać do 10 MILIONA TESTÓW DZIENNIE !!! Ale będzie sukces !!! Przy takiej wydajności, jak obliczyli analitycy, przyjmując bardzo konserwatywne wskaźniki, będziemy mieć następujące nagłówki PANDEMII MEDIALNEJ :

[bsa_pro_ad_space id=8]

„NOWY REKORD. 250 TYSIĘCY NOWYCH PRZYPADKÓW”

„1,5 MLN PRZYPADKÓW W TYM TYGODNIU”

ENGLISH: Operation Moonshot: What do the leaked documents say?
https://www.bmj.com/content/370/bmj.m3558

Czy jest to „wytwarzanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę” [J. Pinkas] ?

Czy w rządzie są jeszcze ludzie rozsądni ??? Wiara w to w polskim społeczeństwie słabnie z każdym dniem…

Oczywiście warto też – PUBLICZNIE – przeanalizować treści raportu Fundacji Rockefellera z 2010 roku, w którym pandemia jest jednym ze scenariuszy wdrażanej kontroli społecznej, scenariuszy totalitarnych.


Jan Pawel II: „Demokracja bez wartości zamienia się w jawny lub ukryty totalitaryzm”


WALCZ O WOLNOŚĆ (CZYTAJ, INFORMUJE ZNAJOMYCH, WYSYŁAJ NIEWYGODNE PYTANIA POSŁOM, SENATOROM, DZIENNIKARZOM)

A TEORIE SPISKOWE ? JEST BARDZO ŁATWY SPOSÓB DLA RZĄDZĄCYCH – UDOWODNIJCIE NAUKOWO, ŻE LUDZIE NIE MAJĄ RACJI, PRZED KAMERAMI, W OTWARTEJ DYSKUSJI Z SZACUNKIEM.

Co dokładnie oznacza wynik fałszywie pozytywny na COVID-19 ? Dane z Wlk. Brytanii. [+WIDEO]

Lekarz, dr Radosław Czasnowski: ujawnia prawdę o “walce” z COVID-19 [WIDEO]

List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów

Deklaracja z Great Barrington – Apel o racjonalność ws. Covid-19. 12.10: podpisało ponad 8 tys. naukowców, 22,5 tys. medyków oraz prawie 400 tys. obywateli

 

[bsa_pro_ad_space id=4]