Były dyrektor naukowy firmy Pfizer: „Pandemia się skończyła”

0
4205
[bsa_pro_ad_space id=5]

Fragment wywiadu z Dr M. Yeadon’em.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” została sfałszowana w oparciu o fałszywie dodatnie testy COVID, „pandemia się skończyła”.

================

Były dyrektor naukowy giganta farmaceutycznego Pfizer mówi, że w oszałamiającym rozwoju sytuacji „nie ma dowodów sugerujących, że powinna nastąpić druga fala”. Insider „Big Pharmy” zapewnia, że fałszywie dodatnie wyniki z nieodłącznie niewiarygodnych testów COVID są wykorzystywane do wytwarzania „drugiej fali” opartej na „nowych przypadkach”.

Dr Mike Yeadon, były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer (przez 16 lat), mówi, że połowa lub nawet „prawie wszystkie” testy na obecność COVID są fałszywie dodatnie.

Dr Yeadon argumentuje również, że próg odporności stadnej może być znacznie niższy niż wcześniej sądzono i mógł już zostać osiągnięty w wielu krajach.

W wywiadzie z zeszłego tygodnia dr Yeadon został zapytany:

Opieramy politykę rządu, politykę gospodarczą, politykę swobód obywatelskich, jeśli chodzi o ograniczenie liczby osób na spotkaniu do sześciu … wszystko w oparciu o, co może mieć miejsce, całkowicie fałszywe dane dotyczące tego koronawirusa?

Dr Yeadon odpowiedział prostym „tak”.

Dr Yeadon powiedział w wywiadzie, że biorąc pod uwagę „kształt” wszystkich ważnych wskaźników światowej pandemii, takich jak hospitalizacje, wykorzystanie OIOM i zgony, „pandemia zasadniczo się skończyła”.

Yeadon powiedział w wywiadzie:

Gdyby nie dane z testów, które cały czas dostajesz z telewizji, słusznie doszlibyście do wniosku, że pandemia się skończyła, bo nic się nie wydarzyło. Nie ma przesłanek naukowych sugerujących, że powinna nastąpić druga fala ”.

Rozmowę można odsłuchać pod adresem LINK


RÓWNIEŻ NA TEMAT:

Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2

Lekarze i naukowcy o COVID-19: Jesteśmy oszukiwani ! Wypowiedzi ponad 40 lekarzy i naukowców z całego świata

2010-2020 Wzrost potencjału dla wywołania światowej pandemii strachu co najmniej o 700%

[bsa_pro_ad_space id=4]