Powstają pozaparlamentarne komisje śledcze ds. koronawirusa. Relacja ze spotkania w Madrycie.

0
2536
[bsa_pro_ad_space id=5]

Z udziałem setek specjalistów z całego świata w Madrycie „Lekarze Prawdy” z potępieniem podkreślili fakt, ze Covid-19 jest fałszywą pandemią, która została stworzona dla celów politycznych. Wezwano lekarzy, media i urzędy polityczne do zatrzymania operacji i propagowania prawdy.

W atmosferze dużego napięcia i powszechnego światowego oczekiwania związek „Lekarze Prawdy” został przedstawiony 25.07.20 na konferencji prasowej w Madrycie.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Grupa ta pod przewodnictwem lekarzy Natalii Prego Cancelo i Angela Louisa Valdepeñasa nawiązała bezpośredni kontakt z pozaparlamentarną komisją śledczą ACU z Niemiec (acu2020.org), jak również epidemiologami i lekarzami z Argentyny i USA.

Spotkanie otwarto interwencją dra Heiko Schönninga, przedstawiciela ACU w Niemczech. On-line wypowiadali się lekarze z Argentyny i USA.

Zakończono przeglądem przez stowarzyszenie „Lekarze Prawdy” 4 podstawowych punktów wezwania skierowanego do rządu i władz hiszpańskich.

W prezentacji w sali Palacio de La Prensa w Madrycie wzięło udział ponad 400 osób, w tym powszechne i alternatywne media, lekarze, asystenci.

Zostały opublikowane dane, liczby, analizy i wnioski, które wykazują szkodliwość i bezpodstawność zastosowanych na całym świecie metod w związku z Covid-19.

„To światowa dyktatura pod sanitarnym pretekstem”

– zostało podkreślone przy podsumowaniu spotkania.

Lekarze są zgodni: ofiary Covid-19 nie były liczniejsze, niż ubiegłorocznej grypy sezonowej. Liczby zostały zwiększone przez zmiany w protokołach medycznych.

Ograniczenia dla osób zdrowych i wymuszone używanie masek nie mają podstaw naukowych. Choroba określona jako Covid-19 nie wykazuje jednego wzorca infekcji, ale ich kombinację.

„Są skrzyżowane toksyczne wzorce”- mówił dr A.L.Valdepeñas.

Na zakończenie spotkania podkreślił:

„Musimy powiedzieć naszym rządom, by NIGDY nie występowały, by zmusić nas do szczepień lub je zalecać.”

Zwrócił się do prasy prosząc o „odpowiedzialność, której dotychczas nie widzieliśmy” i skrytykował nieustanne bombardowanie informacjami o pandemii bez oceny jakości i ilości tych informacji. Lekarz powiedział, że kiedy w mediach mówi się o „nowych ogniskach”, powinno być jasne, że są to tylko pozytywne testy, ale 98% to zdrowi, bezobjawowi ludzie.

Na koniec dyskutanci wyszli na ulice z podążającymi za nimi licznymi uczestnikami wznosząc okrzyki o wolność. Razem udali się na Plaza de Callao, stałe miejsce spotkań ruchu 2020. Tam przez ponad dwie godziny rozmawiali z uczestnikami i osobami, które nie miały dostępu do sali.

za: acu2020.org

[bsa_pro_ad_space id=4]