Robert F. Kennedy w Berlinie: „Rządy kochają pandemie. Kochają je z tego samego powodu, z którego kochają wojny” [WIDEO]

0
3212

29 sierpnia 2020, dobry przyjaciel i brat w walce o wolność, Robert F. Kennedy Jr., którego czule nazywają „Bobby”, przemówił do setek tysięcy ludzi miłujących wolność w Berlinie.

Ten niezwykły moment wydarzył się 57 lat po tym, jak stryj Bobby’ego, prezydent John F. Kennedy, przemówił słowami „Ich bin ein Berliner” (jestem Berlińczykiem) w Berlinie Zachodnim.

W ten sam sposób jak prezydent Kennedy informował Zachód o zamachu na wolność jednostki dokonywany przez reżim komunistyczny, Bobby przemawiał do – jak niektórzy mówią – największego tłumu w niemieckiej historii o plan-demii COVID’owej, o nadchodzących wkrótce zjawiskach – wzroście globalnego nadzoru nad społeczeństwami, o dominacji Wielkiej Farmacji oraz bio-szczepionkach.

W początkowych słowach Bobby zwrócił uwagę, że skorumpowane amerykańskie media głównego nurtu wmawiają ludziom, że przyjechał do Berlina, aby „przemawiać do ok. 5 tysięcy nazistów”.

Przemawiając do setek tysięcy patriotów miłujących wolność, Bobby zwrócił uwagę:

„Ale ja patrzę na ten tłum i widzę przeciwieństwo nazistów. Widzę ludzi demokracji. Ludzi, którzy chcą otwartości rządu. Ludzi, którzy pragną przywódców, którzy nie będą ich okłamywać. Ludzi, którzy chcą przywódców, którzy nie będą wymyślać arbitralnych przepisów i regulacji, aby wymuszać w ten sposób posłuszeństwo społeczeństwa.

Chcemy urzędników ds. zdrowia, którzy nie mają powiązań finansowych z przemysłem farmaceutycznym, którzy pracują dla nas, a nie dla Wielkiej Farmacji”.

Dalej kontynuował:

„Pandemia jest kryzysem wygodnym dla elit, które dyktują te polityki”,

powiedział Kennedy Jr., który chwalił duży tłum w Berlinie, że jest w czołówce walki przeciwko globalnemu totalitaryzmowi.

„Pięćdziesiąt lat temu, mój stryj John F. Kennedy przybył do tego miasta. Przybył do tego kraju, ponieważ Berlin był w czołówce przeciw globalnemu totalitaryzmowi. A dzisiaj znów Berlin jest w czołówce przeciw globalnemu totalitaryzmowi,

– powiedział Kennedy Junior uzyskując aplauz zgromadzonego tłumu.

„Patrzę na ten tłum. Widzę wszystkie flagi Europy. Widzę ludzi każdego koloru skóry. Widzę ludzi z każdego narodu. Każdej religii. Wszyscy troszczący się o ludzką godność, o zdrowie dzieci. O wolność polityczną. To jest przeciwieństwo nazizmu”.

„Rządy kochają pandemie. Kochają pandemie z tego samego powodu, z powodu którego kochają wojny. Ponieważ dają im możliwość nakładania kontroli na społeczeństwa, której społeczeństwa w przeciwnym razie by nigdy nie zaakceptowały”.

„Dla mnie jest to zagadką, że ci wszyscy wielcy i ważni ludzi jak Bill Gates czy Anthony Fauci, planowali i myśleli o tej pandemii przez ostatnie dekady. A jednak teraz, kiedy ona tutaj jest, wydają się, że nie wiedzą o czym mówią”.

„Wymyślają różne rzeczy w jej trakcie. Wymyślają liczby. Nie potrafią dać nam testu PCR, który w rzeczywistości działa. Muszą zmieniać oznaczenie Covida na certyfikatach zgonów, aby to wszystko wyglądało bardziej niebezpiecznie. W jednej rzeczy są naprawdę dobrzy – w pompowaniu strachu”.

Wzbierająca na sile liczba patriotów i miłośników pokoju w Berlinie skandowały „Nie zgadzamy się”… „Wolność nie strach”…”Nie dla masek w szkołach”… i inne podnoszące na duchu slogany.

Bobby tłumaczył, że

„jedyną metodą, przy pomocy której rząd może obrócić człowieka w niewolnika jest strach”.

Nie wykonali dobrej roboty w zakresie ochrony zdrowia publicznego. Ale wykonali bardzo dobrą robotę, aby wykorzystać kwarantannę do wprowadzenia 5G do naszych lokalnych społeczności. I rozpoczęli proces wepchnięcia nas wszystkich w stronę cyfrowej waluty, która oznacza początek niewolnictwa. Ponieważ jeśli kontrolują twoje konto bankowe, kontrolują twoje zachowanie”.

za: truthaboutcancer.com

  1. RELACJA SKRÓCONA Z POLSKIMI NAPISAMI

za: yt/Gold1 Networks GmbH/Dia Kreo

2. Przemowa filmowana z kamery z tyłu, ukazująca tłum ludzi (kanał yt/Children’s Health Defence):

3. Cała przemowa Roberta F. Kennedy’ego w Berlinie 29 sierpnia br. w jęz. angielskim z tłumaczeniem na jęz. niemiecki (kanał yt/RT Deutsch).

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3)