Gates: Oto, jak wygląda depopulacja szczepionkami

0
3032

(artykuł z 14 lutego 2018, wart przypomnienia)

        Podczas niedawnego sympozjum za zamkniętymi drzwiami, odbywającym się w Seattle – lekarz, który w latach ’90 ubiegłego stulecia opiekował się zdrowiem dzieci Billa Gates’a powiedział, że Gates (zagorzały promotor szczepień ludzkiej populacji światowej) odmówił szczepienia swego potomstwa. Miał ponoć stwierdzić, że dzieci będą zdrowe i bez szczepień i że nie potrzebują żadnych substancji wstrzykiwanych do ich organizmów.

  Bill Gates’ Former Doctor Says Billionaire ‘Refused To Vaccinate His Children’

https://vaccineliberationarmy.chttps://ram.neon24.pl/post/155176,gates-oto-jak-wyglada-depopulacja-szczepionkamiom/2018/02/11/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-vaccinate-children/

  Ciekawy artykuł na temat szczepionek napisał kilka lat temu Maurizio Blondet. Oto jego fragmenty:

  „We wczesnych latach ’90-tych, Światowa Organizacja Zdrowia wypromowała w najrozmaitszych krajach (wśród których znajdował się Meksyk, Nikaragua i Filipiny) kampanię masowego szczepienia przeciwko tężcowi – która jednakże dotyczyła wyłącznie kobiet w wieku 15 – 45 lat.

  Postawiono więc pytanie – czyżby mężczyźni i dzieci byli uodpornieni na tężca w sposób naturalny?

  W marcu 1994 roku, zaniepokojony tą kwestią – meksykański Comitè Pro Vida (Komitet na Rzecz Życia) zdobył kilka fiolek ze szczepionką przeciwko-tężcową i kazał przeanalizować ich zawartość w laboratorium biochemicznym. Okazało się, że we fiolkach znajdowała się ludzka gonadotropina łożyskowa (hCG), będąca naturalnym hormonem żeńskim, niezbędnym do utrzymania ciąży.

  Gonadotropina informuje organizm kobiety, że komórka jajowa została zapłodniona, co powoduje produkcję następnych hormonów, które przygotowują powierzchnię macicy tak, by zapłodniona komórka jajowa mogła się w niej zagnieździć. Faktycznie, popularne testy ciążowe wykrywają wysoki poziom hCG.

  Cały fortel polega na tym, że gonadotropina wprowadzona do organizmu kobiecego razem z osłabionym zarazkiem tężca wywołuje reakcję immunologiczną, polegającą na produkcji przeciwciał nie tylko w stosunku do tężca, ale również względem hCG. Przeciwciała anty-hCG sprawiają, że – co jest rzeczą oczywistą – donoszenie ciąży staje się niemożliwe. Tak naprawdę – szczepionka służyła do wstrzyknięcia środka antykoncepcyjnego.

  Zawiadomiona o sprawie przez meksykański Comitè Pro Vida – organizacja Human Life International zapytała agencje z nią stowarzyszone (działające w 60 krajach) czy są w stanie potwierdzić podejrzenia.

  Potwierdzenia nadeszły niebawem z Filipin (gdzie w owym momencie były już zaszczepione 3,4 miliony kobiet), a także z Nikaragui. Program szczepionkowy był realizowany także w Nigerii i Tanzanii i również tam opracowana w szczególny sposób szczepionka była aplikowana jedynie kobietom w wieku rozrodczym.

  Co więcej, protokoły Światowej Organizacji Zdrowia przewidywały 5 dawek – rzekomo „uzupełniających” – z których pierwsze 3 w obrębie 3 miesięcy. Jest to następna osobliwość, ponieważ jedna dawka szczepionki przeciwko tężcowi daje dziesięcioletnią odporność.

  Wobec tego rodzaju sytuacji eksperci organizacji Human Life International zaczęli przeglądać literaturę naukową na temat szczepionek i odkryli, że Światowa Organizacja Zdrowia od co najmniej 20 lat pracowała nad stworzeniem szczepionki przeciwko-płodnościowej z użyciem laseczki tężca jako nośnika. Jako że ludzki system immunologiczny – w naturalnych okolicznościach – nie atakuje gonadotropiny – należało go okłamać, mobilizując go przeciwko laseczce tężca połączonej z hCG, tak by uzyskać produkcję przeciwciał – w odniesieniu do obydwu elementów szczepionki.

  Oto niektóre z przeprowadzonych badań:

  «Clinical profile and Toxicology Studies on Four Women Immunized with Pr-B-hCG-TT,» Contraception, February, 1976, pagine 253-268.
«Observations on the antigenicity and clinical effects of a candidate antipregnancy vaccine: B-subunit of human chorionic gonadotropin linked to tetanus toxoid», Fertility and Sterility, October 1980, pagine 328-335.
«Phase 1 Clinical Trials of a World Health Organisation Birth Control Vaccine», The Lancet, 11 June 1988, pagine 1295-1298. «Vaccines for Fertility Regulation», Chapter 11, pagine 177-198, Research in Human Reproduction, Biennial Report (1986-1987), WHO Special Programme of Research, Development and Research Training in Human Reproduction (WHO, Geneva 1988).
«Anti-hCG Vaccines are in Clinical Trials», Scandinavian Journal of Immunology, Volume 36, 1992, pagine 123-126.

Program ten, określony masońskim sformułowaniem jako „badania na temat zdrowia reprodukcyjnego” został zainicjowany przez Światową Organizację Zdrowia w roku 1972, a w roku 1993 wydano na tego rodzaju eksperymenty 365 milionów dolarów. Fundusze pochodzą z Banku Światowego, ONZ, Rockefeller Foundation oraz od znacznej ilości uniwersytetów, szczególnie skandynawskich, a także rządów brytyjskiego i niemieckiego.

  Jak chodzi o reakcję – najpierw Światowa Organizacja Zdrowia zaprzeczyła jakoby w szczepionce znajdowała się gonadotropina. Na dowody w postaci analiz laboratoryjnych – tak WHO jak i filipińskie ministerstwo zdrowia zareagowały śmiechem, stwierdzając, że analizy zostały przeprowadzone przez „katolickie ugrupowania pro-life”. Ministerstwo filipińskie wysłało do analizy – tym razem w luterańskim St. Luke Medical Centerw Manili – dalsze 4 fiolki szczepionki. Okazało się, że wszystkie 4 fiolki zawierały gonadotropinę ludzką.

  W owej chwili Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła linię obrony i stwierdziła, że ilości gonadotropiny w szczepionce były „całkowicie niewystarczające by wywołać produkcję przeciwciał anty-hCG”. 30 Filipinek – które otrzymały szczepionkę i zostały poddane badaniom – miało bardzo wysoki poziom przeciwciał anty-hCG we krwi.

  Rodzi się pytanie czy Światowa Organizacja Zdrowie nie powtarza starego fortelu przy użyciu szczepionki przeciwko grypie?

  Perchè ci vogliono vaccinare? http://www.informasalus.it/it/articoli/voglino_vaccinare.php

  W związku z batalią przeciwko szczepionkom – włoskie portale informacji alternatywnej przypomniały kilka dni temu, że 5 lat temu izraelski dziennikarz śledczy Gal Gabbay – usiłując zbadać przyczynę znikomego przyrostu naturalnego wśród społeczności etiopskich Żydów wyemigrowanych do Izraela – odkrył, że kobiety były przymusowo szczepione substancjami antykoncepcyjnymi. Pisał o tym The Independent, powołując się na izraelską gazetę Haaretz.

  Etiopskie Żydówki opowiedziały dziennikarzowi, że lekarze izraelscy podawali im środki antykoncepcyjne co 3 miesiące, twierdząc, że są one szczepionkami. Do przymusowej antykoncepcji używano środka o nazwie Depo-Provera.

  Na podstawie tzw. „Prawa do Powrotu”– ustawy z roku 1980, prawie że 100 000 Żydów etiopskich przeniosło się do Izraela, jednakże ich żydowskość została przez co poniektórych rabinów zakwestionowana.

  Benjamin Netanyahu, który był także ministrem zdrowia, ostrzegł wówczas, że nielegalni imigranci „zagrażają naszemu istnieniu jako państwa żydowskiego i demokratycznego”. Po wybuchu skandalu obowiązkowe „szczepienia” zostały wstrzymane.

  Sharona Eliahu Chai – adwokat Stowarzyszenia na Rzecz Praw Obywatelskich w Izraelu (ACRI) – oprócz zwrócenia uwagi na rasistowski aspekt zarządzenia, a także jego konflikt z etyką lekarską – napisała wtedy: „Rezultaty badań dotyczących używania Depo-Provery są niezwykle niepokojące”. Badania skutków stosowania Depo-Provery stwierdziły, że środek ten powoduje raka tak u psów jak i u małp.

  Przypomnijmy, że amerykańska FDA aż 3 razy odrzuciła Depo-Proverę, zanim w roku 1992 została w końcu zaakceptowana.

  Israele è stato scoperto vaccinare gli immigrati ebrei etiopi senza il loro consenso

http://www.altreinfo.org/israele/14589/israele-e-stato-sorpreso-vaccinare-gli-immigrati-ebrei-etiopi-senza-il-loro-consenso/   https://en.wikipedia.org/wiki/Beta_Israel

  Israel gave birth control to Ethiopian Jews without their consent

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/israel-gave-birth-control-to-ethiopian-jews-without-their-consent-8468800.html

https://www.haaretz.com/.premium-ethiopians-fooled-into-birth-control-1.5226424

http://ram.neon24.pl/post/142456,szczepionki-by-polacy-nikomu-nie-zagrazali?fbclid=IwAR1-ywpAny-35W-lG81ND-47kJzxpFzfd4HN3NuoaHd26hhvUX6ZryMdmVU

za: ram.neon24.pl