„Pederaści żyją średnio 20 lat krócej”. Sąd ograniczył możliwość prowadzania akcji Stop Pedofilii

0
1014
Fundacja Pro-Prawo do życia będzie odwoływać się od postanowienia gdańskiego sądu, który ograniczył możliwość prowadzenia kampanii społecznej Stop Pedofilii.

Organizacja LGBT Tolerado wytoczyła proces Fundacji Pro-Prawo do życia, domagając się m.in. zaprzestania prowadzenia przez Fundację ogólnopolskiej kampanii społecznej „Stop Pedofilii”, która polega na informowaniu Polaków o konsekwencjach praktyk homoseksualnych, powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią oraz ostrzeganiu rodziców przed tzw. „edukacją” seksualną.

Na wniosek aktywistów LGBT, sąd okręgowy w Gdańsku wydał 26 września postanowienie, aby na czas trwania procesu ograniczyć Fundacji możliwość prowadzenia akcji „Stop Pedofilii”, w celu zabezpieczenia roszczeń Tolerado. Sąd zakazał wolontariuszom Fundacji publikowania zdjęć homoseksualistów z tęczową flagą wraz z takimi hasłami jak:

Pederaści żyją średnio 20 lat krócej”,

Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”,

Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich.”,

70% zachorowań na AIDS dotyczy pederastów”,

91% dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25% wychowywanych przez pederastów jest molestowanych”.

Zakaz dotyczy banerów wielkopowierzchniowych, plakatów, ulotek, stron internetowych Fundacji oraz nadruków na pojazdach i komunikatów dźwiękowych z megafonów.

Fundacji ograniczono nie tylko możliwość informowania Polaków o powiązaniach między homoseksualizmem i pedofilią oraz o konsekwencjach oddawania się praktykom homoseksualnym, ale również mówienia o epidemii AIDS wśród homoseksualistów, co jest powszechnie znanym faktem, zarówno naukowym jak i statystycznym.

Sędziowie przyznali równocześnie, że działania Fundacji Pro-Prawo do życia mają duży i realny wpływ na opinię społeczną w całej Polsce.

Postanowienie gdańskiego sądu jest nieprawomocne. Fundacja zapowiedziała, że będzie się od niego odwoływać a akcja „Stop Pedofilii” będzie kontynuowana. Fundacja podkreśla również, że pojawiające się w mediach doniesienia o „nielegalności” aktualnych działań Fundacji są nieprawdziwe.

Jednocześnie działacze Fundacji pozytywnie oceniają tę część postanowienia sądu, która dotyczy tzw. „edukacji” seksualnej. Aktywiści LGBT wnioskowali do sądu również o to, aby zakazać Fundacji informowania Polaków na temat Standardów Edukacji Seksualnej WHO, w ramach których dzieci są seksualizowane w szkołach i przedszkolach. Sąd oddalił tę część wniosku oznajmiając, iż postulaty uczenia małych dzieci masturbacji i wyrażania zgody na seks są faktycznie obecne w Standardach WHO.

AKCJĘ STOP PEDOFILII MOŻNA WESPRZEĆ FINANSOWO:

SZCZEGÓŁY TUTAJ W STOPCE


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Organizacje LGBT w Polsce: działalność, finansowanie, sieci powiązań – RAPORT

 


Dodatkowo ze strony stopaborcji.pl:

  1. Tęczowy terror nadchodzi
  2. 36-letni nauczyciel molestował chłopca. Potem chciał zabić ofiarę i jej matkę.
  3. Homoseksualiści na czele największej grupy pedofilskiej
  4. Komitet „Stop Pedofilii” zarejestrowany! Rusza zbiórka podpisów pod projektem ustawy
  5. Jak powstrzymać pedofila? Wywiad z Mariuszem Dzierżawskim