Powstanie chłopskie w Holandii! Przeciw Totalnemu Ocipieniu rządów

0
1201
[bsa_pro_ad_space id=5]
Wczoraj był historyczny dzień dla Europy. W Holandii doczekaliśmy się pierwszego protestu przeciwników szalonej polityki klimatycznej. Był on spektakularny i zorganizowali go rolnicy wściekli na holenderski rząd, który poddał się propagandzie klimatycznych alarmistów zobowiązując tamtejszych farmerów do zmniejszenia produkcji o połowę!

Żądania zwolenników walki ze zmianami klimatu za wszelką cenę spowodowały, że protestujący wykrzykiwali „mamy dosyć polityków, mediów, aktywistów, rozpowszechniających kłamstwa!!!”. W sumie na drogi wyjechało ponad 2000 ciągników, które, kierując się do Hagi, gdzie ma siedzibę holenderski rząd, skutecznie zablokowały wszystkie drogi dojazdowe do tego miasta, w tym autostrady.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziło się na ulicach Hagi na wiecu, na którym zaprotestowano przeciwko podatkom klimatycznym i absurdalnej polityce samoograniczania w imię zideologizowanej ekologii. Po raz pierwszy zobaczyliśmy masowe protesty przeciwko elitom przygotowującym dla nas szokową klimatyczną transformację.

Bez wątpienia nie był to ostatni raz gdy ludzie [pokojowo] zaprotestowali przeciwko narzucanym im siłą rozwiązań rzekomo korzystnych dla naszej planety. Im bardziej to dotyczy danego człowieka tym bardziej skłonny jest do protestowania. Prawdopodobnie w Polsce ludzie wyjdą na ulicę protestować przeciwko klimatycznym katastrofistom dopiero po urealnieniu cen prądu elektrycznego, który musi drastycznie zdrożeć już wkrótce, właśnie z powodu realizacji przez nasz kraj tej dziwacznej polityki samoograniczania i opodatkowywania dla ratowania Ziemi.

Oczywiście lewica, która wzięła „klimatyzm” na sztandary i sprzyjające jej media, skupiają się na tym, aby cały czas tresować społeczeństwo zmuszając ludzi do bycia weganami albo karząc ich za to, że jeżdżą samochodem do pracy lub chcą polecieć gdzieś na wakacje. Celem alarmistów, którzy rzekomo walczą o dobro planety jest narzucenie masom swojego punktu widzenia i zmuszenie wszystkich do jego przestrzegania. Do tej pory im się to udawało, ale skoro nawet w postępowej do bólu Holandii w ludziach coś pękło, to może jest szansa, że zaczniemy się bronić przed tym galopującym szaleństwem.

Za: zmianynaziemi.pl


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

500 naukowców pisze do ONZ: Klimatyczny alarm to bzdura!

Polska: Przez wzrost cen energii gospodarka traci swoją konkurencyjność. Przyczyną wzrost opłat za emisję CO2.

Klimat: Zmiany temperatury w ciągu ostatnich 11.000 lat, Greta Thunberg, powiązania z lewicowymi organizacjami

[bsa_pro_ad_space id=4]