PILNE: KW Jedność Narodu zarejestrowany przez Państwową Komisję Wyborczą. Trwa zbiórka podpisów w całej Polsce !!!

0
1177
[bsa_pro_ad_space id=5]
W dniu 19 sierpnia 2019 roku, Komitet Wyborczy Jedność Narodu (formalnie partii, ale organizacyjnie ruchu społecznego) został zarejestrowany przez Państwową Komisję Wyborczą i realizuje podjętą w 2015 roku strategię mobilizowania Polaków na rzecz jednoczenia Polaków podzielonych przez POPiS i zmian ustrojowych. Środowiska tworzące pismo Polityka Polska stanowią silne zaplecze polityczne tego ruchu.

Podstawę programową ruchu Jedność Narodu można odnaleźć TUTAJ.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Druki do zbierania podpisów można odnaleźć TUTAJ. Czas na zbiórkę podpisów do dnia 31 sierpnia br. Koordynatorzy [LISTA] muszą zgłosił listy kandydatów do 3 września br.

Kandydaci na posłów i senatorów proszeni są o pilny kontakt pod numerem 22/416 9292 lub komórkowym 601 27 23 23, albo na maila dostępnego w zakładce KONTAKT.

Profil Facebook, Akcja Wyborcza Polaków – Jedność Narodu, w którym można się udzielać i rozprzestrzeniać wieści na temat aktualnych wydarzeń i informacji, dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy wszystkich zdrowo myślących Polaków do wspomożenia ruchu w jakikolwiek możliwy sposób. ZRÓB COŚ DLA POLSKI I JEDNOCZENIA RODAKÓW.

Lada moment zostanie podany numer konta, na który będzie można zasilać budżet na kampanię dla komitetu oddolnego Polaków, który nie ma dostępu ani do TVP, ani do TVN czy Polsatu.

[bsa_pro_ad_space id=4]