II Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień – relacja z marszu 2 czerwca [WIDEO]

0
540

Warszawa, dn. 2 czerwca 2018:

W marszu organizowanym przez stowarzyszenie StopNOP i organizacje współpracujące wzięło udział co najmniej kilka tysięcy osób (filmik poniżej z ujęcia z ul. Marszałkowskiej), głównie całych rodzin z dziećmi, którzy albo są poszkodowani przez system szczepień w Polsce, albo są świadomi i chcą mieć wybór nad tym, co aplikuje się ich dzieciom.

Główne portale informacyjne bardzo skąpo relacjonują tak liczny przecież protest. Wiadomości TVP milczały na ten temat. Trudno się dziwić, producenci szczepionek są jakże często wpływowymi reklamodawcami tychże stacji, włączając Telewizję Publiczną. Przypuszczać można, że i wyszukiwarka główna Google, z tych samych ww. przyczyn, może filtrować tego rodzaju wiadomości, np. nie pokazując relacji na pierwszej stronie wyszukiwania.

Przykładowo w 2017 roku znany gastrolog brytyjski Andrew Wakefield, który był współautorem filmu “Wyszczepieni” (Vaxxed) [po tym filmie cofnięto mu licencję lekarza], mówił podczas spotkania na wydarzeniu Wiosna Zdrowia, że wszelkie prawa do tego filmu na terytorium Polski zakupiła stacja TVN, która miała go wówczas wyemitować w nadchodzący poniedziałek, jednak tej emisji odmówiła. Film jest do znalezienia w sieci. Film traktuje o polityce organizacji CDC w Stanach Zjednoczonych, która dopuszcza do obrotu produkty szczepionkowe, ukrywając znane fakty naukowe o szkodliwości szczepionek przed opinią publiczną.

W poniższym filmie, autorstwa wrealu24.pl zamieszczono świadectwa wielu matek Polek, których dzieci ucierpiały lub poniosły śmierć w wyniku niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Obok tego filmu władze w Polsce nie mogą przejść obojętnie !!!

Ilość osób można oszacować na podstawie poniższego filmu, z ujęcia przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie:

Uzasadnienie obywatelskiego projektu nt. dobrowolności szczepień znajduje się TUTAJ.

Za: Wrealu24.pl, stopnop.com.pl