II międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień – Warszawa, 2 czerwca 2018, godz. 12:00

0
1328
[bsa_pro_ad_space id=5]
II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ – 2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 – WARSZAWA
Źródło StopNOP

Czy pozwolisz żeby karano rodziców za troskę o dzieci? Za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie! Świadczy o tym boleśnie historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może się czuć bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania  dzieci, uwięzienie w szpitalu…

Odpowiedzialni za to są ludzie, którym z łatwością przychodzi szafować cudzym życiem. W imię tego, co nazywają zdrowiem publicznym i rzekomą solidarnością społeczną – bez skrupułów odbierają wolność innym ludziom, mając w pogardzie ich podstawowe prawa.

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki.

Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu gdy przez Europę i świat przetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec!

Tej siły potrzebuje teraz nie tylko rodzina Alfiego i inne doświadczone powikłaniami szczepień, które stały się ofiarami bezwzględności i bezduszności urzędników medycznych!

Tej siły potrzebujemy teraz wszyscy!

Każdy z nas może się znaleźć na ich miejscu! Jeśli my nie staniemy w ich obronie, kto będzie bronić nas?!

Twoja obecność może zmienić bieg historii. Jakiego chcesz zakończenia?

Dołączcie w swoim kraju koniecznie!

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie i na całym świecie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. W tym samym czasie obchodzony jest światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych!

Do chwili obecnej udział potwierdziło 16 państw mi.n. Włochy, Francja, Niemcy, Bułgaria, Słowenia Czechy i Australia. 

Protest będzie również kulminacją zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o dobrowolność szczepień. PRZYWIEŹ ZEBRANE PODPISY DO WARSZAWY! www.stopnop.com.pl/tabela
Wolność i zdrowie! Jest ryzyko, musi być wybór! 
Więcej informacji: LINK
[bsa_pro_ad_space id=4]